התוכנית האהובה בכל הזמנים

EHAOEHAO

New member
התוכנית האהובה בכל הזמנים

אז מהי התוכנית שלכם, מכל זמן, מכל ערוץ, מכל ז'אנר, מכל יקום! לא משנה. כמובן העיקר זה להסביר למה (כמה שתכתבו, יותר טוב)
ובמיוחד אני אשמח להסבר על 30 רוק או דקסטר אם הם האהובות על מישהו/י כי צפיתי בכמה פרקים מכל אחת מהן ואין לי מושג למה אוהבים אותן כל כך (ולא, הכישרון של טינה פיי זו לא סיבה מספקת)

אז הנה שלי...
תמיד, ומעולם לא חשבתי שזה ישתנה, באפי היתה הסדרה האהובה עלי ביותר. כיום אני מתלבט ואולי היא עושה תיקו עם קומיוניטי אבל מצד שני זה לא פייר כי לא ראיתי באפי ברצינות כבר המון זמן.

אז למה באפי?
בשתי מילים: ג'וס ווידון. (היוצר למי שלא מכיר)
בקצת יותר:הכתיבה, השנינות, החלוציות בשילוב של כמה ז'אנרים בבת אחת באופן מוצלח (משהו שאולי כבר התרגלתם בסדרות של היום אז כדאי להכיר איפה זה התחיל),הדמויות והפיתוח המדהים שלהם מה שמאלץ לסלוח גם על פאשלות בתחום הזה (למעריצי באפי מספיק שתי שמות:דון וריילי),עונה 3
, הסאב-טקסט, הרפרנסים- או הרפרנסים, הניתוחים והחפרנות שאפשר לעשות בסדרה (ע"ע הדיון שלי עם אלת האדמה כמדומני על ספאפים נגד קרוסים)
ולסיכום: ג'וס ווידון

birka

New member
איתך בכל מה שכתבת...

במיוחד דון...
לא מסוגלת לחבב את השחקנית הזו לא משנה במה ואיך היא משחקת.

EHAOEHAO

New member
האמת שאצלי זה לא השחקנית

אני פשוט לא סובל את הדמות הבכיינית הזו, למרות שיש לה על מה לבכות...

birka

New member
בגלל הדמות..

השחקנית סבבה... אבל כל פעם שהיא מופיעה אני נזכרת בדון- ואז בכמה שהיא מעצבנת!!! וזהו... משליכה על השחקנית... חח

EHAOEHAO

New member
חבר'ה אתם מוזמנים להצטרף

בטוח יש לכם סדרה אהובה

דרך אגב את ספאפית או קרוסית?

EHAOEHAO

New member
מאלה שרוצים שבאפי תהיה עם ספייק(ספאפים)

או אנג'ל(קרוסים)

EHAOEHAO

New member
עוד ספאפית...

זה משהו גנטי בבנות שמתאהב בספייק?
אנג'ל ALL THE WAY

birka

New member
אמממ

הוא האנדרדוג האולטימטיבי... זה שצריך לבוא ולסחוף את באפי.
אנג'ל שם- היחסים שלהם מאוד ברורים.
ספייק עובר שינויים ממש רציניים בשבילה.

והוא סקסי...
אנג'ל מעצבן...

EHAOEHAO

New member
ספייק הקריב? אנג'ל עבר לעיר אחרת

כדי שתוכל להיות מאושרת. הוא הקריב את עצמו שרק הוא יזכור את הביקור הקטנטן שלה בעונה הראשונה.
הוא לא גילה לה כשבא לבקר בעונה 4. ספייק הוא פרחח!

אבל ממזמן הבנתי שאין מה להתווכח בנושא- כי זה עניין של משאלת לב ולא להוכיח לשני מי צודק. לא יהפוך ספאפי חבורבורותיו (וקרוסי לא צריך)

trilliane

Well-known member
מנהל
ממש לא; לא חסרות קרוסיות (אני למשל)

שאנפנף מולך בטבעת הקלאדה שלי?

trilliane

Well-known member
מנהל
מסתבר?
מעולם לא חסרו כאלה...

אני מכירה להפך, גם צופים ממין זכר שמעדיפים את ספייק על אנג'ל, אז אין כאן חלוקה מגדרית מובהקת. כל אחד (ואחת) והעדפותיו/ה.

EHAOEHAO

New member
CHILL GIRL ברור לי שיש הרבה קרוסיות

נראה לי שהקרוסיות קוסמת להרבה בנות, פשוט לפני כן נתקלתי כאן ביותר ספאפיות

אז כן נשים יכולות להיות קרוסיות, ולעבוד כמו גברים, ולהצביע, והן נרדפו כמכשפות-והן אוהבות האדמה, וכוח נשי, ואני אשב לי פה בשקט

למעלה