מיני המסכנה

Nogood Girl

New member
מיני המסכנה

אתמול היא הייתה די אדישה אלינו אחרי שבחמישי בלילה היא קיבלה את המנה האחרונה של משככי כאבים.
אתמול היא לא הייתה חברותית, שכבה עם הגב אלינו שזה ממש ממש לא מתאים לה והייתה מוזרה למדי.
לאחר התיעצות עם דניאלה הוחלט להחזיר אותה על משככי כאבים אבל מאתמול בערב הגברת הפסיקה לאכול, אז אנחנו מאכילים אותה שזה אחד התהליכים היא נוראיים וקורעים לי את הלב שאין דברים כאלה.
אם היא לא תשתפר עד מחר בבוקר דניאלה רוצה שנבוא לבית חולים, מסכנונת שלי, מה יהיה?

queenjane

New member
יהי בסדר היא בטח סתם רגישה לכאבים זה ניתוח בכ

בכול זאת.
שלי קיבלה משכך יום כן יום לא ובימים שלא היא לא היתה חברותית ובימים שכן היא הייתה כמו תמיד.

Nogood Girl

New member
היא לא עברה שום ניתוח...

היא שברה 6 צלעות יום רביעי לפני שבוע ו4 ימים והיא קיבלה משככי כאבים מראשון עד חמישי ואז הפסקנו לתת עד יום שבת בלילה שנלחצנו והתחלנו לתת שוב כי היא הייתה אדישה ואפאתית והלחיצה אותנו והווטרינרית המליצה לתת.
מחר בבוקר כבר ניקח אותה לווטרינרית כדי לוודא שהכל בסדר...

diana ava

New member
כנראה זה גם הכאב וגם אובדן של אחותה.

אני מקווה שהיום היא תרגיש הרבה טוב.
איך הייתה הבדיקה?
והיא גם מסרבת לאכול נישנוש מתוק?
למשל את שלי אני מדרבנת תמיד עם אוכל של צינצילה, של וורסלה לגה.http://www.buldog.co.il/rec/424-%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%9F-%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%A6%D7%99%D7%A0%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%96-2-5-%D7%A7%D7%92-
אני מקווה שהקישור יעבוד. אולי זה לא בריא, אך הם לא מסרבים לאכול זאת אפילו אחרי ניתוח. זהירות זה ממכר.
ואני מחזיקה אצבעות לקטנטונת.

Nogood Girl

New member
מעדכנת

אתמול היינו שוב אצל ד"ר יעקב שהייתה מקסימה כתמיד.
עשו למיני בדיקת דם שהראתה שכבר אין אנמיה (הגוף מחלים), עשו לה עוד צילום רנטגן שמראה שהעצמות מתחילות להתאחות ועשו לה עירוי נוזלים ונתנו לה סוג חדש של משככי כאבים.
עכשיו היא ערנית יותר, שמחה יותר, אכלה קצת שזה תמיד מעודד.
ובינתיים היא קצת מטרידה מינית את הבקבוק קרח ששמנו לה בחדר, היא פשוט מלקקת כל סנטימטר שלו- מצחיקה!

קנינו לה מקל דבש, אבל היא לא ממש מתלהבת ממנו כמו שציפיתי, היא מעדיפה חיטה וללקק את הבקבוק קרח...
בינתיים אנחנו נמשיך עם המשככי כאבים ולהרעיף עליה עודף אהבה ופינוקים ונקווה שהיא תחלים מהר ותרגיש טוב.

לוקח להם זמן לאהוב את המקל דבש

מומין לא רצה לעת בו (הבאתי לו אחרי הסירוס). זה היה לו בכלוב שבוע והוא לא נגע בזה, ואז כשבאתי לקחת לו את זה פתאום ראיתי אותו מתחיל להתלהב ממנו, ובסוף כמעט חיסל גם את העץ שעליו דבוקים הפיצוחים האלה..

בכל מקרה מחזיק אצבעות להחלמתה המהירה של מיני!!

Nogood Girl

New member
זה מה שמוזר...

כשרק קיבלתי אותן והבאתי להן את המקלות דבש האילה הם היו מתחסלים במהירות שיא כולל המקל עץ ואז הבנתי כמה שזה סתם סוכר ומשמין וחסר פואנטה, אז הפסקתי להביא, חשבתי שאם אביא היא תטרוף אותו ולא כל כך נראה שהיא מעניין אותה, גברת שמאמינה בתזונה בריאה נהייתה לי

ודי אני רוצה גם שהיא כבר תחלים בא לי להיות מסוגלת להרים אותה ולחבק אותה כמו פעם ולא להתיחס אליה בעדינות כמו נסיכה קטנה ועדינה ולרחם עליה לגמרי...

סתם תיאוריה:

אולי כשהם חלשים הם יודעים שהם צריכים לאכול רק דברים בריאים? מומין הסכים אחרי הניתוח רק לירקות, אחרי כמה ימים גם לחציר, עוד כמה ימים כופתיות וכשכבר נהיה חסון שוב אכל מהמקל

sleep1937

New member
יכול להיות שאוכלים רק דברים "קלים"

שלא מכבידים על מערכת העיכול, כי אין הרבה תאבון...

Runny

New member
הגיוני גם אני שמתי לב שכאשר הם חולים הם מתמקדים במה שקל ללעיסה

שרק ימשיך כך

ובהחלט עדיף לצ'פר בחציר איכותי ובירקות טעימים מאשר במקל דבש הנוראי הזה...במיוחד כשגם ככה היא עוד לא 100%

trilliane

Well-known member
מנהל
למה מקל דבש?
זה סתם סוכר בלי ערך מוסף

אם רוצים לצ'פר אפשר לתת חתיכה קטנה של פרי, הרבה יותר בריא. פירות טבעיים וטעימים מאוד ומכילים גם ערכים תזונתיים (סיבים, ויטמינים, מינרלים) נוסף על הסוכר.

אני נותנת לקבו לפעמים חתיכה קטנה של תפוח או אגס והוא מת על זה. אני יודעת שהם גם חולים על בננות אבל לא נתנו לו.

Nogood Girl

New member
כשהבאנו אותה הביתה מהבית חולים היא לא אכלה

והיינו צריכים להאכיל אותה 4 פעמים ביום בחומר המגעיל והמסריח ההוא, אז ניסינו לפתות אותה בדברים אחרים רק, כדי לנסות לפתוח לה את התאבון, היא לא רצתה תפוח שהיא חולה על תפוחים, או גמבה, גזר, כופתיות, כלום...
אז הלכתי וקניתי לה מקל דבש, כי זרתי שכשרק הבאתי אותה ואת אחותה ז"ל הבאתי להן את זה ובקושי החזיק מעמד דקה, כמו מתקפת פיראנות הייתה שם...

queenjane

New member
אוי חשבתי שהיא עברה עיקור...

מיסכנה קטנה העיקר שהיא כבר מרגישה יותר טוב באמת עבר עליה הרבה גם המוות של חברתה וגם החולי.

DivineStorm

New member
אוי מסכנונת
שתרגיש טוב!

גם אצלי היה ככה עם מקלות הדבש. באנשי בהתחלה היה אוכל אותם בכמויות, עד שהבנתי שזה סתם משמין והורדתי לו אותם מהתפריט.
אבל כשהוא חלה החזרתי לו שיאכל לפחות משהו, והוא לא רצה! רק אוכל בריא!
מעניין באמת האם ארנבונים יודעים שצריך לאכול בריא כשחולים? אולי פשוט הגוף שלהם אומר להם מה לאכול בהתאם לצרכים?

למעלה