יש לי תואר !!!!!

יש לי תואר !!!!!

אחרי שנים רבות באו"פ, סוף סוף סיימתי את חובותי האקדמאיות, וביקשתי לסגור את התואר.

הגיע דואר רשום ובו שני מסמכים.
המסמך הראשון אומר:
לכבוד
X
שלום רב,
אנו מאשרים שסיימת את חובותיך לקבלת תואר בוגר אוניברסיטה (B.Sc) ב- X.
זכאותך לתואר מיום: X
תעודת בוגר תוענק לך בטקס חלוקת התעודות.
על המועד המדויק תשלח הודעה.
בברכה....

המסמל השני הוא גליון ציונים ובו נאמר:
אישור לימודים לתואר בוגר אוניברסיטה (B.sc)
ב- X
שם: X מס' זהות: X זכאי לתצואר מיום X
ואז נתונה הטבלה הבאה:
מס' הקורס, שם הקורס, סמסטר, שנה, רמה, נקודות זכות, ציון.
(כמובן שלא רשום אם נעשה קורס חוזר או משהו כזה, רק הסמסטר בו נלמד הקורס ועוברים אותו, ומופיע רק הציון הסופי. הקורסים רשומים לפי חלוקה לתחומים, אצלי למשל כתוב מתמטיקה ואז מתחת לזה הקורסים המתמטיים שלמתי, כתוב מדעי המחשב ואז את הקורסים שלמדתי במדמ"ח וכו'. רשום גם "דרישות כלליות" ומתחתיו רשום שעמדתי בחובת הדרכה ביבליוכרפית ושפה זרה).
בסוף הטבלה רשום מועד ההדפסה וציון גמר לתואר.
מתחת לזה ישנה רשימה של מפתח לרמה (כלומר פ - קורס פתיחה, עס - עבודה סמינריונית וכו') וסיכום נקודות הזכות לפי טבלה:
רמת הקורסים (לימודים באו"פ מול הכרה בלימודים ממוסדות אחרים וסה"כ), וכמות הנקודות לפי עמודות פתיחה, רגיל, מתקדם, מתקדם סמינריוני, סה"כ.

את כל התואר עשיתי באו"פ, לקחת לי המון שנים, ועשיתי הרבה הפסקות בגלל העבודה, אבל היום המאושר הגיע, ואפילו הוצאתי ממוצע ציונים מעל 80 !!!
אתם רואים? זה אפשרי !!!

מזל טובבבבבבבבב

וואו איזה כייף זה אה?
בשעה טובה!!!!!!!
&nbsp
כמה זמן בדיוק לקח לך לעשות תואר?
נו כולל ההפסקות
האם באופ אפשר למרוח תואר מעל 6 שנים?
כי פעם קראתי משהו כזה.. שהיה כתוב לסיים עד 6 שנים
&nbsp
מה בתוכניותך עכשיו? תואר שני? חופשה לחו"ל?
מקווה שתשאר בפורום גם אם סיימת

אתה תורם רבות לכולם בפורום הזה!!

תודה רבה

לא נעים לי להודות, אבל לקח לי עשור שלם....
תואר ראשון ניתן לעשות ללא הגבלת זמן, אבל לפעמים עלול להיות "פג תוקף" על קורסים מסויימים, אם היו שינויים לתואר.
תואר שני חייבים לסיים תוך 5 שנים.

עכשיו - השלמות קורסים בפיסיקה לקראת תואר שני

צריך לנצל את המומנטום. אם עושים הפסקה, נראה לי שבסוף מוותרים ולא ממשיכים לתואר שני...

Login Name

New member
מזל טוב!!!
ותודה רבה לך!!!!!

אני גם רשום בפתוחה מ- 1996
ולומד עם הפסקות מרובות..
מה שכן, בשנים האחרונות, כל פעם שלקחתי קורס, צפיתי בפורום הזה וסטודנט321 תמיד היה פה ותרם המון מהידע והנסיון שלו בפתוחה.
גם בתקופות שהפורום היה "יבש" יותר (כמו עכשיו), סטודנט321 היה פה ותמיד עם תשובות ענייניות וקולעות.
תודה על המאמץ התרומה הרבה לפורום!
&nbsp
המון מזל טוב!!! ובהצלחה בהמשך!

למעלה