|מצלמה|
מעלים תמונה חורפית וזוכים בפרסים
|!|

מצב
הנושא נעול.
תראה..תשמע..אמרנו פעם שחמור קופץ בראש?

ואם אני אכתוב, גם אני אהיה חמור על? אני צריך לחשוב על זה
האם אז מעמד החמורים שלנו יהיה שווה?
ומה יקרה אם שפירא יקפוץ פתאום על המציאה???
תראה..תשמע..אמרנו פעם שחמור קופץ בראש?
בקיצור
Take it or Leave it

חולק עליך כרגיל ! אני החמור הראשי ושום תעודה לא

תודה לך! נשארתי החמור על היחיד...
וככה תראה אותי, אני הראש והראשון
חולק עליך כרגיל ! אני החמור הראשי ושום תעודה לא
דרושה כדי להוכיח זאת שהרי חמור לא צריך תעודות !
אני לא סתם חמור: גם אבי היה חמור, ואני שייך לנצר חמורים משובח ממוצא בראשיתי מהעיר פרנקפורט ! בפרנקפורט היה זן חמורים משובח ואציל !

בהחלט אמתין למחר בתקוה שאטעה !

על מי אומרים שקופץ בראש?
חכה עד מחר לפני שאתה צולב את דני רופ ושות' (שכן שלך, אאל"ט).
אני מעדיף יום מושלג מחר! אני מקוה מאוד שאוכל לקחת את דבריי בחזרה אבל בינתיים בקושי יש פה גשם מלווה בסופות רעמים בודדות.
רופ כבר לא שכן שלי כמה שנים. בעבר הוא התגורר עם הוריו ברחוב רמת-הגולן ברמות-אשכול. יש לו הורים מאוד נחמדים והוא בוגר תיכון רנה-קסין.

yblumann

New member
It is colder in Jerusalem than in London

אני מעדיף יום מושלג מחר! אני מקוה מאוד שאוכל לקחת את דבריי בחזרה אבל בינתיים בקושי יש פה גשם מלווה בסופות רעמים בודדות.
רופ כבר לא שכן שלי כמה שנים. בעבר הוא התגורר עם הוריו ברחוב רמת-הגולן ברמות-אשכול. יש לו הורים מאוד נחמדים והוא בוגר תיכון רנה-קסין.
we are in the midst of a heatwave- 9 to 10c- hot for a January in London.

enjoy the snow.. when it comes

regards

Yoram

יורם חברי היקר: בוא אגלה לך סוד.....

we are in the midst of a heatwave- 9 to 10c- hot for a January in London.

enjoy the snow.. when it comes

regards

Yoram
ככה בינינו מבלי שאף אחד אחר שומע, שלא יאשימו אותי בדברי הסתה נגד גנרל חורף....

מה שהיה היום בירושלים אפילו לא מתקרב לסופה או ליום חורפי שגרתי בלונדון. אפילו לא היה קר כאן, קצת רוחות נשבו ומדי פעם השמיעו את קולן בחלונות. בקושי ירדו כאן היום 3 מ"מ גשם ושלג ירד רק כהצגה לעמך, לקראת מה שלא יהיה היום. אני מקוה שמחר יהיה מושלג או לפחות ביום שישי, אך מתברר שהחזאים בישראל שתו כנראה יותר מדי ויסקי כדי להתחמם ומדמיינים דימיונות שווא בכל הקשור למזג אויר בירושלים. דרך-אגב: שתיית אלכוהול לא מסייעת להתחמם אלא אפילו להיפך כי היא מצרה כלי דם. שתיית אלכוהול בקור גורמת לאדם שיהיה לו יותר קר.

טשאפק 2

New member
הרבה יותר מ-3 מ"מ

ככה בינינו מבלי שאף אחד אחר שומע, שלא יאשימו אותי בדברי הסתה נגד גנרל חורף....

מה שהיה היום בירושלים אפילו לא מתקרב לסופה או ליום חורפי שגרתי בלונדון. אפילו לא היה קר כאן, קצת רוחות נשבו ומדי פעם השמיעו את קולן בחלונות. בקושי ירדו כאן היום 3 מ"מ גשם ושלג ירד רק כהצגה לעמך, לקראת מה שלא יהיה היום. אני מקוה שמחר יהיה מושלג או לפחות ביום שישי, אך מתברר שהחזאים בישראל שתו כנראה יותר מדי ויסקי כדי להתחמם ומדמיינים דימיונות שווא בכל הקשור למזג אויר בירושלים. דרך-אגב: שתיית אלכוהול לא מסייעת להתחמם אלא אפילו להיפך כי היא מצרה כלי דם. שתיית אלכוהול בקור גורמת לאדם שיהיה לו יותר קר.
הרבה יותר מ-3 מ"מ
בחלק משעות היום ירדו בירושלים יותר מ-3 מ"מ בשעה אחת. רק בין 1200 ל-1300 ירדו 5.9 מ"מ.

טשאפק 2

New member
אני מצטט את הודעתך מתחילת השרשור

הרבה יותר מ-3 מ"מ
בחלק משעות היום ירדו בירושלים יותר מ-3 מ"מ בשעה אחת. רק בין 1200 ל-1300 ירדו 5.9 מ"מ.
"שלג לא יירד כאן היום".

ירד.

ירד שלג בגובה חצי סנטימטר...לא הפריע לתנועה ולא היה קרח

"שלג לא יירד כאן היום".

ירד.
ירד שלג בגובה חצי סנטימטר...לא הפריע לתנועה ולא היה קרח
על הכבישים. לזה אתה באמת קורא שלג?? חבל שלא היית איתי בצפון נורבגיה בחורף במקום שבו גרתי בשנת 1985 ובו היה שלג שנערם לגובה של 2 מטר לפחות ובו ירד שלג חודש רצוף יום יום. זה שלג! מה שהיה כאן אתמול הוא בושה לשלג אמיתי...

בוא תשמע את דעתי על הפסיכיות הישראלית בסערה זו שלא היתה ולא

45 מ"מ ב-7 בינואר
בוא תשמע את דעתי על הפסיכיות הישראלית בסערה זו שלא היתה ולא
נבראה כאשר בפועל לא היתה בישראל שום סערה מאז 1968, אלא רק סערת כוסות יין:
"הפאניקה, אובדן העשתונות, הכסף הענק שנזרק לטובת הכנות מיותרות, הפחד מפני יציאה לרחוב, החשש לעלות עם הרכב לכביש, הוויתור על חניה מתחת לעצים עתיקים שמא דווקא היום יקרסו, השיתוף של הסרטון של הוקדמו לשעות הצהריים, ובעיקר - הטירוף של החזאים שמדי שעה שינו את דעתם. פעם היינו לקראת הוריקן ושעה אחר כך "התעדכנו המודלים". פסיכי לגמרי. ההתמודדות עם הסערה הנוכחית היא משל להתנהלותה של מדינה שלמה בכל אספקט בחיינו. נותר רק לקוות שלפחות מדובר בגשמי ברכה, שהכנרת תעלה, שנחלי הצפון יתמלאו מים ושבשבת הקרובה נוכל לעשות את הדבר הבסיסי ביותר במזג אוויר שכזה והוא לנסוע לירושלים או לצפון, לבנות בובות שלג, אולי לגלוש בחרמון ובעיקר להצליח לעשות את מה שאנחנו כל כך לא יודעים - לנשום וליהנות".
והקטע הזה לקוח מתוך:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4612703,00.html
ואני אף אומר שמאז 1968 לא היה חורף בישראל אלא רק סתיו אקסטנדד לכל היותר ושרוב הישראלים בכלל לא מבינים מהו חורף ושיפסיקו לבלבל במוח. דויד פיינשטיין מנהל הפורום יכול לספר לכם מהו חורף ! חאליק עם השטויות. חורף מגיע לישראל פעם ב-50 שנה לערך...

davidfainshtein

Member
מנהל
אביה, כמו בכל נושא אחר:

האם שוב החזאים משקרים לנו הירושלמיים???
או שמא ההכשרה למקצוע החזאות איננה מתבצעת באופן רציני ואקדמי בישראל???
בירושלים יום סתוי ממוצע עם רוחות מעט חזקות מדי פעם וזה הכל. שלג לא יירד כאן היום כאשר ברגע זה בין 4 ל-5 מעלות על גג חשוף לארבע רוחות השמיים בצפון ירושלים. אחוזי הטעויות של החזאים שוברים שיאים בשנים האחרונות. שלג לא יהיה בירושלים - לא היום ולא מחר והמקסימום שיש בחוץ היא סערה בכוסית של יין ותו לא. חבל מאוד שמקצוע החזאות הינו שווה ערך למקצוע הקריאה בקפה....
אביה, כמו בכל נושא אחר:
אם אתה מחפש מידע אמין ואמיתי ומדוייק על תחבורה ציבורית, לאן אתה הולך? לשחר הזלקורן? לא. אתה הולך לפורום 394 בתפוז. בדיוק כך במזג אוויר. רוצה מידע מדוייק? הכתובת היא לא דני רופ. פורום 393 הוא הכתובת.

442

אביה, כמו בכל נושא אחר:
אם אתה מחפש מידע אמין ואמיתי ומדוייק על תחבורה ציבורית, לאן אתה הולך? לשחר הזלקורן? לא. אתה הולך לפורום 394 בתפוז. בדיוק כך במזג אוויר. רוצה מידע מדוייק? הכתובת היא לא דני רופ. פורום 393 הוא הכתובת.
442

דויד גיסנו היקר! פורום 393 לא הוכיח את עצמו עד כה

אביה, כמו בכל נושא אחר:
דויד גיסנו היקר! פורום 393 לא הוכיח את עצמו עד כה
וגולשיו היסטריים נורא בקשר לסערה שלא היתה... אל תשווה את פורום 394 לפורום 393. 393 לא מגיע לקרסוליים של הפורום שלנו !

מצב
הנושא נעול.
למעלה