מי כתבה פה שיש להם בית קפה?

sefia

New member
מי כתבה פה שיש להם בית קפה?

אני מחפשת מקום לעשות יומולדת 60 לאמא שלי , עם כ40 אורחים.
משהו קטן ונחמד, אולי ארוחת בוקר או בראנץ...

יש הצעות?

רק ריקה

New member
היה, בעבר...לשלישה6.

מקום בלב ברעננה, מול השדה בהודה"ש, אני זוכרת שהיה גם מקום נחמד באיזור שלכם אבל לא הייתי שם בערך 10 שנים...
יש גם את מנטה ריי בת"א שיש להם ארוחות בוקר מ-ע-ו-ל-ו-ת!

אסנת123

New member
שבת או אמצע שבוע/שישי? באיזה אזור? כשר/לא כשר

לגבי בית קפה נדמה לי שלישיה6 או שלישיה123 באזור השרון אם זוכרת נכון (סגור בשבת)
לגבי המלצות (מכירה בעיקר באזור השרון לא כשרות/ללא תעודה): חנדלה-גבעת חן, זינגרס-בורגתה, תפוז-בצרה, גופרמן-רשפון, סבסטיאן-הרצליה, מקום בלב - הוד השרון (ממש נחמד), מדזו - הרצליה במרינה. חלקם סגורים בשבת, לא יודעת אם כולם יכולים להתארגן ל-40איש.
אם יש הרבה ילדים אז יש בית קפה ממש מוצלח בהוד השרון, נקרא מול השדה, שיש לו אזור משחקים לילדים. מומלץ אם מתאים (אזור,כשרות...) למרות שלא הייתי הרבה זמן אז אולי השתנה.

מזל טוב ובהצלחה

sefia

New member
תודה בנות

אני אבדוק את ההצעות שלכן........
מדובר בסופ"ש שישי או שבת :ארוחת בוקר/בראנץ או אולי ארוחה חלבית אחה"צ
הרוב דווקא מבוגרים (חברים שלהם וכאלה...) הילדים היחידים זה הנכדים (הילדים שלי ושל אחותי)
כשרות לא חשובה אין אצלנו דתיים
באזור המרכז רצוי עם חניה באזור

מקפיצה לעוד רעיונות

יש את המיסטיק רוז

שעושים שם אירועים זה בנמל בית קפה מסעדה גדול צמוד לחנייה של הרידינג .אחלא אוירה ומלא משחקים לקטנטנים.יש את המנדיס בירקון אין לי מושג כרגע מה יש שם .זה איפה שמרכז החתירה.

שלישה6

New member
אנחנו סגרנו אבל ממליצה בחום

על קליפטו- נמצאים על כביש החוף בביתן אהרון ויש להם חצר מקסימה ומוצלת עם משחקים לילדים. הם פתוחים בשבת ולא כשרים.

עוד מקום שהיה יותר נחמד בעיניי לפחות בעבר באזור- זינגר'ס בבורגתה. אני פחות נהניתי מהאוכל בפעמים האחרונות, אבל המיקום שלהם נשאר נפלא.

ומקום חדש בלב מושב ניצני עוד, גם- עם חצר גדולה, אבל לצערי אוכל בינוני, אבל הם מסעדה חלבית בלבד- הם לא כשרים כי פתוחים בשבת- בית קפה אופאל.

גילוי נאות- אנחנו את האירועים שלנו עורכים בקליפטו- גם האוכל וגם האווירה מצויינים ויש חנייה גדולה עם גישה נוחה למקום.

למעלה