הודעה חשובה מ"נשים קוראות ללדת"

savvysunflower

New member
הודעה חשובה מ"נשים קוראות ללדת"

למי מכן שלא מכירות את עמותת "נשים קוראות ללדת", מדובר בעמותה שבדיוק מקדמת את כל האינטרסים שלנו כיולדות (בבתי חולים ובבית). אתן מוזמנות לעיין באתר לפרטים נוספים ולראות מהן המטרות שלמענם התנועה פועלת כעת.

כותבת מרווה זוהר בעמוד הפייסבוק שלהן: "חברות יקרות, בצוות הלוגיסטי-משפטי-חוקתי שלנו שפועל ביחד עם ארגון אמה"י רוצים להניע פה מהלכים גדולים, ארוכי תווך בקנה מידה היסטורי. תבינו, הנשים האלו השקיעו בחודשים האחרונים, הן נפגשו עם האנשים שעשו את הקמפיין לשחרורו של גלעד שליט, הן נפגשו עם עורכי דין גדולים וחשובים. מדובר על קמפיין תקשורתי, על חקיקה, על בג"ץ ועל השינוי שכולנו כל הזמן מדברות עליו. כרגע הן זקוקות לפגישת יעוץ בתשלום. זוהי פעילות שדמי החברות של כולנו בעמותה עוזרת לממן. לרגל זאת נפתח השבוע מבצע חברה מביאה חברה/חבר. היעד הוא לפחות עשר חברות נוספות עד סוף השבוע... דמי חברות בעמותה עולים 120 שקלים. אפשר גם לקבל כמתנת חנוכה ממישהו. מי הראשונה שמצרפת חברה? או מצטרפת?"

יאללה חברות. מדובר בשינויים שכולנו פה רוצות לראות! תצטרפו לעמותה, תתרמו או תצרפו חברה!
 

איהלולי

New member
הצטרפתי

מתכננת כבר חודשים ארוכים...

אז כמתנה בשבילי לרגל הלידה הביתית החלומית שזכיתי לה לפני 3 שבועות וכהשקעה בלידות הבאות שאולי עוד ארצה ללדת החלטתי לתרום סוף סוף.

מטרה מאוד חשובה בעיני שאין סיכוי לגייס לה כספים אלא מתרומות של נשים שהנושא חשוב להן - מקווה שתצטרפו אלי.
 
למעלה