אני מרגישה שאני משתגעת!
(גמילה!!!)

MumFor2

New member
אני מרגישה שאני משתגעת!
(גמילה!!!)

אנחנו בגמילה. הקטנות חגגו שנתיים וחצי בפסח ושנה הבאה בגן עירייה. אז חייבים.
התחלנו יומיים בשעות אחה"צ לפני שבועיים, שלוליות, סירחון וכו'
. אח"כ לא היינו בבית כמה ימים והמשכנו בעקביות משבת שאחרי זה למשך שבוע שלם, היה נראה שהולך טוב. אחרי כל הזוועה הגענו למצב שאיילת מבקשת סיר או ניגשת מעצמה ועושה, תמר מבקשת טיטול, עושה ומורידה.

שלחתי לגן בשישי בלי טיטול. איילת התאפקה כל היום(!) ותמר עשתה פיפי בתחתונים, בחצר.
שישי שבת היה די טוב עם תמר ומקסים עם איילת.
ראשון בגן - בלי חיתול, התאפקו עד 2 בצהריים, ואז תמר עשתה פעמיים פיפי בתחתונים ואיילת היתה עם טיטול כשהגעתי!

אתמול הגעתי לקחת אותן - שתיהן עם טיטול. שתי המטפלות של הצהריים (נשים מבוגרות, חביבות בד"כ) עושות לי אלפי פרצופים קשים והרגשה הכי רעה בעולם. יצאתי מבואסת מוות.

היום באתי במיוחד לגן למרות שזה אומר לאחר לעבודה, שוחחתי עם הגננת, אמרתי לה שאני רואה שהמטפלות ממורמרות ולא רוצות להתאמץ, אבל מרגישה שהן מלחיצות את הילדות וזה עושה את המצב גרוע עוד יותר. היא אמרה שאולי הבאתי אותן בלי חיתול לגן, מוקדם מידי. אמרתי לה שאיילת מעולה בבית, ותמר שולטת לרוב נהדר (הייתי בטוחה שאוטוטו היא מסכימה לעשות בסיר. לא חלמתי שתהיה כ"כ תלויה בחיתול). בסוף היא אמרה שתשוחח איתן על העניין וגם נעקוב כמה ימים ואם זה יהיה מורכב מידי אז אולי הם ישימו רק לתמר חיתול אחרי השינה.
החלטתי שמתי שאני יכולה אוציא אותן מוקדם יותר כדי שמה שפחות יצטרכו להיות תחת מבטן הזועף של המטפלות. ומה שפחות יהיו עם חיתול. זה מחזיר אותן אחורה!
מה יש לתוספת? החצי המתוק שלי הוא סטודנט בלימודי ערב תובעניים ומטורפים ואנחנו לא רואים את האף שלו בבית. הוא מביא אותן לגן בבוקר ומאז לא מתפקד, עד 23:00+- בערב שהוא חוזר. ומתיישב ללמוד עוד...
אני לבד בכל המאבק הזה, אני כבר לא יודעת מה לעשות. אני קורסת. המון לחצים מכל הכיוונים, ואם זה לא מספיק אז תמר נהייתה קשה נורא בשבועיים האחרונים. פשוט מרדנית ובכיינית על כל שטות קטנה. אני משערת שהיא בלחץ מהתהליך, אבל בינתיים היא מוציאה אותי מדעתי (מה שעוד נשאר...)!

מה עושים???
יש למישו תובנות כלשהן על המצב???
חייבת כל עזרה שהיא.

MamaHen

New member
היי!! התגעגעתי

אני חושבת שכאשר זה בא מהם, זה הכי קל.
נראה שבבית זה הולך בגן פחות
בדיוק כמו עפ הבייבי שלי. בבית מצויין, בגן לא מוכן ללכת לשירותים. אומנם לא עושים לו פרצופים (לא שאני יודעת לפחות), אבל עדיין לא מוכן בשום פנים ואופן.
אני חושבת שאת צריכה לשחרר. אני מניחה שהן גם מרגישות את הלחץ שלך, וזה מכניס גם אותן לסוג של מעגל.

מציעה:
1) תסבירי להן שאם בגן הן לא הולכות לשירותים, האם הן רוצות חיתול. יש לי תחושה שהן מבינות עניין, ויוכלו לענות, ותנסי לזרום עם כל תשובה שלהן.
2) יכול להיות שבשל העומס פעילויות בגן, ושהן לא רוצות להפסיד כלום, הן מתאפקות או מפספסות. אולי שווה להשאיר אותן עם תחתונים בלבד ללא מכנסיים, כדי שלא ירגישו "מוגנות" כאילו שהן עם חיתול, יש ילדים שזה עוזר להם.

בהצלחה יקירתי.

MumFor2

New member
הי גם לך!

תודה על התגובה

אני שמחה לשמוע שאנחנו לא לבד עם השוני הרב בין הגן לבית. מה הקטנצ'יק שלך עושה בגן? עד איזו שעה הוא שם?
בקשר להיוועצות מראש: הבעיה שכשאני מדברת איתן לפני הגן, ועל הגן, הן מדקלמות יפה מאד שאומרים לגננת מתי שרוצים לעשות, ועושים רק בסיר וכו', אבל בפועל הן נתקפות חרדה כנראה ולא מסוגלות לשחרר. או עד שמתפוצצות.
על הקטע של הלחץ שלי, אני לא בטוחה, כי אני דווקא מנסה לזרום ולא לנזוף אחרי פספוסים או אכזבות בגן, ומנסה להישאר חביבה. אני מתעצבנת רק כשתמר נודניקית ומרדנית בכל פיפס שהוא. אבל אני חושבת שהיא במיוחד גם טיפוס חרדתי (כנראה הבת של אבא שלה...
) ולכן לוקחת הכל הרבה הרבה יותר קשה.
מה שכן, מחר אשלח אותן עם שמלה רחבה שירגישו חצי ערומות. נקווה לטוב...

למעלה