מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר

מוקה22

New member
בוקר אור לכולםםם
מצאתי אותכם
:-

קודם כל ל-עופר'לה ולפורום שיהיה בהצלחה ובכיף

חשבתי בזמנו (כשאת הודעת על פרישתך) שיהיה חבל לבזבז כשרון כמוךךךךך

כותבת מעט מאוד, אבל קוראת כמעט הכל, לפחות את הקבועים

גם לי קשה בבוקר, אבל בגלל הנסיבות, אין לי ברירה, קמה בקושי,(בשעה 05.40 ) מתעוררת לאט

משתדלת להגיע למקום עבודתי ב-07.00,

באמת שחסרתם לי, ולא הבנתי איך אתם יכולים להמשיך בשגרה מבלי להמשיך לכתוב/לגלוש

בעיקר אלה שלא נראו כאן הרבה זמן

ותודה ל-יחפה
שהפנתה את תשומת ליבי לפורום הזה

מוקה22

New member
ד.א.-אתמול חזרתי הביתה מאוד מאוחר

הייתי בטיול בצפון-קברות הצדיקים
לא שמעתי חדשות בכלל, וגם לא גלשתי כל היום,
נכנסתי לכאן בלילה
ו-שמעתי על מותו של אחד מהאחים גיב,
(שמאוד הערצתי י אותם בזמנו)
ע"י יחפה

purehoney

New member
ג'ק תמצא לך קורבן אחר לא חסרים פה אנשים

אותי תעזוב כי אני לא ארד לרמה הזאת שלך

Jake Speed

New member
את לא קורבן.

נבחרת על ידי,
וזה כבוד גדול. שתידעי

עכשיו יהיה לך על מה להגיד "מודה אני"

מי טל 88

New member
הבוקר זה סיוט

השעה 8:00 נחשבת מבחינתי עדיין לאמצע הלילה.
אז מה אם יש אור בחוץ?

בבוקר אני מעוררת רחמים, תמיד מאחרת לכל מקום ונראית כאילו גררו אותי מהשערות. לבית ספר היסודי שהיה מרחק יריקה מביתי הגעתי אחרי הצלצול ועם נוצות בשיער משמיכת הפוך החבוטה.
למזלי המנהל בתיכון חיבב אותי מאוד כך שהפנה את מבטו כשאיחרתי כדי לא להעניש אותי.
ובצבא... אחרי שקלטו שאני "מקרה אבוד ולא רצוני" פשוט הניחו לי והעלימו עין כשהתגנבתי מאחור למסדרי בוקר פרועה, מקומטת ועם עיניים טרוטות.

תהרגו אותי, לא מבינה את אלה שמסוגלים להיות עליזים בשעה 6:00 בבוקר. או אלה שקמים עם הזריחה, לפעמים הזריחה היא אות ללכת לישון לא?

ואיך זה שאנשים עדיין לא מבינים שצריך להקים מערכת התנהלות מקבילה לעטלפים?

בוקר טוב עפרה'לה בוקר טוב כולם

וואיי וואיי

התעוררתי הבוקר עם כאב ראש מפוצץ, כי הלכתי לישון מאוחר מדיי אחרי דיונים אמוציונאליים מדיי בעולם וירטואלי מדיי

אבל זה לא משהו שכוס קפה או סיגריה לא יפתרו.
בדרך כלל, אני מתעוררת באופן טבעי עם קרני השמש שחודרות מבעד לחלון, מתמתחת במיטה, מדליקה רדיו, שומעת מוזיקה ועושה תרגילי התעמלות עד שזרימת הדם מגיעה גם לראש ואפשר סוף סוף לקום מהמיטה ולהכין לעצמי את הקפה.
כמובן, שהכל נעשה בעצלתיים ובעיניים עצומות למחצה. בזמן הזה לא ניתן להחליף איתי מילה, ובטח שלא לדבר איתי בטלפון.
סעממממק צלצול טלפון באמצע שאני כותבת שאף אחד לא מעז להתקשר אליי

טוב, תיכף אחזור אליה

אז עם הקפה, אני מתיישבת לי ועושה סקירה קצרה בכל הפורומים שלי, כולל דף הבית, חדשות וכו', פייסבוק, מיילים ושאר ירקות.
וכשעיניי מתעייפות או מיציתי את הפורום, מה שבא קודם, אני פונה לענייני הבית, סידור, בישול, נקיון, כביסה וכו'. בשעות הצהריים כבר מגיעים הקטנים לאכול, ככה שאין לי הרבה זמן לבטלה.

אז זהו לבינתיים, לא לדאוג, תיכף אחזור לענות לדאג ולג'ייק ולכל השאר

al haboker

New member
שלום!

ברוב חיי הקצרים סידרתי כך שלא אצטרך לקום בבוקר, כי הרי אני הולכת לישון רק בבוקר.
אז אם זה לעבודה, אני מתעוררת ב 15:00 הכי מוקדם.. ואז זה כרגיל. קצת מוסיקה, צחצוח שיניים, מקלחת, בגדים ויוצאת. לרוב מכינה לי הכל כבר יום קודם כדי שאוכל לקום כמה שיותר מאוחר ולהתארגן צ'יק צ'ק.

למעלה