לו"ז של היום הראשון של הרפורמה בחיפה

מצב
הנושא נעול.
עוד משהו מעניין: מסלול מפורט של המטרונית

לו"ז של היום הראשון של הרפורמה בחיפה
מופיע באתרים. בינתיים בדקתי באתר אגד ובאתר כל קו, וניתן לראות את המסלולים ולוחות הזמנים החדשים ליום שישי ה-16/8.
במפות גוגל (ולדעתי גם באיפה-בוס) אפשר לראות את המסלול של המטרונית בצורת קטעי דרך מפורטים. למשל, כך ייראה קטע הנסיעה שלה דרך מרכזית המפרץ לכיוון מערב.

וכך לכיוון מזרח

במפות גוגל (ולדעתי גם באיפה-בוס) אפשר לראות את המסלול של המטרונית בצורת קטעי דרך מפורטים. למשל, כך ייראה קטע הנסיעה שלה דרך מרכזית המפרץ לכיוון מערב.
וכך לכיוון מזרח

האמת היא שזה מפתיע, למישהו יש הסבר?

וכך לכיוון מזרח
זכור לי שיש הכנה לתחנת מטרונית במקום המסומן בעיגול אדום (היכן שנכון לפני חודש היתה תחנת המוצא של הקווים העירוניים). איך זה שהקו לא עובר שם?

שימי810

New member
אכן...

זכור לי שיש הכנה לתחנת מטרונית במקום המסומן בעיגול אדום (היכן שנכון לפני חודש היתה תחנת המוצא של הקווים העירוניים). איך זה שהקו לא עובר שם?
אכן...
ראיתי תחנת מטרונית מוכנה (כנראה) לאורך גדר המרכזית לכיוון הכביש הראשי (מצד שמאל לכניסה למרכזית).
לא הגיוני שהמטרונית לא עוברת שם...

והנה כניסה למרכזית הקריות ויציאה ממנה

והנה כניסה למרכזית הקריות ויציאה ממנה
רציף ההורדה נמצא ממערב לרציף ההעלאה.

Yaron Livne

New member
איך הגעת לראות את הקווים האלה?

איך הגעת לראות את הקווים האלה?

alantan

New member
כן, אבל שוב - התוואי של הרחובות בהם האוטובוס

ב"ישומים" מופיעים קווי אוטובוס עם כל התחנות
עובר אינו מוצג, אלא רק התחנות. כשיש רחוב קטן ללא תחנות, הדבר אינו תמיד חד-משמעי.

צודק, זה פשוט לא הפריע לי אישית.

עובר אינו מוצג, אלא רק התחנות. כשיש רחוב קטן ללא תחנות, הדבר אינו תמיד חד-משמעי.
צודק, זה פשוט לא הפריע לי אישית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה