אני רק אניח את זה פה

אני רק אניח את זה פה

כבר תדעו לבד איך לפתח את זה נכון?

ותספרו לי על ה

ועל ה

וכמובן גם על ה

על ה

וטוב נו גם על ה

ותקנחו עם

סעו בזהירות עם אור הבוקר

נשיקות וחיבוקים למארחת
אוהבת אתכם.

ramil

New member
כולם עוד ישנים?

אני נאלצתי לקום ללימודים.. אז רק רציתי לאמור תודה לכל מי שצריך.
&nbsp
ניר - ברוך הבא, טחנת צעירות כמו שצריך על המחשב הנייד;
תודה לעונה בעלת הלב הרחב, החיוך הרחב והסלון המרווח
תודה למארגנות, לנגנים, לבשלנים, ולכולם.
&nbsp
הגעתי עייף מסטול, יצאתי עוד יותר עייף מסטול, אבל עם חיוך גדול!

shkedy

New member
אנחנו פרשנו בשתים וחצי והקולות היו עדיין רמים

אבל לפי אמת מידה מסוימת המפגש לא היה מוצלחלא הגיע שוטר..........

יצאתי אחריכם ועדיין לא הגיע שוטר

ולמרות שנשארו יחסית מעטים השירה נשמעה לכל אורך הרחוב, כנראה שהשכנים כבר הפנימו שלילה אחד בשנה עליהם לסבול בשקט... השאלות שלי הופנו לרמיל וכל אלו שנשארו עד הסוף

סאביבית

New member
אחד המוצדקים!

נהניתי מאוד מאוד

תודה גדולה וראשונה לורד המדהימה שפותחת את ביתה בהמון אהבה

תודה לכל האנשים שלא ראיתי מזמן ובאו לקשקש איתי, כי זה הכי כיף!

תודה לכל מי שהכין אוכל טעים

תודה למי שהביא אוכל טעים

תודה ל-כ-ל הנגנים המקסימים שעושים לנו את הערב

בעיקר לאלו שלא נשברו עד השעות הקטנות צחי ועמרי

תודה ל"חדש" שדאג לתפעול התצוגה ולא קם מהכיסא משהו כמו 6-7 שעות

ואחרונות וחשובות מאוד - צוות המפגש, שמארגנות מאחורי הקלעים וסובלות את הנידנודים (גם) שלי

ותודה בכלל

&nbsp
מתי שוב?
&nbsp

קליספרה

New member
איזה כייף גדול היה

אחרי שברברתי את עצמי ואת הילה (תבורכי על ההתאפסות, אני לא אספר לך כמה זמן לקח לי להגיע הביתה) קיבלו את פנינו מצהלות שמחה וקול אקורדיאון שזרמו מהבית של העונה הכי מוצלחת.
&nbsp
מצאנו עם גדול שמגשש את דרכו בין הצלילים ומהר מאוד שר במרץ, בליל מוזר של שירים שחצו סגנונות וזמנים במיש מש מתוק המאפיין את הערבים האלה - מצאנו את עצמנו שרים שירי סוכנות, שירים מתורגמים, שירים פשוטים בשני אקורדים ומורכבים עד מאוד. שירי רועים, שירי יוגבים - היה שמח,
ואז... בבת אחת - פוף - כולם התנדפו ונשארה קבוצה קטנטנה אך עיקשת בניצוחם הנפלא של צחי ועמרי על הגיטרה והפסנתר וניר על המחשב שמלאו ליבי שמה לזמן רב.
&nbsp
התודות
לעונה הנהדרת שפתחה את ביתה ואת ליבה בין סתיו לחורף
לנגנים המצויינים כולם , כולל ניר שניגן על המחשב (ברוך הבא) גברותיי ורבותיי קדמה זה מעולה, מי שרה סוף סוף את "איפה את אהובה", מי????
&nbsp
לכל מי שבישלו וטרחו - היה טעים!
&nbsp
לכל מי שישבו מולי, מלפני, מאחוריי ומצדדי ושרו - בעיקר ל"שלישיית צילי וגילי" לרעש ולהוא, היפה, שאלוף בלעשות קולות - אוחחח שזה תענוג לשיר לצידך.
&nbsp
לכל אלה שחיבקו, ונישקו, ועטפו בחום, שאני אוהפתאתכם - ל"רעש" על החום שהזרימה לצווארי התפוס באמצע הלילה.
&nbsp
לחברותיי הנהדרות לצוות - אפרת שחסרה לי מאוד אתמול... מאוד ולנעלה הסינדרלה המקומית.
&nbsp
ועוד אחת מיוחדת - לחמודה שישבה מולנו ושמחה את כולנו בשמחה המתפרצת שלה

&nbsp
&nbsp
ואם אפשר
ענקי
לוויז הזבל שעושה לי דווקא בכל פעם שהוא שומע פ"ת - ולעיריית פתח תקווה שלא יודעת לשים בכל העיר הארורה שלהם שלט אחד קטן - ים (או תל אביב -לא משנה אותו הכיוון)
ראיתי שווקים מתעוררים, מתפללי שחרית, הסתובבתי עם מוניות נטושות בנתיבי נת"צ נטושים - וזה אפילו מותר) - ותודה לנהגי מוניות שהביאונו עד הלום
&nbsp
וירושליים
&nbsp
להתראות במפגש הבא.

zahifodor

New member
אוי, שהיה יופי!

תודות למארחת, לבשלניסטיות/ים, לקונדיטורות/ים, למחבקות/ים, למנגנים ולכל אלה שאני אוהב בכל פעם קצת יותר

ברוך הבא, ניר
גיט שבעס לכל בית ישראל

העונה - את אלופה.

ושלש תודות פרטיות - עמרי על "אנחנו" בגיטרה (!) ... וצחי, שבשלהי הלילה הפליא לנגן לבקשתי את "בואי ילדה, בואי עכשיו, בואי ונעוף כמו צפורים, בוא ונבנה לנו חיים אחרים, בואי ונאהב כמו ילדים..."
(גרוניך היה מתמוגג), ותודה לאבשי על פומליותו... וגם לכל מי שישבו מימיני ומשמאלי ומאחוריי - נהניתי ממכם עד מאוד, וגם לכל מי ששרד עד השעה האחרונה שאז ההומור נעשה הזוי משהו - "כל מיני הרים"... (קול מן ההרים)...ומעברים... הקולות לי מספרים... והצעות לטיפול פסיכיאטרי שקפצו לנו מהפרסומת... מה עוד להגיד??? רוצה עוד כאלה...

כרגיל היה כייף

תמיד כייף להגיע לבית של העונה שמארחת אותנו בחום ומשרה אנרגיות חיוביות, תודה לך. האוכל הפעם היה משובח, תודה לכל המביאים. תודה לכל הנגנים ובמיוחד לאקורדיוניסטים שהפעם לקחו על עצמם את עיקר ההובלה. ניר עשה עבודה נהדרת עם המחשב וההקרנה, טוב שאנחנו פחות ופחות תלויים בשירון במקומות בהם זה אפשרי, יחד עם זאת במפגשים באים צריך לוודא שיש עוד חבר או שניים שיודעים לתפעל את המחשב כי גם לניר מגיע לעשות הפסקה ולהנות מהאוכל ומפגש הרעים. בהקשר לכך תודה גדולה לדני שהחליף אותי בקריינות כשאני נזקקתי להפסקה, ולדליה שכמיטב המסורת התחילה במלאכה. תודה לריקי אחותי וליפעת שתמכו בי מאחור ולשלושת המארגנות שעושות לנו מפגשים כאלו כייפים. רשימת השירים ששרנו נמצאת אצלי, תפורסם בקרוב.

זה פשוט

כי אי לי טלפון אמפיבי שאפשר לקחת לבריכה.
ועד שראיתי כבר היה אחרי שעת השכבה.. וללקראת שחר אצלכם. לא רציתי להעיר את הנמים.
שמחה שחשבת עלי האמת

נו.. חשבון פשוט. מפגשים ביום חמישי

שעורי שחיה גם..
מכאן ש.... תדאגי שימציאו טלפןן שלא יפריע לשחות, ויהיה עמיד במים.. ונעשה לך קולות בריכה במפגש הבא..

תסלם על הכוונה!

היה כיף כמו שצריך!

למרות שחסרו לי כמה וכמה ניקים קבועים, באו במקומם כאלה שפגשתי לראשונה.
נשאר אצלי קלסר אחד
והמון אנרגיות טובות.
תודה למי שבא,ניגן,חיבק,הכין,קנה ודאג לזה שכל המפגש הזה יקרה.

ואני מורידה נקודה לתפוז שהכריח אותי לפתוח ניק חדש.
ועוד כמה על הקוד האינפנטילי הזה.

פוס1

New member
גם אני, גם אני...

כמה שאני נהניתי...
אם לא הייתי צריכה לחזור בחמש בבוקר, הייתי נשארת עוד! (ניצלת, ורד...
)
נהניתי במהלך כל הערב, אבל באמת השעות האחרונות שבהן נשארנו צוות מצומצם ועשינו רק מה שאנחנו רוצים - היו מדהימות! החברה היתה נהדרת, והשירים מקסימים ומיוחדים, והנגינה - הוי הנגינה...
אז זה הזמן לתודות:
תודה ענקית, כמו תמיד, לורד ,הגדולה מכולן! האירוח הקליל והמשפחתי שלך כל כך כייפי! שלא לדבר על המרק הטעים...
סליחה שלא שרנו לפנות בוקר את שירי הפלמ"ח האהובים עלייך!... מקווה שבכל זאת נהנית מהשירים שבחרנו.
תודה לחברות המקסימות שארגנו את המפגש ודאגו שכל זה יקרה! זה לא מובן מאליו ואני מאד מעריכה, ובטוחה שכולם כך!
תודה לכל הנגנים שתרמו כל אחד את חלקו מכל הלב, וגם זה לא מובן מאליו!
אלי ויוסי, תודה שהחזקתם לא מעט חלקים לבד, ואנחנו התקלנו אתכם (לא בכוונה...
) גם בשירים שלא מתאימים לאקורדיון, אבל אתם הצלחתם לעמוד במשימה! אתם נהדרים!!
וצחי ועמרי, יקיריי, מה עוד לא אמרתי וכתבתי עליכם? מורידה את הכובע! ניכר היה ששניכם עייפים ובכל זאת נשארתם איתנו עד השעות הקטנות והפלאתם לנגן ולהגשים חלום של כל אחד ואחת מאיתנו בבחירת השירים. אוהבת אתכם!!

ותודה לכל מי שהביא כיבוד טעים! די מביך, אבל מצאתי את עצמי אוכלת כל הלילה... (מחר - צום... נמצא כבר סיבה... )
מה אכתוב ומה אוסיף? חזרתי הביתה מלאת אנרגיות עם טעם של עוד...
שמחתי לראות את כולם למרות שכמו תמיד, אני בדילמה אם לשיר או לקשקש... אז סליחה שאני בוחרת בשירה... זה הרבה יותר טוב מפרוזאק...

ואחרונה חביבה, חברתי ל"כפיות" - מהם חיי בלעדייך?...
כמו תמיד - היה לי כיף גדול איתך!!
מקווה להיפגש בפעם הבאה!!
עדנה

פוס1

New member
יו, איך שכחתי...

איך שכחתי??? סליחה, סליחה, סליחה!
ניר, יקר, שרק היכרתי אותך הפעם, אלפי תודות!!!
אמרתי לך כבר בע"פ אבל חייבת להודות לך שוב: עשית לי את הערב!!
לי זה הרבה יותר נוח לשיר כשהראש למעלה ולא כשאני צריכה להוריד אותו ולהסתכל על המילים בשירון.
סליחה שהיה לי כל כך כיף ונוח שלא חשבתי בכלל להגיד לך שתנוח... טוב שהיתה מישהי אחרת שדאגה לך...
אז באמת מעריכה מאד ובכלל, שמחה שהצטרפת אלינו! גם לשיר אתה יודע...

למעלה