שרשור מבצעים

noash5

New member
שרשור מבצעים

סופר פארם עזריאלי:

לקים של פופה ב-12.99 ש"ח. אין מבחר גדול אבל נשארו כמה הולוגרפיים אם מישהי מחפשת.

לקים של מייבלין ב10 ש"ח: בקבוקי המיני ובקבוקים חדשים עגולים עם מכסה שחור שזו פעם ראשונה שאני נתקלת בהם.

לקים ומוצרים של סאלי הנסן ב-25 אחוז הנחה

ג'ייד (הישנים) 14.99 ש"ח

מישהי ראתה את המבצע של פופה בעוד סניפים? הקולקציה החדשה שלהם לא הייתה בעזריאלי..

Plushable

New member
איזה מבצע על פופה! חבל על הזמן..

למה אצלנו אף פעם אין מחירים כאלה שווים? :\

danra

New member
ניסית בהסתדרות?

אני רואה שם מדי פעם מבצעים שווים.

hollypop girl

New member
המפה של גוגל מראה שזה ליד המדרחוב, נכון?

כי אם כן, זה הסניף הקבוע שלי...
אף פעם לא נתקלתי שם בפופה בפחות מ-20 שקל או ג'ייד בפחות מ-15 (בזמן האחרון, פעם היה שם ב-13)
או ברבלון בפחות מ-20 ואין שם מבחר גדול מדי של אורלי אם כי הם באמת מחדשים מפעם לפעם את המלאי...

yaelsn

New member
מבצעים בצ'יפ סמלס

המחבר לא גדול, אבל יש כמה לקים של אסי, אורלי וסיאטה במבצע.
אסי במחירים ממש טובים. לגבי אורלי וסיאטה אני לא מתמצאת:)

http://www.cheapsmells.com/nails-from-1-99?sortMethod=1&sortOrder=0

יש באתר הזה דמי משלוח (אלא אם יחליטו לוותר על זה לכבוד כריסמס) אבל מדובר בסכום ממש לא רציני (אני הזמנתי לפני שבועיים ארבעה לקים והמשלוח היה 4 או 5 דולר)

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה! המחירים של אסי מעולים

אם כי אלה לא הגוונים שלי...
אורלי לא במחיר מעניין (וגם הגוונים לא, אז לא נורא).

yaelsn

New member
ויש מבצע גם בMUA

אבל כרגע האתר שלהם קרס מעודף כניסות
מתישהו האתר יחזור לעבוד ואז שווה להציץ. יש שם לקים (רגילים, גליטרים וגם מגנטיים) במחירים ממש זולים (בין פאונד לשלושה פאונד) ועכשיו יש הנחה של 35%+משלוח חינם

אף פעם לא ניסיתי לקים שלהם אז אני לא יודעת עד כמה הם איכותיים, אבל במחיר כזה כדאי לנסות:)

Plushable

New member
נשמע מעניין

נכנסתי כמה פעמים אבל הוא כל הזמן קורס... בסוף לא ישאר מה לקנות חח :p

Plushable

New member
כמה דגשים בנוגע למבצע למי שמזמינה מהאתר

המבצע של ה-35% הנחה ומשלוח חינם הוא רק עד 23.11
מינימום הזמנה חייב להיות 10£
כדי לקבל את ההנחה של 35% צריך להזין את הקוד MAU35 במעמד הקניה
כדי לקבל משלוח חינם צריך לסמן FREE SHIPPING (האופציה הזו מופיעה רק אחרי שבסל הקניות שלכם יש מוצרים בשווי 10£ ומעלה)
(משלוח באופן רגיל בלי המבצע הזה ממש לא זול)

הרגע עשיתי את ההזמנה שלי מהאתר, הזמנתי 6 לקים (5 מתוכם במחיר של 1£ ואחד ב-2.5£) וסט צלליות ב-2.5£, ואחרי ההנחה עלה לי רק 6.5£ שזה מחיר ממש סבבה.
אין לי באוסף לקים של MUA אבל מהביקורות שקראתי נראה שהם די טובים. מצאתי שם כמה צבעים מעניינים, למרות שלא היו הרבה סווצ'ים ברשת, אבל אני מקווה לטוב. בכל אופן מחיר ממש טוב תמורת בקבוק לק :)

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה! כבר חשבתי שיש להם רק לק אחד ב-£1

ואז גיליתי שזה כנראה סוג(?) אחד של לק ויש עוד צבעים בפנים...
http://www.muastore.co.uk/index.php/nail-polish
האתר שלהם מסודר בצורה קצת מוזרה שעוד לא לגמרי השתלטתי עליה.

Plushable

New member
האמת שראיתי לא מעט אתרים שמסודרים בצורה הזו

זה באמת לא הכי נוח אבל הצלחתי להסתדר שם בסופו של דבר.
קניתי את הלקים הבאים:
(לא מבינה את זה שיש חברות ללא שמות בכלל, ובמיוחד את אלו שלחלק מהלקים יש שמות ולחלק אין)
Shade 1 - כחול כהה מאוד עם שימר כחול, נראה כמו שמיים עם כוכבים :)
Shade 7 - בורוד חום שימרי מטאלי (יש לי אובססיה לצבעים החורפיים הכהים הללו לאחרונה. מצחיק שלא יצא לי עדיין לשים אותם)
Shade 14 - אדום שימרי מטאלי (רציתי משהו יפה לקריסמס)
Pistachio Icecream - מאוד מקווה שהוא דומה ל-essie mint apple candy שבא לי עליו כל כך הרבה זמן אבל הוא די נדיר ברשת וגם יותר יקר.
Amaretto Crush - ורוד עתיק יפה, שלא ממש מצאתי סווצ'ים שלו אבל מקוה שהוא יהיה מוצלח. אין לי צבע דומה בכל אופן.
Mystical Glitters Seahorse - הצבע מיוחד, מן פלייקי זהוב/צבע זית, מזכיר לי משהו אחר אבל לא הצלחתי לשים על זה אצבע. גם פה אין הרבה סווצ'ים, אבל ממה שראיתי הוא די שקוף, מצריך ככל הנראה 3 שכבות לכיסוי מלא.

trilliane קנית משהו בסוף מהאתר? אם כן, שתפי אותנו.. אני סקרנית :)

trilliane

Well-known member
מנהל
ואללה? זה לא ממש חכם כי זה מטעה את הלקוחות

כשאני מסתכלת באינדקס בצד שמאל והם כותבים לי £1.00 - £2.00 לק 1 ונכנסים ורואים רק איזה גוון ורוד כזה, הייתי בטוחה שיש להם רק אחד! אלמלא כתבת שקנית כמה הייתי מפספסת לגמרי. רק אחרי שכתבת חקרתי עוד את האתר ונכנסתי פנימה וראיתי פתאום שיש להם מבחר גוונים... טוב שיש תמונות של כל לק, אבל הטעינה של כל תמונה די איטית וגם העובדה שאין שמות לגוונים לא עוזרת... בקיצור, זה האתר הכי פחות ידידותי שנתקלתי בו עד כה, אבל הוא ידידותי לכיס, אז אני סולחת.

הסתכלתי על גוון מס' 1 והוא נראה מקסים אבל מזכיר לי את שיק 290 שיש לי (Midnight Blue) אז ויתרתי. בורדו ואדומים כבר יש לי מספיק; הסתכלתי על מס' 13 שהוא גוון ירוק מטאלי נחמד שגם אחרי כמה תמונות בגוגל לא הצלחתי לגבש החלטה אם הוא כבר דומה לאחד מהירוקים המטאליים שיש לי או לא... אבל הוא די זול אז אולי אקנה אותו.

שאר הגוונים הפשוטים שלהם לא ממש עניינו אותי, אם כי הפסטוק שציינת נראה חביב, אני תוהה אם לקנות אותו אחרי שהמנטה של בארי M אכזב גם אותי בהיותו ירוק מדי... אז אולי דווקא הפסטוק יהיה תכלכל יותר?
עם זאת, יש לי רתיעה מסוימת מלק קרמי בהיר עד כדי כך... אז אני לא יודעת. זה אמנם ממש זול אבל לא בא לי לקנות סתם... נראה.

בינתיים עניינו אותי בעיקר המגנטיים שלהם, בטוח אקנה לפחות שניים מהם, עוד לא בדיוק החלטתי מה. אני צריכה זמן לחקור את האתר ואולי להזמין גם מוצרים אחרים שאינם לקים אם אמצא המלצות (אגב, את יודעת אם אפשר להשתמש בקופון יותר מפעם אחת? למקרה שאזמין ואז ארצה להזמין שוב בימים הקרובים).

Plushable

New member
אין לי מושג אם הקופון תקף פעמיים, לא ניסיתי

אבל אני משערת שזב יעבוד... :)

denush

New member
תודה! .. גם אני הזמנתי...

באמת אין הרבה סוו'צים ברשת! על אחריותנו לתקן את המעוות אם כך! :)
מגניב שהם עושים כאלה הנחות.

למעלה