התוכנית האהובה בכל הזמנים

Lhuna1

New member
ש"ש חוזרת עוד חודש ושבוע!!

סופסוף יהיה למה לחכות.

Don Nirtin

New member
אצלי התואר הולך לOZ

כלא של בנים?

אלימות?

רציחות?

טירוף?

הפתעות בכל עונה?

וכן, גם תסריט נהדר.

ifatkd

New member
באפי ללא ספק!

אם כי אני עכשיו סוף סוף משלימה את אוז (כן חור בהשכלה...) והיא מעולה.
מאחר ואלו שתי סדרות שונות בתכלית - אני בוחרת בשתיהן!

Don Nirtin

New member
אצלי באפי זה חור בהשכלה

אני עכשיו עומד לסתום את כל הכונן שלי בכל הפרקים של הסדרה הזו. היא תהיה פרוייקט נהדר לקיץ המשעמם והיבש הזה.

24 כאילו דהה...

סדרה נפלאה שהייתה כל כך מוצלחת בעונותיה הראשונות. חזרה על עצמה בעונות מאוחרות אבל בשביל המעריצים זה לא צריך כל כך להזיק. עדיין מחכה בקוצר רוח לסרט (קולנוע?) שיזגור סופית את הסיפור של ג'ק באוור (ואני מקווה שגם אודרי וטוני).

למה? היא הציגה פורמט חדש והיא התחילה בתקופה הכי נכונה לארה"ב (ממש אחרי פיגוע התאומים). היא הייתה מותחת, מפתיעה, משוחקת מצוין (תודות לקיפר סאת'רלנד) וכל כך מדויקת. היא הכניסה אותי לעולם הטלוויזיה והיא הציגה לנו את אחד הדמויות הזכורות ביותר בטלוויזיה - ג'ק באוור.

Y. Welis

New member
ובזכותה גם היה פורום כיפי כאן בתפוז, שעדיין

קיים, אבל מוקפא.

אחת ההנאות הנדירות אחרי כל פרק להיכנס לפורום, לקרוא דעות ולהציע. איפה דיינה? (בפורום טניס).

אין לי מושג מה הקשר לפורום טניס...

(פספסתי משהו?) אבל אני זוכר שהייתי קבוע בפורום 24 כשהוא היה פעיל מאוד. בתחילתי בתפוז (הפורום הראשון שלי). לפני המון שנים כאשר הסדרה רק שודרה בארץ בערוץ 10. איזה חרטוטים היינו עושים שם....

Y. Welis

New member
בעונה השמינית (שכבר לא היית) היתה דמות

בשם דיינה. בפורום היתה משתתפת חדשה אדומה בשם דנה, שנהגנו לקרוא לה דיינה... היום היא בפורום טניס.

אגב אני רואה את השחקן שהיה איירה גיינס בכל מיני סרטים לפעמים. מגיעה לו עוד סידרה.

EHAOEHAO

New member
אני שמח איך שהגדרת אותה

כי מבחינת כתיבה היא לא היתה הדבר הכי חם בשוק...

היא מהסדרות האלה שמסוגלות להדביק אותך למסך מרוב המתח (אותי 7 עונות) וזהו כישרון לא מבוטל

Lhuna1

New member
שום הסבר למה מישהו אחר אוהב סדרה

לא ישנה לך ולא יגרום לך להתאהב בסדרה, ושום הסבר למה סדרה היא רועה לדעתך, לא יגרום למישהו אחר לא לאהוב אותה.
אין טעם להתווכח על דברים כאלה, או לנסות "להפריך" טיעונים של מי שאוהב סדרה. זה רק יעצבן אנשים.
או שמתחברים או שלא ועדיף לקבל את זה ככה

Don Nirtin

New member
זו לא הייתה הכוונה של המשורר

הוא ביקש סידרה אחת שהתחברת אליה ולהסביר למה, בלי יותר מדי לחפור מסביב הלמה. הקטע הוא לבחור סידרה אחת שאפשר ללמוד ממנה הרבה, ולאהוב אותה עד המוות.

אף אחד לא מנסה לכפות על אף אחד בשלב כלשהו לצפות בסדרה כזו או אחרת..

EHAOEHAO

New member
בדיוק. ולגבי 30 רוק ודקסטר אני פשוט

מנסה להבין למה אנשים אוהבים אותם ,זה הכל

Don Nirtin

New member
דקסטר לא ברור לי באמת עד עצם היום הזה

ורוק 30..... זה קליל ומלא בדיחות פנימיות. גם לגבי זה קשה לי להבין, אבל אני זורם איתה כי זה 21 דקות.....

shaharEB

New member
הממ..

כשאני רואה סדרה טובה אני ישר נקשרת אליה מאוד. ומפתחת סוג של אובססיה סביבה

אבל אני חושבת שהסדרה שאני הכי אוהבת..היא : דוקטור הו

בעצם.. נורא קשה לי להגיד את זה כי זה מתרכז בעיקר בעונות הראשונות.

אז בעצם, כל סדרה בריטית שראיתי ובראשה דוקטור הו

Y. Welis

New member
שתיים גדולות, שעשו מהפיכה בטלוויזיה בזמנו

שמורגשת עד היום -
'30 ומשהו' של זוויק והרשקוביץ (המשיכו אח"כ לעוד כמה - my so called life, רילאטיביטי ו'40 ומשהו' שנקראה במקור once and again)
- הסידרה ה'קולנועית' הראשונה אולי שהיתה בטלוויזיה המסחרית האמריקאית. השקעה שלא נראתה עד אז בתסריט, לוקיישנים, תפאורה ובימוי. צוות שחקנים מצויין, שהעביר דברים שסרטים מושקעים לא הצליחו. מי שראה בזמן אמיתי, זוכר עד היום חוויה נדירה.

טווין פיקס. דיוויד לינץ - בטלוויזיה. קייל מקלאכלן. פאי דודבדנים -damn good coffee. זהו. מי שראה, ידע.

Madonna22

New member
קאסל!!!

שחקנים מעוליםSTANA KATIC המהממת, כתיבה מעולה העלילה שמתרחשת בין שני דמויות הראשיות, השנינות. סדרת דרמה עם הרבה קומדיה... בקיצור כל מה שצריך בסדרה. קצת אקשן וקצת דברים מצחיקים

בנות גילמור

למה?
כי זו הסידרה הראשונה שבאמת תפסה אותי וחיכיתי כל שבוע לפרק חדש. כי זו הסידרה הראשונה שגרמה לי לקרוא פאנפיקים על שיפ מסויים (ג'ס/רורי
) והסדרה הראשונה שבסוף העונה חיכיתי בטירוף לעונה הבאה.
וזה כמובן בלי להזכיר את כמות השנינות וההומור באופן כללי שיש בסדרה (וגם קיטש כמובן
)

EHAOEHAO

New member
כתיבה מעולה

רק שהקטשיות והתחושה של צ'יק פליק הרסו אותה והרחיקו אותה מלב הציבור

תמיד הייתי רואה פרק פה פרק שם ולא משהו קבוע

למעלה