מדורת הניוביז - הגמר הגדול

מדורת הניוביז - הגמר הגדול

הניצולה השבועית שלנו, והלפני אחרונה שיוצאת מהמדורה (למרות שבואו נודה על האמת, אחרי כל הזמן הזה גם היא די מפוחמת) היא קסנדרה, עם 5 הצבעות בעדה.

קסנדרה הצטרפה לתכנית כחלק מזה שבניו יורק כולם (חוץ מקורט) לובשים פחות ומיניים יותר.
היא מילאה את תקן הסו סילבסטר של ניו-יורק, זה שדורש ממנה לרדת על אנשים מוכשרים ולערער להם את הביטחון עד עפר, רק בשביל שבסוף נגלה שבעצם יש להם לב רחב והכל מכוונה טובה.
היא ירדה על רייצ'ל, הפגינה גמישות, שכבה עם עוזר ההוראה שלה ובאופן כללי הפגינה טשטוש גבולות מטריד למדי בכל מה שנוגע לתלמידים שלה.
אבל היי, בית-ספר מומצא, אז נעשה מה שבא לנו! ממילא הכל שטויות ובסוף נעבור מהפך אישיות (מפתיע ביותר) של 180 מעלות כמיטב המאנים-דיפרסיביים, נשיר שיר שמח ונתרץ הכל בזה שהתעללות היא דרך נהדרת לעזור לאנשים למצות את הפוטנציאל שלהם, והקטע עם ברודי זה סתם כי יש לו אחלה abs.

ועכשיו, שינוי בחוקים:

מאחר שאנחנו בגמר וכנראה שאף אחד מהשניים שהגיע לפה לא אהוב במיוחד, במקום לבחור את מי מהשניים אתן רוצות להציל, תצביעו למי שבא לכן שיישאר במדורה.
תחשבו היטב במי הייתן שמחות לצפות נצלה לעד בלהבות השנאה הפורומית שלנו, בתקווה שזה יפטור אותנו מהם לעד (חה).
ריידר או מארלי, מי הולך לפגוש את בוראו? (כנראה שניהם, על הסט עם תחילת צילומי העונה, כי הרי עכשיו הם regurals
).

And may the odds be never in their favor.

aesu

New member
מארלי.

מסכן ריידר, לאיזה תת רמה הוא הגיע. פלוס בשלב הזה הוא בטח שרף את כל השיער שלו.

AccioMoon

New member
אוי איזה כיף לי!!! מארלי!!!!!!!! מואעאהאההא

אני חושבת שזה יותר כיף לי ממה שזהאמור להיות X:

neurotica

New member
מארלי

burn baby burn!

אני אוהבת שאיבדנו כל pretense שלא מדובר פה במדורה.

למעלה