קדם אירוויזיון 2013: הרשימה הרשמית

Princess Lotta

New member
אוי ואבוי

ליהיא גרינר ודי.ג'יי עומרי סגל - "Just Like Me".

הדר עוזרי - "תן מעוואל".

האולטראס - "יומולדת שמח".

שרית אביטן - "מון אמור".

חיה סמיר - "Am I Happy Or AM I Sad".

ניקי גולדשטיין - "אנחנו אחד".

בצלאל רביב, אליהו סיבוני, יותם בקר - "No War".

|מחכה להודעה הזועמת של אלי על השחיתות שבגינה חנה דנטנה, שבט אלייב, יוליה משהו וכמובן מרינה פיינגולד ושיריהן האירוויזיוניים הנפלאים -וזה אני אומרת כאשת מקצוע רצינית ואובייקטיבית עם רקורד מוכח של עשייה - נשארו בחוץ|

matanp88

New member
ניקי גולדשטיין התאים את השיר

לאירו' של השנה. רק חסר פרפרים בוידאו ארט והוא הפייבוריט של החובבים השבדים שיצפו בקדם שלנו.

Mikey Weiss

New member
מכירה את רובם ואני גרה בחו"ל כבר שבע שנים

ולא כזה עוקבת אחרי מוזיקה בארץ.

eurotrash

New member
אבל את כנראה מקשיבה למוסיקה במצעדים ועוקבת

אחרי תוכניות זמרה למיניהן, ואני לא.
אגב, ציינתי ש95% מהמשתתפים אני לא מכיר סתם כעובדה יבשה, לא כמשהו שצריך להסיק ממנו את דעתי על המשתתפים ואיכותם. רק לשם השוואה גם את שירי מיימון לא הכרתי לפני הקדם, ועד הסמי בקייב לא שמעתי אותה שרה בלייב.

Mikey Weiss

New member
אני עוקבת רק אחרי כוכב נולד, שזה אמנם עוזר עם

כמה שמות ברשימה. אבל בהרבה מהם נתקלתי במקרה בכתבות או פוסטים של אנשים וכאלה.

eurotrash

New member
בבדיקה נוספת של הרשימה

אני מגלה שיש דווקא לא מעט שאני דווקא מכיר.
לא שיש נחמה בשמות כמו ניקי גולדשטיין (החביב, יש לציין, אבל לא מלהיב כזה מגיע לייצוג בתחרות).

matanp88

New member
הרבה מפורסמים יש שם:

ג'ולייטה, ליהיא גרינר, ולדי, קטלין, חן כהן [דה וויס], מורן מזוז [כוכב נולד], אורטל אופק [שרה את הלהיט 'בשדות של המושב'], אלון ז'אן, רון ויינרייך [כוכב נולד], לירן נוטיק, ג'וש, האולטראס, מייקל הרפז, שרית אביטן, עדי צ'זרה, מיטל דה רזון, אדיר גץ [כוכב נולד], ניקי גולדשטיין, מורן מזור.

19 מתוך ה30 הכרתי. אני לא יודע אם אתם מכירים אבל ממה שאני מכיר - כל ה19 טובים חוץ מכמה בודדים, רק שיביאו שירים יפים. אני מחכה לזה בקוצר רוח.

uk23

New member
הודעה זו מיועדת לקוראת החביבה טליה

נכון שאת מתה לדעת איך יישמע השיר (נטול מסרי השלום והאהבה לעולם ולישראל) של בצלאל רביב, העונה לשם

NO WAR

?

כדאי לעשות הימורים אילו שירים ידברו על שלום, אהבה, פיס והבנה.
נראה לי שיש סיכוי לפגוש לפחות 4 כאלה.
"נמצא דרך"

"Love Is One"

"מכתב לאמא"

"אנחנו אחד"
(על בסיס TOGETHER WE ARE ONE של הלהיט המטורף ששלחנו לפני כמה שנים ואנחנו עדיין מכחישים כל קשר לשיר הזה)

למעלה