כמה יפה-רבבות מאמינים בכתל המערבי

הכוכב33

New member
כמה יפה-רבבות מאמינים בכתל המערבי

כל כך יפה.וכל כך מרגש

עשרות אלפי יהודים מאמינים מתפללים יחדיו בכתל המערבי.
תפילת שחרית ותפילת מוסף וברכת הכהנים ההמונית

זהו מחזה נדיר .לפני פחות מ50 שנה זה היה בלתי אפשרי !!
במשך כ1,900 שנה היהודים היו חסומים מלגשת בהמונים לכתל
ועכשיו זכינו !! הללויה !!!

ראובן1

New member
שהאנרגיה של ברכת הכהנים תפתח שערי שמים

אנו מאד זקוקים לכך

ayb1

Well-known member
מה זה יעזור לך אם "שערי שמים יפתחו" ?

למה שהאנרגיה שאתה מוצא ב"ברכת הכהנים" לא תתמקד ישר במילוי הבקשה שלך, הרי פתיחת השמיים אינה מטרה, אלא אמצאי שבעזרתו תוכל להשיג את שאתה מפנטז עליו.

mr dish

New member
מועדים לשמחה, חג שמח לכל עמישראל, עם ישראל חי

RonspotNL

New member
מתפללים לחבר שלא קיים?

ושלא ידברו עם אנשים מחוץ לשרותים כמו שהרב אמר ושלא יחטטו באף?

ayb1

Well-known member
התפילה נותנת תחושה טובה למיתפלל זה הוא יעודה

העיקרי, למתפלל לא משנה אם היא מגיע ליעד כל שהוא או לא,די דומה לטיפול פסיכולוגי ביתרון הקטן שעלותה הכלכלית היא אפסית

RonspotNL

New member
תחושה טובה?

בטח זו תחושה טובה לאכול חינם לא לעשות כלום ולשחק בכאילו דתיים ולכפות דת על אחרים ולדאוג לזה שלא ידברו עם אנשים מחוץ לשרותים

ayb1

Well-known member
להתפלל מתפללים לא רק חרדים שלומדים בישיבות

יש לא מעט דתיים שמתפללים ומתפרנסים כמוך מעבודה,
יש לא מעט שומרי מסורת שמתפללים ומתפרנסים כמוך מעבודה
ויש אפילו חילונים שבעת צרה מתפללים מתוך גישה ש"גם אם זה לא יעזור,לזיק זה לא מזיק להם" ובעת צרה לך תדע, אולי יועיל.

RonspotNL

New member
מי שכופה דת אלה הדתיים והחרדים ביחד

החרדים אוכלי חינם וכפייתיים בדיוק כמו הדתיים זה שהדתיים גם מועילים בדבר או שניים זה לא מעלים את העובדה שהם עדיין כופי דת מבחינתי הם יכולים להעלם ביחד עם החרדים לאי מבודד עם סירות שבו יתפללו ויעשו מה שבראש שלהם מבלי לכפות את הדת על אחרים

naf86

New member
מי שכופה הוא המדינה

יש לך בעיה עם זה? יש לך 120 חברי כנסת שיכולים לשנות את המצב.

RonspotNL

New member
לא ממש

מי שכופה אלה הדתיים והחרדים ביחד עם המדינה זו בדיוק הסיבה שצריך להפריד את החולנים האלה מהמדינה

yairls

New member
ביום שהם יעלמו אפשר לסגור את המדינה

או שאתה מעדיף לצפות ביהודונים הגלותיים-שמאלניים מאבדים עצמם לדעת בהסכם שלום המשאיר את תל אביב בטווח טילים קצרי טווח? רב הקצינים דתיים,רב הלוחמים דתיים-מסורתיים,מה תעשה פה עם שליש צבא? אהה שכחתי אתה סומך על צבא הולנד...איך אדם שהוציא אותו מכלל הציבור יכול להתערב בענייני אותו ציבור?! אתה ברחת מהמדינה כמו כל יושבי הקרנות בתל אביב במלחמת המפרץ,או שהיית באותו זמן במצב צבירה נוזלי,אז אבותיך נמלטו ראשונים מהמדינה והעיר תל אביב היית עיר רפאים... הרי ברור שתתחיל מלחמה אתם הראשונים להימלט ולהשתמט מהמלחמה.
ראוי להדגיש איני מדבר על שמאל רגיל,אלא על שמאל קיצוני כמוך.

RonspotNL

New member
מה ילד בן 20 כמוך יודע על מלחמת המפרץ?

אתה זה שהיית במצב צבירה נוזלי ילד לא אני וברגע שהדתיים והחרדים יעלמו המדינה תשגשג וילד לא ברחתי אלא עברתי למקום אחר כמו שעוברים מבאר שבע לתל אביב ככה יכולים לעבור למדינה אחרת דברים כאלה קורים

לך תכתוב שטויות בפורום 20 + לא כאן

yairls

New member
פרחח

זה שכתוב לי בגיל 20 לא אומר שאני בגיל הזה...ותאמין לי מי שסיים שירות צבאי כקצין וכבר בעל תואר אקדמאי יותר גדול ממך בגיל ובחכמה.
לגופו של עניין לא ענית מהותית אלא שטויות,כן אני מניח שממצב צבירה נוזלי שהיית באותה שנה עדיין המוח שלך לא התפתח(אני מקווה בשבילך שאתה לא בן 36 אלא עדיין תלמיד בית ספר כי אם כן,מצבך חמור)...חחח עברת דירה תמכור את זה להיגיון המעוות שלך,רק תשמור מקום לאנשים כמוך שברגע שתפרוץ מלחמה יעברו לגור לידך.
נ"ב למה שלא תצעק שוב "אין הוכחות" חחח...למרות ששלחתי לך מאמר מדעי התומך בתיאור התנכי של יציאת מצרים-תחזור לשרשור ותמצא את זה.
פרחח...

naf86

New member
אתה מנבא עכשיו את העתיד?

מה זה "ברגע שהדתיים והחרדים יעלמו"? הרי בקצב ילודה, סביר להניח שעוד 50 שנה לא יהיו חילונים.

ayb1

Well-known member
בהנחה שלך אתה מתעלם מהעובדות הפשוטות

חלק די גדול מהחרדים "חוזר בשאלה" והופך חילוני.
זה שלחוזרים בשאלה אין יחצנים לרומם ולפאר אותם לא אומר שאפשר להיתעלם מהם.

naf86

New member
מה זה "חלק די גדול"?

האם החלק הזה יותר מקצב הילודה והחזרה בתשובה?

ayb1

Well-known member
לצערי לא עומדים לרשותי תקציבים ואנשים אז עשה

הערכה עצמית לפי מס חברי הכנסת הדתיים והחרדים בכל כנסת, הרי מן הידועה הוא שהדתיים ברובם מצביעים עבור מפלגות דתיות.
וזה יכול לשמש ככלל אצבע (ואינדיקציה מהימנה) לחיזוי גודלה של האוכלוסיה הבוגרת הדתית חרדית (תמצא גם חכים דתיים במפלגות חילוניות צרף אותם).
בדיקה פשוטה של כל הכנסות מקום המדינה ועד היום תאפשר לך הסתכלות מהשטח על הטענה שהחרדים והדתיים ישלטו בקרוב במדינה.

זה הכלי שיש בידי כאזרח מן השורה

ayb1

Well-known member
רוב הדתיים בישראל עובדים לפרנסתם זאת עובדה.

למעלה