קרדיטים

קרדיטים

טוב אז אני לא ממש פעילה בפורום, אבל נעזרתי בו מידי בפעם בארגון ותכנון החתונה
ועכשיו הגיע תורי לכתוב את הקרדיטים ולהודות לכל הספקים שלוו אותנו לאורך הדרך

סיפור ההיכרות...

האמת הוא די באנלי-
יומולדת של חברה, הוא הגיע עם חבר של אחת מהחברות שלי,
בסוף הערב הוא ביקש את הטלפון מחברה שלי.
לקח לו כמה ימים להתקשר, עוד יום יומיים עד שנפגשנו.
בדייט הראשון יצאנו לשתות בירה בקופי טרי בכפר סבא והיה ממש נחמד, אך אני לא בחורה כל כך "קלה להשגה" ולמזלי ליניב היה המון סבלנות....
החברות בנינו נבנתה לאט ובטוח, בקצב שהתאים לשנינו...
והשאר היסטוריה

ההצעה

בדיוק כתבתי עליה בשרשור ההצעות...

בגדול זה היה בבית בצהרי יום שלישי, הוא פתח לי את הדלת קורע ברך ומחזיק בידו טבעת מהממת.
הייתי מופתעת מאוד והתגובה הראשונה שלי הייתה "מה זה??" והוא ענה "מה זה נראה לך?..."
ואני "אתה רציני?.."
הוא, כבר קצת לחוץ... "את רוצה להתחתן איתי או לא??"
ואני "ברור שכן!!!"

טבעות- אירוסין + נישואין

את הטבעות הכינה החברה הכי טובה שלי שבדיוק סיימה עיצוב תכשיטים בשנקר.
אירוסין- יניב נתן לה אבן מרובעת ואמר לה "תתקשרי כשזה מוכן".. והיא הכינה את הטבעת הכי יפה, עדינה ומתאימה לי שאפשר.
נישואין- ישבנו איתה ערב אחד, אמרנו לה מה פחות או יותר אנחנו רוצים והיא הכינה דוגמאות (לי. לו לא היה צורך..) בחרתי טבעת זהב פשוטה, פרופיל חצי עגול ומעט מאט (לא מבריקה). בפנים (גם אצלי וגם אצלו) חרטנו "נבראתי לך".

Bobbachka

New member
ואני כבר חששתי שלא היו תמונות

איזה רעיון מקסים לחרוט בפנים "נבראתי לך"...

Pixelss

New member
איזה כיף ומרגש זה לדעת

שהחברה הכי טובה הכינה את הטבעות נכון?

גם אצלי זה היה בדיוק ככה.... חברה הכי טובה שסיימה בשנקר הכינה לי את הטבעת אירוסין בלי שידעתי ואז גם הכינה לנו את הטבעות נישואין.
(וגם אנחנו חרטנו משהו בפנים
)

אצלנו

החבר הטוב עיצב את ההזמנה האגדית
מרעיון של הכלה (שניהם בוגרי שנקר עיצוב גראפי)

לא ראיתם הזמנה כזו.

במיוחד בשבילך...

מקווה שזה יעבוד הפעם...

אגב, ההזמנה זה היה הדבר הכי פחות משמעותי מבחינתנו. רצינו משהו נחמד, שיתאים לאופי שלנו, מעט הומוריסטי וזול.

(הקובץ גדול מידי אז צירפתי משהו נחמד שחברה שלי הכינה- שילוב של ההזמנה עם המגנטים)

תודה רבה

מיס פיגי וקרמיט הם שמות החיבה שלנו אחד לשני... אחרי סיפור מביך אך משעשע של נחירות (את יכולה לנחש של מי.... ;)

אני לא חושבת שזה על קובץ

אני צריכה לצלם אותה
זה מודפס על מגוון בדים בצבעים שונים ונפתח למפית מרובעת
יש בתוכה כרטיס עם חותמת שלהם ואישור הגעה.

אני חייבת אישור "מגבוה... " אחרי החתונה בטוח שאצלם הכל כולל השמלה. הנעליים..

שמלה + נעליים

את השמלה עשיתי אצל שמעון דאהן. הגעתי אליו אחרי שחברה (של חבר של יניב) לבשה שמלה שלו בחתונה וממש אהבתי את הסגנון.
רציתי שמלה בסגנון זורם/ רומנטי והעיקר- שתהיה נוחה!
הייתי אצלו פעם אחת וראיתי שמלה שאהבתי אבל לא סגרתי. הלכתי גם לתשומת לב ועוד מקום בכפר סבא אך בסופו של דבר חזרתי לשמעון וסגרתי שמלה מהממת (לא הראשונה שרציתי). ההחלטה נפלה יחד עם אבא ואחותי שלוו אותי

את הנעליים קניתי בניין וואסט. היה לי חשוב שהן יהיו נוחות, במחיר נורמלי (היו לי גם תלושים...) וישמשו אותי גם אחרי החתונה- וכך היה! אני מאוהבת בהן עד היום ונועלת אותן לא מעט..

למעלה