הטוטו 1/4 גמר גומלין; מכבי VS נתניה

הטוטו 1/4 גמר גומלין; מכבי VS נתניה

מגרש; ק. אליעזר

שעה ושידור; 20:45, שידור ישיר החל מ-20:35 ב"ספורט5+ לייב".

שיפוט; ראשי-איתן תבריזי. יעזרו לו הקוונים רועי חסן ושוקי קודיש. השופט הרביעי יהיה צביקה לוי.

כשהאליפות נראית רחוקה מאד, וגם על גביע המדינה קשה לך לבנות אם אתה אוהד מכבי...התואר היחידי ה"ריאלי" שנשאר לנו לעונה הקרובה הוא גביע הטוטו, גם אם לא התואר הנחשב ביותר בכל זאת "תואר זה תואר" כמאמר הקלישאה ולשם כך ייאלצו ה"ירוקים" לעבוד קשה הערב ולמחוק פיגור בן שער אחד מהמשחק הראשון.

1:0 קטן או אפילו 2:1 הן תוצאות שיעלו את מכבי לחצי הגמר לאחר שבאמתחתם של ה"ירוקים" 2 שערי חוץ יקרים לאחר ההפסד 3:2 בנתניה, מנגד, ה"יהלומים" של טל בנין יוכלו לסיים בתיקו, לנצח כמובן או להפסיד בהפרש של שער החל מהפסד 4:3 ומעלה ועדיין לעלות שלב, אם נסתמך על מה שראינו בשבת אז בהחלט יש לנתנייתים מקום רב לאופטימיות.

ג'ואל דמאו יקבל הערב את הסיכוי-אולי האחרון מבחינתו-להוכיח שיש לו מקום במכבי ולא להיות משוחרר בינואר, חוץ מזה שחקנים שלא מקבלים כמעט דקות משחק העונה דוגמת עודד אלקיים ואלון תורג'מן יפתחו בהרכב הערב. יניב קטן ואביחי ידין לא יהיו בסגל.

הרכב מכבי (משוער); אמיר אדרי, עודד אלקיים, אנדריי פיליאבסקי, דקל קינן, טאלב טוואטחה גוסטבו בוקולי, ג'ואל דמאו, דלה ימפולסקי, איסמעיל ריאן, וויאם עמאשה ואלון תורג'מן.

הרכב מכבי נתניה (משוער): לואיג'י צ'נאמו, ירין חסן, עמרי בן הרוש, עמית שומוביץ', טובראנו פינאס, דין גבאי, קובי דג'אני, ירדן כהן, עומר צלישר, אחמד סבע ועידן שריקי.

בהצלחה לירוקים!!!!!!!!!!
 

s t i f f l e r

New member
מי שחיפש אתמול מופע סטנדאפ, מצא אותו באצטדיון

שחקנים חסרי מושג (בשתי הקבוצות), קהל שצועק לקוון "פנדל יא מניאק" בלי קשר לכלום, אחד שהצליח לקרוע מצחוק כשצעק בתחילת המשחק "משומר, יא אפס", וכשצעקו לו שמשומר לא משחק, הוא צעק שהוא עדיין אפס, יציע ג שקט כמו המוות, והדבר היחיד שנשמע כמעט כל המשחק זה "אלירן שודד זקנות".
ד"א אריאל, צוות השיפוט שרשמת שייך לשבת, אתמול שפט שמואלביץ.
שווים איזכור, ריאן, שהיה לא רע עד הפציעה, שיימן, שהיה אולי הבולט במחצית השנייה, והחילופים המטופשים של בנאדו (במיוחד האחרון שהגיע בתזמון גרוע, ולא בוטל ברגע האחרון, למרות הפציעה של בוקולי).
 
משחק חלש ביותר

מחליפים או לא אני מודאג לקראת יום שני, אין כלום במכבי, אין משחק בנגיעה אין הנעת כדור חכמה אין יצירתיות ואין חלוץ ברמה.

גביע הטוטו הוא מפעל מיותר אבל עכשיו רק שלא נתבזה בבית ביום שני...
 
למעלה