I sakmash a lonely road

I sakmash a lonely road

שאלת פתיחה: אוהבות את השם שלכן? אם הייתן יכולות לבחור את השם שלכן, איזה הייתן בוחרות?

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
סרט:
ספר/פיק:
שיר:
סרטון:
תמונה/גיף:

סופ"ש בלי שכנים משפצים לכולנו!

Ayelet 363

New member
מסכמת

שאלת פתיחה: אוהבות את השם שלכן? אם הייתן יכולות לבחור את השם שלכן, איזה הייתן בוחרות? זו נקודה רגישה. אני לא סובלת את השם שלי. הייתי תקופה שבה ממש התאהבתי בדמות מספר, שקראו לה Althea. בעברית אלתיאה. אז טענתי שיש דימיון באותיות בעברית, ושיקראו לי אלתיאה. זה תפס רק טיפה, בועיקר בתור בדיחה. כרגע אני מאוד לא אוהבת את השם שלי, כי הוא נשמע קצת כמו כינוי חיבה, בגלל ה"Xת", וגם בלי קשר לזה אני לא אוהבת את השם הזה. אבל אני חושבת שרוב האנשים שפגשתי לא אוהבים את השם שלהם.

בבית אני אפילו צריכה להילחם על זה שיקראו לי בשם הזה, כי אחותי אוהבת למציא לי כינויים בסגנון של "איולי", "יולי", "יולי" עם הגייה אחרת, וריאציות של "איוליקושקושקושקושקושקושונת" וכאלה. כרגע אני מופיעה לה בפלאפון בתור "פיצי מותק", שזה שם שקראו לי בו בתור תינוקת כי הרבה זמן לא מצאו לי שם. משום מה גם כרגע אמא שלי קוראת לי פיצי\פיצי מותק הרבה, וזה ממש מרגיז, והיא לא מבינה את זה. אז בעצם, כבר הגעתי למצב שהלוואי שיקראו לי איילת, למרות שאני לא אוהבת את השם הזה. כבר לא כל כך בא לי שיקראו לי אלתיאה, כי הבנתי שלמרות שחשבתי שהיא דומה לי באופי, היא לא דומה לי באופי, אלא דומה למי שהייתי רוצה להיות, אז למרות שהדמות שבגללה התאהבתי בשם הסה היא עדיין אחת הדמויות המומצאות האהובות עליי, כבר אין לי שם חלופי.

משהו שלמדתי השבוע: שכדיי לכתוב מחזמר צריך הרבה יותר תכנונים מאשר למצוא שחקנים, לכתוב ולצלם. אבל עוד יש תקווה.
משהו טוב שקרה השבוע: שהייתי בהופעה.
משהו רע שקרה השבוע: התקפי שיעולים, חיפושי עבודה כושלים ביותר.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: סוף סוף תור לרופאה, המשך חיפושי עבודה.
איש השבוע: חברים.
ציטוט/ביטוי השבוע: בדיחה של אחותי עליי, עם שימוש בדמות מדוקטור הו. אם כי מה שהיה מצחיק היא שהיא השתמשה בדמות מדוקטור הו, אפילו שהיא לא רואה את זה.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
לראות סדרות\סרטים, לכתוב את הספר שמזמן אמרתי שאכתוב.
סדרה: בקושי ראיתי הדברים הרגילים, סתם כי לא יצא. ראיתי פרק אחד של הסדרה הישנה של דוקטור הו, שני פרקים של Under the Dome כי הגעתי במקרה כשאבא שלי ואחותי התחילו לראות ועמדתי לישון, ואמרתי שאם זה פנטזיה או מד"ב אני אשאר, וזה מד"ב. סיימתי לראות עם אחותי את גאווה ודעה קדומה.
סרט: גאווה ודעה קדומה, שבמקרה שודר קצת אחרי שסיימתי את הסדרה, ו- Man of Steel.
ספר/פיק: חלום ליל קיץ. וספרים של רובין הוב, כי עברתי עליהם בשביל לבדוק דברים, והם עשו לי כזו נוסטלגיה. חבל שאני דוחה את הקריאה השנייה לפנסיה, כי יש לי רשימת ספרים ארוכה מדיי. אני מתגעגעת לספרים האלה.
שיר: הסאונדטראק של וויקד. היום בדיוק עבר חודש מאז שראיתי את המחזמר. כל כך בא לי שוב.
סרטון: הסרטון מ- Course of the Force.
תמונה/גיף: תמונות משם.

באמת טוב שהגיע הסופ"ש ואני מקווה שיפסיקו את השיפוצים פה.

AccioMoon

New member
I don't own emotion - i rent
...

שאלת פתיחה: אוהבות את השם שלכן? אם הייתן יכולות לבחור את השם שלכן, איזה הייתן בוחרות?לא כזה. גם כאילו, ההורים שלי לא חשבו על חו"ל, נגיד? השם הזה בלתי אפשרי. וגם יש לי מבטא ישראלי, וזה בכלל נורא. אני צריכה שם-חו"ל. אניווי, אני ממש אוהבת את השם הילה.

משהו שלמדתי השבוע:שפתחו ג'פאניקה ממש קרוב אליי. והוווווו
משהו טוב שקרה השבוע:אז זכיתי להגיע יומיים מוקדם הביתה השבוע ולישון שנ"צ. שנ"צ!!! פעמיים! באותו השבוע! ובימי חול! מה זה!!! <: והיה לי כנס משתחררים, וממ, בכללי הוא עבר ממש מהר, זה נחמד. וגם אישרו לי את הדח"ש ללונדון.
משהו רע שקרה השבוע:מממממ לא משהו. חוץ מזה שנתנו לי יותר מדי דח"ש ואני משתחררת שבוע אחרי ;_________________;; זה מדכא אותי יותר ממה שזה אמור, נראה לי
משהו לצפות לו בשבוע הבא:שבוע הבא באמת יהיה קשה. שייגמר. <:
איש השבוע:מממממממ חבריי הצבאיים
ציטוט/ביטוי השבוע:
"the opposite of war isn't peace- it's creation" (אני ממש ברנט מוד השבוע).
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:סושי יווגו ואייסקפה. סימן לשבוע טוב. ואני חייבת להפסיק לבזבז כסף שאין לי על אוכל
תכניות לסופ"ש:השאיפה היא פשוט לישון כל הסופ"ש נראה אםזה ילך
סדרה:אני לא חושבת שראיתי משהו נממ
סרט:רנטטטטטטטטט. ;__________;; למה אני מגלה אתכלהדברים הטובים האלה כל כך מאוחר
ספר/פיק:הארי פוטר והאסיר מאזקבאן. התגעגעתי.

שיר:בייסקלי כל הפסקול של רנט אבל בעיקר what you own אני חושבת שהוא נכנס לטופ השירים האהובים עלי
סרטון:סרטון שהכנו לשחרור של חברה במשרד. תכנסו לפרופיל שלי בפייסבוק, הוא ממש משעשע [אני חושבת. אולי רק אותנו.]
תמונה/גיף:

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Ayelet 363

New member
כל דבר שקשור לרנט

What You Own זה לאו דווקא השיר האהוב עליי משם, למרות שהוא בהחלט אחד האהובים עליי בכללי (אני כל כך סוגדת לשירים משם שהם נכנסו לרשימת השירים שאני לא מפסיקה לשמוע בלופים), אבל גם אני הגבתי בסגנון של למה אני גמלה דברים כאלה כל כך מאוחר. מומלץ לכל מי שעוד לא ראה.

דחיית השירות

neurotica

New member
יו גם אני מקשיבה לרנט כל השבוע

ניסיתי אתמול לבדוק אם אני כבר יודעת את כל המילים ל-la vie boheme וכנראה שלא.

ואני די בטוחה שיוגורט ואייסקפה לא נחשבים אוכל.

5ifi

New member
the only SAKMASH I had ever known

שאלת פתיחה: אוהבות את השם שלכן? אם הייתן יכולות לבחור את השם שלכן, איזה הייתן בוחרות? וואו לא. שם מעפן. מי הדביל שהמציא אותו. לא יודעת איזה שם חלופי הייתי בוחרת. אולי משהו שהוא מילה עצמאית ובלי סמיכות בסוף

משהו שלמדתי השבוע: שהממוצע שלי מתחרבן מרגע לרגע IDC. וגם שההורים שלי לא יהיו בארץ בזמן ההגשות שלי

משהו טוב שקרה השבוע: אם אני מתעכבת יותר מדי זמן במחשבה על הסעיף הזה... זה לא סימן טוב
אבל וול- לא נכשלתי במבחן קשה, יאיי. אה, נזכרתי בעוד אחד. אבא שלי הכין מצגת להעביר למורים שלו, וביקש ממני לגרום לה להיות פחות משעממת בעזרת הוספת אנימציות קצרות בצד של כל שקופית. אמרתי לו: "אתה מתכוון לגיפים????? D: D: D:" והוא לא ידע על מה אני מדברת, אבל אז ישבנו שעתיים על גוגל וחיפשנו שלל גיפים מטופשים והיה ממש מצחיק. גרמתי לו לשים גיפים של בובספוג במצגת החינוכית שלו. זה אדיר.
משהו רע שקרה השבוע: הגשות, הגשות זה קשה. כאילו, הכנות להגשות.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: אממממ... צום?? |נופ|
איש השבוע: אבא ואנשים שמייצרים את גיפים.
ציטוט/ביטוי השבוע: "מה זה גיף?" - אחי הקטן רגע לפני כניסתו לעולם שכולו טוב.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: אחחחחח
זרוב, מאיה, תכירו http://www.arigent.co.il/products/ProdDtl.asp?Pid=3942
תכניות לסופ"ש: לישון ולשתות. אני צריכה שיקנו לי ספרים חדשים.
סדרה: כלום :(((((( דאמ יו, תקופת הגשות!!!
סרט: די.
ספר/פיק: די.
שיר: mama knows best מטנגלד. ראינו מלא סרטוני מאחורי הקלעים של זה, נחפרתי.
סרטון: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dvMssEgp1ko
תמונה/גיף:

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

5ifi

New member
חחח כן

אבל הלב הוא על הגיף, הוא שימושי להפליא.

שאלת פתיחה: אוהבות את השם שלכן? אם הייתן יכולות לבחור את השם שלכן, איזה הייתן בוחרות? ביליתי שנים בשנאה עזה לשם שלי כי הוא כ"כ נפוץ ומשעמם (אנחנו 5 בשנה שלי בפסיכולוגיה), אבל אז התוודעתי לעולם הגדול, וביום שהבנתי שאנה זה אנה פחות או יותר בכל מדינה בעולם די השלמתי איתו. היום אנחנו בסדר, כשהייתי קטנה מאוד רציתי להיות אלכס.

משהו שלמדתי השבוע: לקראת מבחנים על מוח, כל דבר עושה לי אסוציאציה לחומר הלימוד.
משהו טוב שקרה השבוע: התקפי צחוק בלתי נשלטים עקב בדיחות לימודים, התנחלות קלה אצל זוג חברים עם החבר שאחריה ארבעתו נפגשנו עם עוד אנשים להופעה של גורי אלפי וארוחת לילה. וואז פאן.
משהו רע שקרה השבוע: לא הלך לי טוב במבחן ממש קל (זה על המוח) בגלל טעויות של תשומת לב וכמה דברים שפשוט לא זכרתי.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: מועד א' אחרון!@:!@# והפסקה לקראת מועדי ב', שבכללי אני צריכה לגשת למעט מאוד מהם.
איש השבוע: זוג החברים.
ציטוט/ביטוי השבוע:
שיחת טלפון עם חברה יומיים לפני המבחן:
חברה: אני יכולה לחזור אלייך עוד אלפית שנייה?
אני: את יכולה לחזור אליי... מחרתיים?
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: מלא פנטזיות שלא יתממשו אם אני לא אמצא עבודה נורמלית לקיץ.
תכניות לסופ"ש: ללמוד למועד א' האחרון.
סדרה: טרו בלאד.
סרט: חמש ילדות יפות.
ספר/פיק: התחלתי את אדום החזה, בינתיים הוא סתמי להפליא.
שיר: עדיין בעיקר מוזיקה אירית.
סרטון: אני רוצה גם את אקלסטון
http://www.youtube.com/watch?v=G8g5BrLm7uQ
תמונה/גיף:

ואם השיפוצניקים שלהם גם יפסיקו לעשן לי פרקטקלי לתוך החדר, גם זה יהיה נחמד.

gayhighfive

New member
סכמש וופ וופ ^^

שאלת פתיחה: אוהבות את השם שלכן? אם הייתן יכולות לבחור את השם שלכן, איזה הייתן בוחרות? פעם לא ממש אהבתי אותו אבל די למדתי לחיות עם השם הזה.

משהו שלמדתי השבוע: מלא דברים על קולנוע ושהצפון הוא מקום מהמם אבל הוא חור.
משהו טוב שקרה השבוע: החממהה לפגוש את נטלייי זה שאדם למברט הולך להיות בגלייייייי!!! בקיצור מלא דברים טובים יאיי ^^
משהו רע שקרה השבוע: חוסר השינה שהשלמתי אתמול. פספסתי את המועד ב במתמטיקה ועכשיו אני צריכה לחכות לחורף -.-
משהו לצפות לו בשבוע הבא: להיפגש עם כמה חברים ולטייל בתל אביב
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע: אוף יש לי מלא דברים אבל אתן לא תבינו:(
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: גלידה ברכישה. מלא מלא לקים בפנטזיה.
תכניות לסופ"ש: לישון מלא
סדרה: חליפות

סרט: הסרט שהכנתי נחשב? P:
ספר/פיק: הארי פוטר
שיר: שירים מהשאפל. אני ממש צריכה לחדש את הפלייליסט שלי.
סרטון:
תמונה/גיף:

shaharory

New member
סייטן סייטן לנד מי אה דולר.

שאלת פתיחה: אוהבות את השם שלכן? אם הייתן יכולות לבחור את השם שלכן, איזה הייתן בוחרות? לא אוהבת בכלל כי הוא ההפך מבינלאומי ולפעמים גם לי קשה להגיד אותו, איכסה ח'. וגם השם משפחה ממש נורא. הייתי מעדיפה נגיד שרון, לא יודעת כמה זה מתאים לי אבל זה גם ישראלי וגם חו"לי.

משהו שלמדתי השבוע: שהפעילות האהובה עליי היא ללטף את שוגי. אני עושה את זה בבוקר 10 דקות (ובגלל זה לא מספיקה דברים של בוקר) וכשאני חוזרת לפחות חצי שעה. ואז עוד 5 דקות לפני השינה. ובין לבין גם.
משהו טוב שקרה השבוע: היה שבוע ממש ממש ממש גרוע ומזוויע, כמו שחזיתי בסכמ"ש הקודם אבל לא הייתי מודעת למימדים. ואז ביום חמישי הסיבה לעצב/לחץ לא באה אז היה יום מעולה בהשוואה, שזה בעצם היה כמו יום רגיל.
משהו רע שקרה השבוע: ^^^^^^^^^.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: נושא כאוב. אבל יש תקווה שזה יהיה יותר טוב מהשבוע הנוכחי! מצטערת לומר שאני לא אסכמ"ש בשבוע הבא.
מתעודדת מהיומולדת בשבוע שאחרי ומהתוכנית שלי לטוס עוד שנה לשיקגו ולוס אנג'לס. #לגמרייקרה. #כן.
איש השבוע: אד שירן ומיקה ומרינה ויהלומיה ומטריק ופרילנס וויילס.
ציטוט/ביטוי השבוע: "לאבא שלי היה פלאפל." "דוכן??"
i poop on people and i blame it on seagulls... it was him
ראו סירטון השבוע^
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: קניתי סושי ואפילו לאחותי. ואני צריכה לקנות את TLOS2 למה זה לוקח לי שנה. אני עושה את זה היום :<.
תכניות לסופ"ש: משימה בלתי אפשרית של ריקון היס מקס זה כבר לא יקרה אני בלחץ!!! אריזה.
סדרה: האח הגדול ומיסטר סלפרידג'.
סרט: שורת המקהלה (שאהבתי ממש) וריו (שאהבתי עוד יותר) וגם ברפרוף ראיתי היורשים.. והיום אני הולכת לדספיקבל מי2.
ספר/פיק: כמעיין המתגבר.
שיר: טוב הנה רשימת הפלייליסטים מ-8טראקס. יש מצב שצריך להירשם כדי לשמוע:
Once upon a time there was a boy - queenred
http://8tracks.com/queenred/once-upon-a-time-there-was-a-boy
שזה שירים בהשראת קרסון. והם קצת אלקטרו-פופ וקצת אינדי והרבה אוסומנס.

d8 with tv8 - stormnotdrizzle
http://8tracks.com/stormnotdrizzle/d8-with-tv8
המיטב של אארון טווייט, מסתבר שיש גם חלק II!

ay ay ay - carrotmermaid
http://8tracks.com/carrotmermaid/ay-ay-ay
זה מתחיל עם בופ טו דה טופ מהייסקול מיוזיקל וממשיך עם אוקספורד קומה של ומפייר וויקנד לכן זה קנה אותי. והשירים שאחר כך הם אינדי והם ממש טובים, במיוחד אהבתי את לוסט קיטן של מטריק (שיש גם שיר שלהם בפלייליסט הראשון אז נראה לי שאני אוהבת אותם).

סרטון: חחחחחחחחחחחחח
http://www.youtube.com/watch?v=S6DOxuucAEk

תמונה/גיף: TAKE ME BACK

unicorn174

New member
עייפות מצטברת - יש כזאת חיה

אוהבות את השם שלכן? אם הייתן יכולות לבחור את השם שלכן, איזה הייתן בוחרות? אתן לא כלכך יודעות את השם שלי.. בוא נגיד שהוא לא כל כך מקורי, אני מסתובבת הרבה לקריאות של אנשים עם סיומת דומה והוא נשמע חרא בארצות שאינן דוברות עברית. בסתר תמיד חלמתי על השם רוז

משהו שלמדתי השבוע: ראיתי את ההרצאה של גארי יורפסקי... ממש פוקחת עיניים
משהו טוב שקרה השבוע:
אחרי שנה בלי בשר ושלושה חודשים בלי ביצים, החלטתי לנסות להתנזר גם ממוצרי חלב. עדיין לא נצמדת לתוויות. אולסו, הבסטי חזרה מטיול קארוונים של שבוע באירופה וחזרה עם מתנת יומולדת מאוחרת שאני עדיין לא יודעת מה היא

משהו רע שקרה השבוע: הייתי נורא עייפה כל הזמן. והתערבות ממש טיפשית שפכעה בידידות נפלאה שהייתה לי עם מישהו. (אבל אם יצא מזה משהו, היי!
)
משהו לצפות לו בשבוע הבא: עבודה, השומריה העשירית, לראות אנשים שלא ראיתי מהסמינר ואני כנראה גם לא אראה אחר כך כולל הידיד המוזכר
איש השבוע: הבסטי
ציטוט/ביטוי השבוע: "הם לא אוכלים כלום, זה מה שטוב בסלעי מחמד" - סמס של הידיד, אחרי שיחה מוזרה במיוחד
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: ממש בא לי אייס קפה. אבל עכשיו... קצת יותר קשה.
תכניות לסופ"ש: ישנתי. הייתי אמורה לעבוד בשישי אבל התחלפתי עם חברה.
סדרה: איך פגשתי את אמא, הפרק עם המסיבת רווקים גאוני
סרט: לא ראיתי כלום
ספר/פיק: אינלי כלוווווום!!!! המלצות לשניהם יתקבלו בברכה
שיר: שאפל
סרטון: ההרצאה. אבל בגלל שאני לא רוצה למנוע את אכילת הבשר מכולכם, אז אני לא אפרסם אותה. אם זה באמת חשוב, אתם תחפשו
תמונה/גיף: הראשון שיוצא בדאשבורד שהוא לא קליין או שרלוק כי זה כואב יותר מדי

ואצלנו בגלל נפלאות הקיבוצ (
) כל פעם שהם מכבים את החשמל שם, לנו נפסק האניטרנט.

aesu

New member
Our Own Pretty Sakmash.

שאלת פתיחה: אוהבות את השם שלכן? אם הייתן יכולות לבחור את השם שלכן, איזה הייתן בוחרות? ממ לא. אין לו צליל נעים. ומה הקשר בין ש' וק' לד'? אין קשר.

משהו שלמדתי השבוע: שממש בא לי לעשות סקראפבוק.
משהו טוב שקרה השבוע: סופש בצפון עם הרבה שינה ויום ספורט שבו לא עשיתי ספורט אלא עודדתי אחרים והייתי בבריכה.
משהו רע שקרה השבוע: שמתחיל שבוע חדש ):
משהו לצפות לו בשבוע הבא: כלום, בגלל זה זה כל כך עצוב.
איש השבוע: כריס. ביקוז היז וורת' איט.
ציטוט/ביטוי השבוע: http://summcohen.tumblr.com/post/54836404067/radiobee-coffee-and-rainsticks-book
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: פנטזיות על לקים וספרים עם קישוטים יפים.
תכניות לסופ"ש: אופס, נגמר. אבל כן עשיתי קייקים והחלק על הקרח וישנתי.
סדרה: סקינס? אני באמת לא מבינה למה הם חשו את הצורך לעשות פרקים חדשים על דמויות ישנות אם הם רק מראים כמה דפוקים החיים שלהם.
סרט: איזה סרט הזוי של ניקולודאון על מישהי עם 10 ילדים ומישהו עם 8 ילדים שמתחתנים. #למה
ספר/פיק: בא לי לקרוא את פלורשואו של ניף עוד פעם.
שיר: http://www.youtube.com/watch?v=cFlEfErAJxk

סרטון: http://www.youtube.com/watch?v=2uyWfxYfqAQ בא לי!
תמונה/גיף:

למעלה