פרק 416: Feud

neurotica

New member
פרק 416: Feud

תקציר:
המשימה השבועות של הגלי קלאב היא לבצע שירים של אמנים מסוכסכים במטרה לצמצם את המתח ששורר בקבוצה.
בניו יורק, סנטנה ממשיכה לחקור את הסיפור של ברודי ובמקביל, שרייצ'ל מגלה סופית אם היא בהריון.

שירים:
"How to Be a Heartbreaker"
"The Bitch Is Back / Dress You Up"
"Cold Hearted"
"Bye Bye Bye / I Want It That Way"
"I Still Believe / Super Bass"
"Closer"

אני מזכירה, אין צורך לסמן
בכותרת ההודעה אבל תשתדלו להמנע מכותרות שמסגירות ספוילרים או מביעות רגש.
למי שמתקשה: כתבו מה החיה האהובה עליכן.

צפייה מהנה!

Slow Cheetah

New member
HULK SMASH!

או: פין בועט בחפצים ורב עם אנשים רנדומלים לכל אורך הפרק.
היה משעשע למדיי.
עלק Blaine is on the bottom... פשוט בהיתי במסך בהלם, סו יכולה להיות כל כך משוגעת לפעמים.
והיא נתנה לו פאקינג חוטיני.
וסנטנה מושלמת.
ורייצ'ל יצאה ממש כלבה כלפיה.
אין לי יותר מדיי מה לומר עוד, היה משעשע ונחמד, והשירים היו כיפיים וראיתי את רובם, מה שלא קורה בדר"כ

AccioMoon

New member
נמ, סנאי?

בליינרס. לול הוא כזה קאפקייק.

ממ. וזהו. זה מה שיש לי להגיד על הפרק.

הכלבה שלי

פין/שוסטר - מעולם לא שנאתי את שו כמו ששנאתי אותו הפרק. בכלל העונה אני ממש מחבבת את פין, עודדתי אותו כל הפרק (כולל בשלב שמארלי אמרה לו לגדל ביצים. הגיע הזמן שמישהו יגיד את זה.) אבל סירייסלי, פין בתור מורה? פשוט לא.
ניו-יורק - יום יבוא ואני אחליט על רגש עקבי כלפי סנטנה, אבל בכל מקרה כרגע אני מחבבת אותה. נראה גם שהעלילה שלהם מתקדמת לכיוון הHBO בעוד שמקינלי נשאר בפוקס.
בליין/סו - היה קורע, קו העלילה שהכי שועשעתי ממנו הפרק. למרות שסו הייתה מוגזמת והביאה לי קצת עצבים כמו רוב הפעמים כשיש לה יותר מדי זמן מסך. מצד שני, קיבלנו הרבה מהתחת של בליין והוא גם חטף קצת כאפות. מעצבן אותי שאפילו כשזה קורה זה לא אמתי. אי-אפשר שיפסיד מתישהו. אולסו, רק אני או שבנאום של סו בסוף היו קצת רפרנסים לקליין? יור אונלי אז גוד אז יור וורד וזה... או שאני סתם אובר אנלייזינג?
שאר מקינלי - יש לריידר מזל שהוא חזר בעצמו בסוף, רציתי לבעוט בו רוב הפרק. למרות שתכלס, קו העלילה שלו עם יוניק היה ממש אמין, פשוט ההתנהגות שלו בהתחלה הייתה מאוד מאוד (מאוד) מעצבנת. ג'ארלי משמימים כרגיל, כמעט הקאתי מכל מסרי הריינבואוז שהם מרגישים שהצופים שלהם עדיין צריכים אחרי כמעט 4 עונות, והיכולת של קיטי לצוץ במקומות קצת מטרידה.

האו טו בי - אני שונאת שתוקעים בית איטי באמצע שיר קצבי. השיר חביב, למרות שמישהו צריך להסביר לברודי שהארטברייקר=/=מן הור.
המשאפ של ריידר/יוניק היה ממש מוצלח, במיוחד עם כלי הנשיפה.
קולד הארטד
- עכשיו אני רוצה נאמבר של סנטנה וקורט על פיגומים. שיר חמוד. למה יש כנרים בכיתת ריקוד? ויפה שרקדניות שהיא פגשה 30 שניות לפני מסונכרנות איתה כ"כ טוב.
משאפ להקות בנים - הרעיון מעולה, אבל לדעתי הם בחרו שני שירים שלא השתלבו טוב. אני מקווה שבגרסה המלאה זה יותר מוצלח. והחבליייים

משאפ סו /בליין - ממש מוצלח. לשמוע את סו עושה ראפ מינאג' היה קורע.
קלוסר - כיפי ממש. אני אוהבת את כל השטויות שהם עושים בשירים הקבוצתיים השנה, מבחינה כוריאוגרפית.

ומשהו ששכחתי

גו פין! תפרק לו את הפרצוף.
חיבבתי את ברודי, אבל הוא פוץ. אפילו לא הקטע של הליווי מציק לי, אני סתם לא אוהבת את הדמות שלו יותר.

AccioMoon

New member
אני גם חשבתי על זה

הסו/קליין. אבל זה סתם צבט אותי אז ניסיתי לא לחשוב על זה יותר מדי

וכן. בליין לא מפסיד.

aesu

New member
זה מעניין

כי בהאו טו בי אני דווקא אוהבת את הבתים והפזמון די הורס לי את השיר.

aesu

New member
אבל רק הפזמון קצבי

אבל הבנתי עכשיו למה התכוונת. |יום אי הבנות|

לא יודעת אם זה ככה גם במקור

אבל לפחות בפרק הבית שלה הרגיש פחות קצבי מכל מה שהוא שר.

neurotica

New member
אני מסכימה איתך לגבי הרוב,

חוץ מאשר לגבי שוסטר. דווקא הנאום שלו בהתחלה מצא חן בעיני, כל הקטע של אתה לוזר ונתתי לך את העבודה הזו כדי שתהיה פחות לוזר... וול, זה די נכון.
אני אמנם גם מחבבת את פין יותר העונה, אבל עדיין, לא לעניין מה שהוא עשה.
מה שכן, אהבתי את השיחה שלו עם מארלי (קרי השלב הזה בעונה שבו מישהו חיצוני מוצא את ייעודו של פין בחיים, לפחות עד הפעם הבאה). זה אחלה brotp.

והנאום של סו לגמרי היה מלא רפרנסים לקליין, וזה שבליין נראה כמו כלכלב שבעטו בו במהלכו לא עזר.
לדעתי זה נחמד שזה בעצם מבצע של בראם, אבל היה נחמד אם הוא היה מפנים קצת יותר את הנאום הזה לפני שהוא הסתובב לו מחויך עם חוטיני במסדרונות מק'ינלי. (my drawing senses are tingling)

aesu

New member
go draw!

ואני לא יודעת על מה אתן מדברות, לא חשבתי על קליין בכלל בנאום שלה.

הבעיה שלי

עם הקטע עם שוסטר, שמי אתה שתדבר על לוזרים, מר אשתי-זייפה-הריון-אין-לי-רעיונות-מקוריים-אני-די-מן-הור-הקמתי-להקת-חשפנים-עם-מזדקנים-וקטינים. טייקס וואן טו נואו וואן, וזה סתם היה צבוע. גם עצם ההחלטה לתת את הגלי קלאב למישהו חסר כל ניסיון או השכלה בנושא מוכיחה את הנקודה הזו.
ברור שמה שהוא עשה לא לעניין, אבל מדובר פה בילד מבולבל בן 19 שפעל על רפלקס, זה לא שהוא תכנן להפריד ביניהם, ואם שו לא היה משאיר את ארוסתו בעלת הOCD להתעסק עם דברים כאלה לבד זה לא היה קורה. זה אמנם היה מעשה מטומטם מצד פין, אבל זה ששו מתנהג כמו תיכוניסט בעצמו בכל הסיפור הזה פשוט מרגיז.

(בחיים לא האמנתי שיהיה לי כ"כ הרבה להגיד על משהו שלא קשור לקליין)

aesu

New member
כלב/שועל/דולפין.

אז.
- היה נחמד להתעורר לפרק בידיעה שאין בו משהו באמת חשוב והבוקר שלי לא הולך להיות מוצף בוונק.
- *ממש* אהבתי את העלילה של בליין וסו. כאילו, המאשאפ היה הזוי ולא יודעת מי החליט שזה רעיון טוב, אבל אומייגד. וממש הייתי עצובה בשבילו שהוא הפסיד, ואז בלאם! וזה הפך לפי מאה יותר טוב.
- כל השיר של ברודי היה cringe אחד גדול. לא אהבתי את הכריאוגרפיה, וכל הריקוד סתם היה מוזר. אולסו, לול, הם חתכו את ה"אט ליסט איי ט'ינק איי דו" והפכו את זה לשורה מדוברת. מה קרה, הם הבינו שהשורה הזאת בשיר נשמעת מגוחכת לגמרי?
-ברודי ופין WTF. אשתי לעתיד WTF. למה?
-זה לא יפה שהאמלברי זרקו ככה את סנטנה לרחוב. כאילו, אני דורשת סצנת התנצלות פרק הבא.
- סנטנה הביאה איתה את השיר על הפלאפון, חיברה אותו לרדיו, ואפילו ביקשה באקאפ בלי לצפות שכל זה יקרה מאליו! אני המומה.
-טינה חמודה כשהיא חברה תומכת במקום חברה מטרידה מינית.
- רייצ'ל- "אני לא בהריון יותר! יופי עכשיו בואו נעמיד פנים שהסטוריליין הזה לעולם לא קרה."
- לבליין יש הורים!
-שוסטר גו אוואי. רק בסוף התגובה שלו הפכה לאיכשהוא נורמלית.
- ריידר בסוף- אוקוורד. אבל מעצבן איך הגברים "הטובים והנחמדים" בסדרה הזאת צריכים שיסבירו להם איך להתנהג ומה נכון בשביל שהם לא יתנהגו כמו דושבאגים. ואם ג'ייק קרא לריידר דושבאג אנחנו יודעים שמצב גרוע.
- הסצנה עם כל הניוביז- לא. אתם לא הולכים להיות מוצלחים שנה הבאה לבד.

aesu

New member
כש

בליין כועס על סו, הוא אומר שהיא השתמשה בקרדיט של ההורים שלו או משהו.
ואני מקווה שהיא תקינה את מה שהיא עשתה, btw. זה יהיה מצער אם בליין יהפוך להומלס.

למעלה