התוכנית האהובה בכל הזמנים

Don Nirtin

New member
כנ"ל

שחקנית חמודה דווקא.

נראה מה יהיה גורלה בבאפי (אני משלים אותה עכשיו....)

snier1991

New member
דבר אחד שממש צרם לי

באפי לא המציאה את השילוב בין הז'אנרים, דייויד איקלי היה שם הרבה לפני ג'וס ווידון. והוא אחראי במידה הרבה יותר גדולה לזה.

Y. Welis

New member
דייויד אי. קלי. הכניס בית משפט לכל סידרה שלו

גם אם עיירה ציורית ('פיקט פנסז') וגם אם -- לא זוכר אם היתה לו סידרה אחרת שלא התמקדה בבית משפט.

אגב בתי משפט - צריך להזכיר לטובה את 'המשפט של איימי', מתחילת האלפיים. דראמה טובה ואיכותית, בלי הרבה יחסי ציבור. משהו שגדלים איתו, כמו שיגרה שקטה וטובה. סידרה טובה לארוחת ערב בחודשים הקרים (אגב זה, גם 'רופאה במערב' עם ג'יין סימור, היתה מוצלחת מאוד בחורף עם ארוחה).

EHAOEHAO

New member
אה, על דייויד אי קלי שמעתי פשוט נכתב

איקלי כמילה אחת אז התבלבלתי. לא זכור לי שראיתי דברים שלו אז לא נחשפתי לכמה הוא תרם לשילוב ז'אנרים ויכול להיות שאני טועה. צריך לבדוק. מה שבטוח- גם אם באפי היא לא הראשונה -היא אחת מהחלוציות של העניין

Chandler Rulz

New member
"בוסטון פאבליק" ו"שיקאגו הופ" לא היו משפטיות.

אה, גם דוגי האוזר (אבל זה כבר כמעט פרה-היסטוריה
)

snier1991

New member
וג'וס הכניס אלמנטים פנטסטים לכל הסדרות שלו

מה לזה ולעירובי הז'אנרים שלו. אני לא מאוהבי אי. קלי אבל הוא בשום צורה לא יצר סדרות פרוצדורליות סטנדרטיות

Davy Jones

New member
פיירפלי

היא התוכנית האהובה עליי ביותר. זה בעצם כל מה שממש ממש מגניב ב"באפי", רק עשוי בהרבה פחות בוסריות. דמויות מושלמות, סיפור מדהים, אפקטים מעולים ומה לא. אפילו מכיל המון הומור, למרות שכעיקרון הקומדיה האהובה עליי בכל הזמנים היא "רוק 30" שציינת - היא שנונה, יורה לכל הכיוונים, מכילה המון דמויות הזויות ומבריקות וכמובן - זו התוכנית שגילתה לי את פאקינג הוד מעלתה טינה פיי. צריך להבין הרבה תחומים מתעשיית הבידור האמריקאית בשבילת להנות כהוגן מהסדרה, שכן היא מכילה רפרנסים די קשים להבנה לצופה הממוצע (למשל - המצב הכלכלי שבה נתונה לו כיום הרשת nbc.. בדיחה נהדרת שחוזרת במהלך כל עונה).

EHAOEHAO

New member
וואלה נפלת על סדרה לאהוב

אני מקווה שאתה נהנה מהחצי עונה+ סרט שיש לך ממנה

לגבי 30 רוק, אני מעדיף דמויות הזויות כמו בקומיוניטי שמה הכל ממילא הזוי ולכן זה משתלב טוב אבל ב30 רוק זה מזכיר לי רק קריקטורות ששל בני אדם. וואלה עוד פעם בוס מרוכז בעצמו שמנחית הוראות ומסבך הכל? כוכב ראשי שמתנהג ברברבנות ובעודף אגו? ומישהי שצריכה להחזיק את הכל שלא יתפרק? BEEN THERE DONE THAT

רפרנסים דקים הם הכי שווים, אבל אני לא צריך טלסקופ כדי לראות אותם. האומז'ים של קומיוניטי מספיקים לי בהחלט

** רוזבד

New member
"אוז"

יצירת מופת טלוויזיונית,
שלמות מבחינת כתיבה ובימוי עם בניית דמויות מצויינת,
מעולה מבחינת ויזואלית, צילום ועריכה נהדרים.

Y. Welis

New member
התחילה טוב, בסוף נעשתה מוקצנת לצורך ההקצנה

תמיד שאני רואה את כריסטופר מלוני ב'L&O ספיישל ויקטימז' אני נזכר בו משתין מול המצלמה - אולי הסצינה הבוטה ביותר מבחינה הומואירוטית שהיתה שם. ולשם מה? סקספלוייטיישן מיותר.

ההתחלה היתה מרשימה. הלם רציני. חבל שמיסמסה את זה.

Y. Welis

New member
ובכל סרט או סידרה ש-J.K. Simmons מופיע,

אני מחפש בו את שילינג'ר... היה וישאר.

Chandler Rulz

New member
קשה לי להחליט מבין שתיים כרגע.

"עמוק באדמה" או "שובר שורות"..
שתיהן מפגינות משחק מצויין, כתיבת תסריט משובחת והכל פשוט (כמעט) מושלם.

מקום שני מייד אחריהם זה הסופרנוס.

למעלה