קיטורימפה לתחילת שבוע 8/4‬

tallyko

New member
ה
הגיעה...

ועדיין כואב לי קצת החזה.. מה הולך פה? הייתי בטוחה שהחודש הזה יהיה שלי. כ"כ קיוויתי לקבל שני פסים כמתנת יום הולדת...

נמשיך לנסות, אבל החצי כבר מתחיל להיות מודאג...

meitalse

New member
אוף

רק בתחילת תחילת היוא"ב ואני נראית ומרגישה כל כך נפוחה ומנופחת
ואם זה היה מעיד על משהו אז אחלה אבל זה לא בהכרח אומר משהו...

שונאת את החוסר וודאות הזה

שנינה34

New member
חשיבה חיובית , יקירתי!

גם אני מנסה בין הטיפות להבין מה עומד לקרות לגוף שלי..בינתיים בלי סימנים מחשידים לכאן או לכאן (אתמול כאבה לי קצת הבטן והיום פשוט כלום...) . קיצר , סבלנות , הבנה וקבלה שמה שצריך לקרות - בוא יבוא! וחוץ מזה הסימנים שציינת בהחלט לא מעידים על כלום....אז תנשמי ...פווווווווווווווווו
ויאללה לחייך!

meitalse

New member

אחד בשבילי ואחד בשבילך
האמת, שאני כל כך מנסה לא לחשוב על זה אבל זה כמעט בלתי אפשר
בשנייה וחצי שהייתי בהריון זה הרגיש כאילו אני "מרגישה" את הבטן שלי, זה מוזר לתאר את זה בצורה כזו, כאילו יש לה יותר נוכחות
ופתאום יש לי את כל ההרגשה הנפוחה הזאת..
טוב בקיצור אני עושה פוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

ונרגעת לי בשקט

neomiad

New member
רוצה לחזור לגור בעיר!!

עברנו למושב כדי להנות מהקירבה לטבע, לשדות, לשבילי אופניים שבהם ניתן להריץ את הכלבה.. האביב הגיע ועימו פריחה נפלאה.. היום חזרנו הביתה מהעבודה לגלות הטלה של עכבישים. באלפים, זוחלים על הקירות. גודל כל אחד - ראש סיכה.

זה הצטרף לעשרות מפגשים עם עקרבים/קרציות/גמלי שלמה בשבועיים האחרונים והיה הקש ששבר את גב הגמל. הגבתי כמיטב הבנתי באופן מועיל: עשיתי פרצוף אומלל לבחור, הסתובבתי ויצאתי החוצה. אחרי 10 דקות של אומללות, התחברתי לרמבו הפנימי שלי וזינקתי פנימה, עשיתי ספונג'ה נמרצת וריססנו את הרבאק של הבית.

meitalse

New member
אוי זה ממש

כל הכבוד לך, אני לא הייתי מסוגלת להיכנס בחזרה הביתה לפני ריסוס מסיבי בטירוף

neomiad

New member
היתה מחשבה מאחורי זה..

אמרתי לעצמי, אני מתכננת להיות אמא של מישהו או מישהי, הגיע הזמן להתחיל להתמודד עם כמה דברים, לא?

meitalse

New member

לגמרי, תאמיני לי שרק בגלל הדברים האלה אני מעדיפה
כמה שיותר גבוה- כרגע אנחנו גרים בקומה 7

שנינה34

New member
בתור מושבניקית , אני מצטרפת לגועל!!!!!

זה הסיוט של חיי..
.ובעיקר הבר-יומים ,העכבישים והברחשים...אח"כ זה כבר העקרבים , הדבורים ולא עלינו....נחשים.... אבל היי , למי יש קונצרט של ציפורים
בבוקר ואוויר כ"כ נקי , שלווה ושקט
, מרחבים וטון של ירוק בעיניים
? רק לחוץ - עירוניים שכמונו...
yes!!!

neomiad

New member
לגמרי

תראי אנחנו במושב בנגב, לא כ"כ ירוק לנו בעיניים (חוץ מהעונה עכשיו)
אבל מרחבים/שקט - אין עליהם!!
קודם היה לנו האוטובוס שהיה עובר לנו מול הבית כל רבע שעה, הקונצרטים של השכן מלמעלה, השיפוצים של השכנים האחרים מלמעלה.. התמ"א 38 של הבניין ליד, המכוניות, הרכבת.. היום אנחנו צוחקים שהציפורים עושות כ"כ הרבה רעש שקשה לישון, ממש רחמים!

מירטל

New member
I see pragnent women ....

ואיכשהו זה מדכא אותי נורא, למרות שניסית לפרגן לכולן.

למעלה