קרדיטים

שמלה שנייה

מעולם לא חשבתי שתהיה לי שמלה שנייה, וגם לא רציתי... אבל...
הסיפור קצת מורכב...
אימי נפטרה כשהייתי ממש קטנה, וכל השנים אבא שמר לי שמלה שהוא קנה לה פעם (לפני שלושים שנה לפחות...)
זו שמלה לבנה מהממת שממש נראית כמו שמלת כלה, ואימי לבשה אותה פעם אחת, אולי.. ואני תמיד דמיינתי איך אני מתחתנת איתה.
אבל עם השנים היו שתי נשים נוספות שהתחתנו איתה (והתגרשו..) אישתו השנייה של אבי ואישתו הראשונה של אחי. (אחותי הקטנה והמהממת היא מהנישואים השניים של אבי)
ואני התבאסתי מזה מאוד... מה גם שהיא לא נסגרה עליי בחזה...
בערך חודש וחצי לפני החתונה החלטתי שאני רוצה לעשות איתה משהו בכל זאת. לקחתי אותה לתופרת (משי וארגמן בכפר סבא- ממש נחמדה ומקצועית) שקיצרה אותה וסידרה מה שהיה צריך- וכך נולדה השמלה השנייה

(הנעליים כאן מטו גו- נסחפתי אחרי מבצע וזה היה מיותר ביותר. אחרי 10 דקות בדיוק לא יכולתי ללכת איתן יותר ועברתי לקפקפים..)

שיער ואיפור

גם כאן נעזרתי בחברה- הפעם מהלימודים..
נעמה עמית, שלמדה איתי במכללה, עשתה לי את השיער (גם בחתונה של אחי לפני 4 שנים..). זה היה שונה מהניסיון אבל זרמתי איתה (כשעשיתי את הניסיון זה היה בחורף ורציתי פזור, אבל כשהגיע אוגוסט העדפתי משהו פחות חם ויותר נוח, וגם עדיין לא סגרתי שמלה..). היא עשתה לי תסרוקת אסופה, שבמהלך הערב היא פרקה לי כמה סיכות וזה היה מעט פזור. היא הייתה מקצועית וידעה להתאים את התסרוקת לאופי שלי, לשמלה, לפנים וכו'..
את האיפור עשתה לי רבקה אברהם, דרך נעמה. הוא היה עדין ויפה בדיוק כמו שרציתי.
התארגנתי בבית ושתיהן היו מקסימות ממש! רגועות, נעימות, מצחיקות, היה ממש כייף

אגב, את העגילים הכינה לי חברה (לא זאת מהטבעות :). קנינו ביחד את החומרים וישבנו לסדנת יצירה
הכנו ביחד כמה אפשרויות כולל שרשראות, בסוף זה מה שנבחר, בלי שרשרת...

lanit

New member
עגילים מקסימים!

ובאותה הזדמנות- מאיפה הסיכה בשיער?

רב ורבנות

הרב היה בן ציון ציוני המקסים!
בחרתי אותו עוד לפני שהכרתתי את יניב פחות או יותר :) עבדתי בגן הפקאן (שם גם התחתנו) וראיתי אותו שם כמה וכמה פעמים, וכל פעם כשהוא הגיע לאולם זה היה תענוג. הוא נעים מאוד, צעיר ופתוח. לא הייתה לנו בכלל התלבטות.
עם הרבנות לא היה כל כך פשוט.. בהתחלה רצינו להרשם בכפר סבא- טעות וממש לא מומלץ!! הם ממש הקשו עלינו כי לא היו מוכנים לקבל את הרב שרצינו (ללא שום סיבה מוצדקת) עד שסגרנו את התיק ונרשמנו מחדש במועצה אזורית חוף השרון.
שם היה ממש מעולה. הם היו נחמדים מאוד וקלילים, ולא הבנו למה לא הלכנו לשם מלכתחילה.
הדרכת כלה עשיתי דרך להב, היה אחלה.
מקווה עשיתי במודיעין (אישתו של אבי לשעבר ואחותי גרות שם). הוא חדש, נקי והבנות היו נעימות ונחמדות. הן רק שכחו לתת לי אישור טבילה, וזה היה יום לפני החתונה אז היה קצת סרט, אבל זה הסתדר בסוף..

המשך- בגדים לחתן

יניב לא הסכים שאבוא איתו לקנות בגדים לחתונה, בטענה שאם הוא לא רואה את השמלה אני לא רואה את הבגדים שלו

הוא גם לא רצה חליפה עם ג'קט, בכל זאת אוגוסט וזה....
אז נתתי לו כמה הוראות מנחות ושלחתי אותו עם ההורים שלו לסיבוב בקניון.
הוא קנה ברנואר ובקסטרו חולצה לבנה מכופתרת ומכנס אלגנטי שחור, חגורה ועניבה. והיה הכי חתיך שיש

מקום+ אלכוהול+ עיצוב

בגן הפקאן עבדתי במשך שלוש שנים. כשהגיע הרגע וחיפשנו מקום להתחתן בו רצינו שהחופה תהיה בגן והמסיבה באולם ממוזג.
הלכנו קודם כל לגן הפקאן, אך בדקנו גם מקומות נוספים- עדן על המים, ארקה, טופ דוראן וטרואר. בסופו של דבר החלטנו על גן הפקאן כי המחיר היה בתקציב, אהבנו מאוד את המקום ואהבתי את זה שהאנשים שאהבתי לעבוד איתם ילוו אותנו בחתונה. זה היה ממש מיוחד להתחתן שם.
היינו מאוד מרוצים מהכל- האוכל היה מעולה ובשפע, המקום היה יפיפה, ההגברה והתאורה ברמה הגבוהה ביותר, השירות היה מעולה והאנשים פשוט מקסימים

לגבי הבר והאלכוהול- לקחנו את הבר הבסיס (והמספק ביותר) והוספנו עליו כמה דברים שקנינו בדיוטי פרי ובחנות משקאות טובה בכפר סבא. היה מעל ומעבר ועד היום יש לנו בבית בקבוקים מהחתונה.

את העיצוב עשינו אצל מעצבת הבית של גן הפקאן- שושי קורדון. בסך הכל היה יפה מאוד. רצינו עיצוב פשוט ונמוך, לא כזה שמפריע לאנשים שיושבים בשולחן לראות ולדבר אחד עם השני. החופה הייתה ממש יפה ובדיוק כמו שרצינו.
יחד עם זאת היינו די מאוכזבים. בסידורי שולחן היה אגרטל מרובע עם פרחים והיא שכחה לשים בתוכו מפיות ירוקות (בהתאם למפיות שהיו על השולחנות). בנוסף היא שכחה לפזר עלי כותרת לבנים מסביב לאגרטל. זה היה נחמד בכל זאת, אבל התחושה הייתה שהיא לא כל כך טרחה להשקיע. בנוסף היא שכחה שביקשנו סלסלאות עם פרחים לשושבינות, התקשרתי יום קודם להזכיר לה ולסגור פרטים אחרונים והיא טענה שהיא לא זוכרת שסיכמנו את זה אבל היא תשים לנו בכל מקרה. בערב עצמו לא היו סלסלאות והגן אלתר משהו... זה גם לא כזה קריטי וזה הסתדר בסוף, אבל זה לא היה לעניין....

תקליטן

איתי גלו התותח
(מאטיסוטו)
באמת שאין לי מילים. הוא היה פשוט מעולה ועשה לנו חתונה הכי שמחה שיש.
וזה לא היה פשוט, הייתה לנו חתונה קטנה, ובכל זאת נשארנו לרקוד עד אחד וחצי לפחות, ביום שני!
מעבר למוזיקה המעולה, לקריאת הקהל המצוינת שלו, להתייחסות לבקשות שלנו, לזה שגם כשאנחנו רצינו לסיים הוא המשיך לנגן עוד עשרים דקות לפחות...
מעבר לכל זה-
זה היחס החם, האהבה והחיוך המקסים שלא עזב את הפנים שלו כל הערב. וזה היה לי הכי חשוב לי- שהתקליטן יהיה חלק מהמסיבה וייהנה ממה שהוא עושה, ולא יסתכל בשעמום ויחכה שנלך כבר...

פשוט

מוזיקה

שיר כניסה לחופה- רצינו לרקוד כל הדרך אל החופה!! חיפשנו משהו קצבי ומגניב שיתאים לאירוע. יניב הציע את do wah diddy, שיר ישן ומגניב. חיפשתי גרסה קצבית יותר ומצאתי את זה-

https://www.youtube.com/watch?v=s7pXQx0EP78

זה היה אדיר להיכנס עם זה ובדיוק מה שרצינו. כולם הופתעו, רקדו ושמחו. אנחנו נכנסנו לחופה ביחד כאשר ההורים והאחים חיכו לנו בחופה.

שיר שבירה של הכוס- Kosmonova - Celebrate קצת ישן, אבל התאים בדיוק לאווירה שרצינו- שכולם יתחילו לרקוד ולהשתולל. אחות של יניב שמה אותו בסוף החופה שלה לפני 10 שנים, יניב סיפר לי את זה וזה התאים לנו בול.

https://www.youtube.com/watch?v=xcnwieZIkZU

סלואו ראשון- Lion King - Can You Feel The Love Tonight אין צורך להסביר, שיר מהמם מסרט אדיר! בנוסף הסוף שלו מתאים בול ליניב והחברים שלו שהרגישו שאני גונבת להם את אבן היסוד של החבר'ה

https://www.youtube.com/watch?v=aF4CWCXirZ8

סלואו שני- אהבה ממבט ראשון של אריק איינשטיין. שיר שאני מאוד אוהבת ותמיד רציתי שיהיה בחתונה שלי בגדול, בכלל לא היינו בטוחים שאנחנו רוצים סלואו, אבל כשהחלטנו שכן לא ידענו מה לבחור אז בחרנו את שניהם

צילום

דוקו ארט.
הגענו אליהם דרך מודעה בפייסבוק. חיפשנו צלמים במחיר סביר, אחרי שאף אחד מהחברים שלנו לא המליץ על הצלם שלו. אמרנו לעצמו שלפחות המחיר יהיה שפוי ומקסימום נרוויח אחלה צלמים. בסופו של דבר זה יצא ממש משתלם. מי שלוותה (ועדיין...) אותנו היא דנה המקסימה שהייתה תמיד זמינה ונכונה לעזור.
ביום האירוע היה לי (וגם ליניב) כל כך כייף ונעים עם הצלמים. הם היו פשוט מקסימים, נעימים, מקצועיים ובלתי מורגשים (כלומר, ממש לא הפריעו להכנות/ אירוע/ מסיבה. למרות שבהכנות היו עוד שני צלמים שעשו סרט על החברה, וממש לא הרגשנו אותם!)
בנוסף, במהלך האירוע צלם הוידאו נאלץ לעזוב עקב כאבי גב (לפחות כך נאמר לנו). הצלם השני (של הסטילס) עדכן אותנו, הכיר לנו את הצלם שהחליף אותו אחרי החופה והכל נמשך כרגיל. אנחנו לא הרגשנו בכלום. (חשוב לציין שעדיין לא קיבלנו את הדי.וי.די אז ברמת התוצאה אני עדיין לא יודעת...).
הצילומים יצאו ממש יפים וטבעיים, שזה בדיוק מה שרצינו. את המקדימים עשינו בשדות החציר ליד המושב ובשדות ליד בית ברל. יצא מקסים.

בקיצור- דוקו ארט מקסימים, אנושיים והכי מקצועיים שיש
מומלץ ביותר

אשבל1

New member
ממליצה לבקש גם את הצילומים בלי עריכה

אנחנו בסופו של דבר נהננו (ועדיין) מהם הרבה יותר....

את מתכוונת לוידאו?

כבר ביקשנו... כשנלך לקחת את האלבום והדיוידי (בשבוע הבא :) נקח גם את זה...

תודה :)

זר לכלה וקישוט לאוטו

פרחי חן. יש להם כמה סניפים והם הגיעו עד לבית של ההורים של החתן ברעננה. יצא יפה מאוד.

למעלה