שלייייייייייייייייייי

Yogev1982

New member
שלייייייייייייייייייי

אז אחרי הרבה התלבטויות (ששיתפנו גם אותכם) היום אימצנו את המדהימה הזאת
לא מעמותה, מפרטי (אימצנו ! לא רכשנו...)...קצת לצערי, אבל פשוט שנתקלנו בה, התאהבנו !!!
גורת בוקסר גזעית בת חודשיים.

נאסוף אותה לביתינו רק מחר, כי ביקשתי מהמוסר להשאיר אותה עוד 24 שעות עד שנארגן את כל הציוד
מיטה אוכל וכו'

ואנחנו מאוהבים ומתרגשים להראות אותה לילדים

תודה לכולם על כל העזרה

lost green eyes

New member
יפייפיה. תהנו ממנה:)

קחו בחשבון שזה כלב מאוווווווווווד אנרגנטי שסביר להניח שילעס כל מה שבדרך.
לדעתי חייב לקחת מאלף כשתגדל קצת .. ולתת הרבה הרבה תשומת לב וטיפוח.. בעיקר בחודשים הראשונים.

Yukita

Active member
מנהל
באמת יפהפייה

רק למקרה שיש פה משהו שצריך לדעת, אם אין תעודות - היא לא גזעית, ואם אין תעודות זה גם פותח פתח להרבה שאלות בנוגע לבריאות לטווח ארוך וכו' וכו'. אני מקווה שיש לה תעודות, לא רק בשבילכם אלא בשבילה...
&nbsp
&nbsp

fi0na24

New member
היא מקסימה, אבל!

א. איך אתה יודע שהיא באמת גזעית אם אין תעודות? (ואין תעודות כי אין כרגע המלטות מתועדות של בוקסרים)
ב. מה הכוונה אימצת ממישהו פרטי? מישהו שהכלבה שלו המליטה ומוסר את הגורים חינם?
ג. ממליצה לך להתחיל לחסוך לבדיקות לב / ספונדילוזיס / אגן ומרפקים. אלו מחלות נפוצות בגזע, וכשאין לך היסטוריה גנטית אתה לא יכול לדעת למה לצפות..

Yogev1982

New member
גזעית לפי המראה לא לפי תעודות

ולמה מחלות וכו' ?
כאילו שהתרבו במשפחה ? זה לא המקרה (לטענתו, ואני נוטה להאמין)

fi0na24

New member
לא קשור לרבייה במשפחה.

קשור למחלות גנטיות של הגזע, שאני משערת שההורים לא נבדקו אם הם נשאים או לא

Yogev1982

New member
OK.............

האמת שהאמא היא דור שני אצל הבעלים,
אז נקווה לטוב :-|

Yogev1982

New member
סתם תבינו, א אכפתלי עניין הגזעי או לא

פשוט אהו את המראה

Yogev1982

New member
נקווה שתגדל לאריכות חיים טובים ושמחים

אנחנו נעשה הכל בשביל זה, וזה מה שחשוב

BlacKitten

New member
מצטערת לבאס, אבל...

מה שאתם עושים ממש לא נקרא לאמץ...
אתם נותנים יד לאדם שהחליט להרביע את הכלבה שלו כי היא "גזעית"/ כי היא ממש יפה/כי היא צריכה להיות אמא/ כי גורים זה חמוד או שקר כלשהו אחר בלי להתחשב לרגע במצב הכלבים בארץ....פשוט הוסיפו עוד גורים מיותרים למשוואה.
נכון שהגורה מתוקה ומקסימה וצריכה בית, אבל לדעתי לא צריך לשתף פעולה עם מה שהבעלים הלא אחראי של האמא החליט לעשות, כי ככה הוא פשוט ימשיך לעשות את זה, הוא רואה שזה משתלם לו.
אם לא "יאמצו" מאנשים כאלה גורים והם לא יצליחו למסור אותם הם יבינו שעשו טעות וירוצו לעקר את הכלבה שלהם (עם כל הצער על הגורים שספציפיים האלה....)
אם אתם ממש ממש נעולים על בוקסר עדיף בהרבה שתרכשו גור מתועד ממגדל אחראי. אם לא, פשוט גשו לעמותה הקרובה לביתכם ואמצו גור שעונה על הדרישות שלכם מבחינת מראה/גודל/אופי....אני בטוחה שתמצאו את מה שאתם מחפשים, המבחר פשוט עצום.
זאת דעתי האישית בלבד כמובן, אבל הרגשתי צורך לכתוב את זה....

Yogev1982

New member
אני מסכים איתך, רק שזה לא המקרה

אני ואישתי ממש לא רצינו לקחת מפרטי רק מעמותה
&nbsp
מדובר על מישהו שהכרתי דרך גורם 3 וסומך עליו... זה הריון שנעשה בטעות, מהבוקסרית שלו (שיש לו שכן גם בוקסר ראיתי גם את האבא)
&nbsp
הכלב נמסר ללא תשלום על אף שעבר חיסונים וכו'
אין פה שום מטרת רווח

אלא רק "טעות אנוש" שהוא שילם עליה לא מעט....
&nbsp
האמא אמורה לעבור עיקור בקרוב מאוד (שתאושש לגמריי מהלידה)
&nbsp
ואגב גם מדובר על בנאדם בן 60, ולא ילד בן 16....
&nbsp
בקיצור באופן כללי את צודקת, אבל זה לא המקרה שדיברת
מקרה הזה אני רואה את זה כאימוץ לכל דבר ועניין...
&nbsp
אבל זכותך לא להסכים

&nbsp
&nbsp
&nbsp

BlacKitten

New member
לא אמרתי שזה למטרות רווח...

יש אנשים שמחליטים להרביע את הכלבה שלהם מכל מיני סיבות שונות ומשונות....לאו דווקא למטרות רווח. זה עדיין לא הופך את זה לבסדר.
ומצטערת, אבל הסיפור נשמע לי מוזר ממש....במקרה יש לו בוקסרית לא מעוקרת וממש במקרה היא הדווזגה עם הבוקסר הלא מסורס של השכן....כמה מקריות.
ואני גם לא מקבלת תירוץ של "טעות אנוש" , זה אחריות של הבעלים לעקר את הכלבה שלו ואם הוא לא מעוניין בכך אז זאת אחריות שלו להשגיח שלא זתדווז עם כלב לא מסורס וזאת אחריות שלו בהנחה שזה כן קרה ללכת לעקר אותה. (אפשר לעקר גם בזמן ההריון...)
מה שכן, אני שמחה לשמוע שהוא שילם על הטעות הזאת ושהאמא תעבור עיקרו בקרוב, לפחות זה...

Yogev1982

New member

אני נוטה להסכים איתך,
אבל שלם עם המהלך שלנו, אני מבחינתי נותן בית חם כלבה מתוקה
איך היא הגיעה לעולם זאת לא אשמה ....

elin86

New member
כי בן אדם בן 60 חייב להיות מבין בכלבים?

במקרה היה לו שכן בוקסר.. במקרה לחלוטין. לא מאמינה לזה. סליחה

למעלה