...... .....
...... סיכומפגש

...... .....
...... סיכומפגש

אתם כבר יודעים מה לעשות
מי
מה
כמה

וכיוצא באלה
ו לא לשכוח
תודות

עשו חיים חברים שלי.

סאביבית

New member
חזרתי עכשיו והשארתי שם לא מעט עדיין שרים

תודה ליניב חביב שהביאני עד הלום ועד לשם

תודה למארחים הנדיבים

תודה למארגנות המשקיעות

תודה לכל מי שניגן עבורינו והיו המון הפעם! צחי,עמרי,רפי, ירום באקורדיון, רמי כלי נשיפה, רמיל בתופים ואולי שכחתי מישהו?

תודה לרכש החדש והמעניין דרור שהראה לכולנו מה זה *באמת* מכיר מוזיקה עברית

תודה לכל מביאי המטעמים

וכרגיל הכי תודה למי שקשקש איתי במהלך הערב

&nbsp
היה מוי כיף

arivederci

New member
תמיד כיף גדול!

גם כשאני עייפה ולא ממש ממוקדת - אני יוצאת מאושרת מהמפגש.
איזה כיף היה להיפגש, להתעדכן, ולשמוע מוסיקה טובה.
תודה לכל העושים במלאכה, ובעיקר למארחים הלבביים
והעיקר- שלא ייגמר לעולם!

היה אחלה

תודה רבה לאילי ולאורי אביה שפתחו בפנינו את דלתם וחצרם למפגש כייפי, אחלה מקום ומיקום למפגש, והאירוח למופת.האוכל היה טעים, השירים נהדרים, והחברה כרגיל טובה. תודה לכל הנגנים, תודה מיוחדת לדרור שלקח את ההובלה עם הגיטרה בחלק האינטימי של השעות הקטנות, היה ממש כייף. וכמובן תודה לשלוש חברות הצוות שמארגנות לנו כאלו מפגשים כייפים, מחכה כבר למפגש הבא...

בית כל-כך אידאלי למפגשים... איך לא חשבנו על זה קודם?

יצא שחצי שנה לא הייתי במפגשים - אולי לא הרבה ביחס להפסקות של אנשים אחרים, אבל "גם זה משהו".
היה כיף, אפילו שהיה מעייף, ולמרות כל השנים האלה במפגשים, עדיין מזדמן לי להכיר שם אנשים חדשים (חדשים מבחינתי, לפחות).

כמו שאביבית אמרה - סחתיין על הנגן החדש שלנו, דרב"י, שגם הרשים בשירים של עצמו, וגם הפגין התמצאות מוערכת בחומר ה"ראוי".

קודם בגללי עכשיו בגללו...

קודם... לא הגענו לכמה מפגשים - כי אני הייתי מדוכאת חיסון.
עכשיו... לא מגיעים בגללו לכמה מפגשים, כי הוא מדוכא חיסון ממש.
שנהיה בריאים - ובינתיים - נהנית לקרוא מה היה ואיך... אז בבקשה:
אל תחסכו בפרטים... אל תתקמצנו בהסברים תודה.

פרטים במקום רשימת שירים

הפעם לא אפרסם את רשימת השירים גם בגלל שכשהגעתי הביתה התברר שחסר לי דף אחד מהרשימה, וגם בגלל שרוב השירים ששרנו במפגש לא היו מהרשימה אלא אילתורים או "השתלטויות". לטובת אלו שלא יכלו להגיע אנסה לתאר את המפגש במספר שורות:
התחלנו לשיר מאוחר יחסית, כמדומני אחרי עשר וחצי. בחלק הראשון של המפגש אכן שרנו לפי הרשימה בהובלתו של עומרי על הקלידים כשמסביב בקהל מצטרפים נגנים נוספים. בערך אחרי דף וחצי הגענו להזמנה של "ליל חניה" והתברר שהשיר והמחזתו הקבועה כבר די נמאסו ( מה גם שמשפחת חורש לא הגיעה...), תחת זאת החלה "השתלטות" של כמה מחסידי השירים הקצביים שפצחו במחרוזת משלהם. בינתיים צחי החליף את עומרי וביצע לבקשת הקהל את שני שיריו החדשים. גם דרור הגיטריסט והזמר (כמדומני בהופעת בכורה במפגשינו) השמיע שיר שהלחין למילותיו של אלתרמן. לאחר הפסקה זו לקח על עצמו רפי וולבה את ההובלה על הקלידים כשלצידו ירום עם האקורדיון ודרור עם הגיטרה וברקע בכלי ההקשה רמי וחנן. רפי שילב שירים מהרשימה ושירים שהוא וחבריו אילתרו (והפעם הקדשנו את "בקיץ הזה תלבשי לבן" לענבל הירושלמית שתעשה זאת בקרוב). נכנסנו לשעות הקטנות ולאט לאט מספר האנשים החל להצטמצם. כשרפי וירום סיימו את חלקם התכנסנו קרוב לקלידים ודרור לקח על עצמו את ההובלה עם הגיטרה, הרשימה נשכחה כבר מזמן ודרור קבע את סדר השירים תוך הענות גם לבקשות מהקהל המועט שנשאר. דרור מכיר הרבה שירים על מילותיהם והיה כייף לשיר איתו באווירה האינטימית שנוצרה, כשלצידו עומרי על הקלידים. כך לאט זליגת האנשים נמשכה וכשאני ואביבית עזבנו ב 4.00 נשארו עדיין כשבעה חברים לשיר עם דרור ועומרי.
האוכל היה מגוון וטעים, אזכיר את העובדה שבשלב מסויים הגיעו מגשי פיצות (כמדומני עם חנן) ויורם דאג לעבור בקהל ולחלק. עוד חלוקה בקהל היתה של הלימונצ'רו תוצרת בית של שלומית, לא חסרו בו אחוזי אלכוהול...

יניב, זה היה מאד חביב מצידך

לעדכן בפרטים הללו. כך אני כאילו הייתי קצת.
תודה.

ramil

New member
התחיל רגוע ולאט לאט השתפר

כרגיל, החלק האיכותי באמת של המפגש מתחיל מאוחר בלילה, כשנשארים בערך 15 אנשים ומעגל השרים מצטמטם. לא שלפני כן היה רע - ובכל זאת, נדמה לי שלשירה שלנו יש נטייה להתפזר קצת, ובכמה שירים שמעתי כלי נגינה ולא שירה
.
&nbsp
תודה לנגנים הנפלאים שלנו - צחי, עמרי, רפי בקאמבק (תבוא יותר!) והכשרון הצעיר והמבטיח דרור (תישאר, תישאר).
&nbsp
תודה לאילי ולאבו-אילי שאירחו אותנו בנדיבות וסבלו אותנו בגבורה, ולצוות המארגן.
&nbsp
מתי המפגש הבא? יש סיכוי לאיזה שישי בצהרים?

החתולית

New member
אז מה היה לנו?

התחלה מאוחרת משהו,
אירוח למופת של איילת ואביה,
השתלטות עויינת על עמוד הפייסבוק של צחי פודור,
ההיא שמעל למצופה הביטה מלמעלה,
שירים שקטים ורגועים, עם פרצי שירים קצביים יותר,
מחסור חמור בילדי הפורום,
פיצות בהגשה אישית של היורם,
לימונצ'לו הורג חיידקים באדיבות שלומית,
אולי זה הוא?
שתי חתונות מתקרבות,
ואז הלכנו הביתה, והשארתי את יורם בחוץ בלי להגיד שלום.
&nbsp
איך זה שלא משנה באיזו שעה מבט מהצד ואני מגיעות, תמיד נהיה בין הראשונות?
&nbsp
תודה למארחים שלנו,
תודה לצוות מארגנות המפגשים,
תודה לנגנים,
ותודה למבט מהצד שהסיעה :)

גרי רשף

New member
תודה רבה לכולם

היינו בחלק הראשון,
ונאלצנו לחתוך כדי לחלץ את הביביסיטר..
היה כיף, תודה למארחת, תודה למנגנים, ותודה מיוחדת לדרור בן יעקב ששר שיר מאוד מאוד יפה שהוא הלחין למילים של אלתרמן.

ותודה ליניב ולחתולית על הדיווח...

נבצר ממני להגיע בגלל שקולי נאלם (לבי בסדר...) אבל הוא חזר למוטב... שלחתי את מי שייצג אותי ותחקרתי אותו, אבל זה כמובן לא במקום. אבל מה יכולתי לעשות? לבוא ולללחוש את "התשמע קולי?"... וכולם היו צועקים לי: "לא שומעים!!" ... זה מאוד מביך כשאתה מתכוון לפתוח את הפה ולשיר או להגיד משהו ולא יוצא שום כלום. עשיתי לי ערב פרטי של אוסף שיתאים למצבי (התשמע, אמור לי, קול מן ההרים?... אנשי הצפרדע, הדממה...) ...אז תודה שוב, תודה על הדיווח, ובפעם הבאה כנראה שנדרוש שידורים חוזרים של כמה וכמה. כולל הפיצות.

noale noale

New member
אז עכשיו אני.. באיחור אלגנטי

היה לי חסר.. לא הייתי במפגשים האחרונים (שעתיים אצל ורד בשעות המוקדמות של הערב זה "לא נחשב" מבחינתי.. או לפחות רחוק מלהיות מספיק).

היה מצויין ! אירוח לעילא ולעילא של איילת ואביה (אורי ? מקווה שזוכרת נכון). אילי - הבית פשוט נועד למפגשים !! כן ירבו מבחינתי , נהדר !.

ההיפרדות מהדפים היתה מוצלחת. לא תמיד היא הולכת לכיוונים טובים. הפעם זה היה פשוט נהדר ומבורך - בעזרת נגנינו הותיקים ובתמיכתו הבלתי מעורערת של דרור. אני בהחלט מקווה שנוכל לכנותו "הרכש החדש"
אם זה תלוי בי...

ובסיכום קצרצר - תודה למארחים, למבשלים ולאופים, לקונים, לכל מי שהגיע ושר , חיבק, ופיטפט, לנגנים הכל כך כל כך מוכשרים (עמרי, צחי, רפי, ירום, דרור, רמי(ל) על הקלרניט, רמיל על התופים, וגם חנן.. שכחתי מישהו? )
תודה למקריינים בראשותו של יניב
תודה לחברותי לצוות שעמלו איתי על ארגון המפגש ולצער כולנו נעדרו .

מזל טוב לכלות הפורום הנישאות בקיץ (שתיים מהן נכחו במפגש).

מתי המפגש הבא? אה.. כן.. אני אמורה לתת תשובה על זה.. אז מתחילים לעבוד..
חיבוקים!!
ושיהיה שבוע נהדר

קליספרה

New member
דודה, זה ממש לא כייף להשאר בחושך

ואני מקווה שזה לא יקרה יותר - אוף ככל שהתקדמו השעות כך התקדרו פני
אבל חסכתי לכולכם גרון דאוב, שיעול ונזלת - ממש דון קישוט
נשמע שהיה "מפגש מופת" - מתחילות לעבוד על המפגש הבא - (רמיל אנחנו בכיוון שלך) נקווה שיצליח

איילת1974

New member
נהיננו מאוד לארח אתכם

היה לי כייף למרות שלא הייתי במייטבי.
אני רוצה להצטרף לקודמיי ולאמר שהרכש החדש מבורך.
דרור, אני חושבת שאני יכולה לדבר בשם כולם ולאמר שנשמח לשמוע אותך ומלחניך שוב ושוב
מקווה לראות את כולכם בקרוב

אילי

lexigali

New member
תודה לכולם!

הייתי זמן קצר מדי, היה כיף כתמיד!
&nbsp
תודה איילת, על האירוח.
(ולחתולה)

noale noale

New member
ודרור קרא את השרשור וביקש ממני למסור ...

שהוא נהנה עד מאד, ומודה לכולם על המילים המפרגנות.
&nbsp
אני בהחלט מקווה שזה אומר שנזכה לחברתו במפגשים נוספים

&nbsp

למעלה