|*|
הפורומים מתחדשים
|!|

מצב
הנושא נעול.
|*|
הפורומים מתחדשים
|!|

|*|
הפורומים מתחדשים
|!|

גולשות וגולשים יקרים, תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר. אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה. למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות. לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים. ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים. בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי: - מראה חדיש ועדכני - אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר - אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים - אייקונים חדשים ומשודרגים - ממשק עבודה נוח ויעיל ועוד... שימו
|לב|
במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה). לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר. סופ"ש נעים
|הלוואי|
צוות תפוז

כוננות שינויים

|*|
הפורומים מתחדשים
|!|

גולשות וגולשים יקרים, תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר. אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה. למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות. לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים. ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים. בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי: - מראה חדיש ועדכני - אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר - אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים - אייקונים חדשים ומשודרגים - ממשק עבודה נוח ויעיל ועוד... שימו
|לב|
במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה). לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר. סופ"ש נעים
|הלוואי|
צוות תפוז
כוננות שינויים
מנסיון העבר כל שדרוג במערכת תפוז לווה בקשיים ובבעיות של ממש.

נ.ב. אני עדיין מצטער על האופציה לצרף תמונה מאלבום קיים שהוסרה בשדרוג האחרון.

davidfainshtein

Member
מנהל
נקווה שהפעם זה יהיה שונה.

כוננות שינויים

כמי שהשתתף באיפיון המערכת החדשה והיה שותף לאינספור ישיבות תכנון ומעקב, אני שמח לבשר שהמערכת החדשה נראית ממש מעולה.

בועז ל

New member
דאגת לאייקון של האוטובוס, בוס?

כמי שהשתתף באיפיון המערכת החדשה והיה שותף לאינספור ישיבות תכנון ומעקב, אני שמח לבשר שהמערכת החדשה נראית ממש מעולה.
דאגת לאייקון של האוטובוס, בוס?

בועז ל

New member
יופי! עכשיו רק צריך לדאוג לכך שכאשר פוקדים על דביר בנדק לדלג

אז... כן!
כל האייקונים עוצבו מחדש ויש הרבה אייקונים של תח"צ יש אפילו טרוליבוס!
יופי! עכשיו רק צריך לדאוג לכך שכאשר פוקדים על דביר בנדק לדלג
אז שידלג ויעשה את זה בזריזות. הזמן שהבחור הזה שוהה על המסך כמעט משתווה לאורך תקופת המשכנתא שהוא ממליץ לנו לקחת.

אני מקווה שהיא אכן תהיה ידידותית להעלאת תמונות

ואם זה לא מאוחר מדי, זה יהיה סבבה אם תדאג לאלבומים נוחים באתר ולצירוף תמונות מתוכם.

davidfainshtein

Member
מנהל
המערכת כבר מוכנה ונמצאת בבדיקות אחרונות.

ואם זה לא מאוחר מדי, זה יהיה סבבה אם תדאג לאלבומים נוחים באתר ולצירוף תמונות מתוכם.
חוץ מזה אני לא המפתח שלה.

Ccyclist

Well-known member
האם המערכת תוכל להעלות תמונות בלינק? זה מאד שימושי.

חוץ מזה אני לא המפתח שלה.
בממשק הקיים ניתן להעלות יוטיוב בחלון קטן בתוך התגובה וזה לא שובר את רצף הקריאה, אך אי אפשר להעלות תמונה שלא שייכת לך בלי לשמור ולהעלות.
&nbsp
אם יהיה אפשר לעשות פוסט ללינק (כולל כתובת המקור כדי לשמור על זכויות) זה יהיה מאד שימושי כשרוצים להראות דבר או שניים כדוגמה.
&nbsp
כמו כן - האם יהיה אפשר להעלות שירשור מראש ולהציג אותו כשיהיה מוכן? זה מאד יקל על העלאת פרוייקטים בלי להזדקק ללילות שימורים ובלי שהקוראים יחשבו שההתמקדות בתהליך ההעלאה היא התעלמות מהם.

davidfainshtein

Member
מנהל
כל מנגנון התמונות ישודרג.

בממשק הקיים ניתן להעלות יוטיוב בחלון קטן בתוך התגובה וזה לא שובר את רצף הקריאה, אך אי אפשר להעלות תמונה שלא שייכת לך בלי לשמור ולהעלות.
&nbsp
אם יהיה אפשר לעשות פוסט ללינק (כולל כתובת המקור כדי לשמור על זכויות) זה יהיה מאד שימושי כשרוצים להראות דבר או שניים כדוגמה.
&nbsp
כמו כן - האם יהיה אפשר להעלות שירשור מראש ולהציג אותו כשיהיה מוכן? זה מאד יקל על העלאת פרוייקטים בלי להזדקק ללילות שימורים ובלי שהקוראים יחשבו שההתמקדות בתהליך ההעלאה היא התעלמות מהם.
הן תוצגנה כגלריה והגודל יותאם לרזולוציה. כמו-כן ניתן יהיה להעלות בגרירה מתיקיה.

Ccyclist

Well-known member
ומלינק ברשת? זה עניין עקרוני.

הן תוצגנה כגלריה והגודל יותאם לרזולוציה. כמו-כן ניתן יהיה להעלות בגרירה מתיקיה.
ומלינק ברשת? זה עניין עקרוני.
הקלות של שילוב תמונה מחיפוש רשת בהשוואה למצב כיום שבו או שהקורא רואה לינק וצריך לבחור עיכוב של הפנייה לחלון חדש (ובמקרים רבים מוותר על התענוג) או שהכותב צריך לשמור ולהעלות תוך הפרת זכויות יוצרים אינו אידאלי.
&nbsp
אני מתכנן שירשור עתידי שיבוסס כולו על חומר מהרשת ולכן היכולת להעלות חומר מאתרים אחרים תוך שיתוף מקורו יכול להועיל מאד.

fireman

New member
מעניין איפה הפעם ידחפו עוד פרסומות....

כוננות שינויים

מעניין איפה הפעם ידחפו עוד פרסומות....

מצב
הנושא נעול.
למעלה