iaudio d2 ורשימות שירים

iaudio d2 ורשימות שירים

קניתי אתמול את ה-iaudio d2 פלוס. אני מאוד מרוצה, חוץ מדבר אחד... העובדה שאי אפשר (או שעדיין לא גיליתי איך), לסדר רשימות שירים (playlists). אחד היתרונות בדיסקים, זה שאתה יכול לעשות לעצמך אוספים, ובנגני MP3 אתה חייב לשמוע או את הכל ברנדום, או פשוט לבחור ספרייה ספציפית. האם מישהו יודע אם יש אפשרות לבנות רשימות שירים ב-D2? ואם לא, אז 2 שאלות - האם יש אפשרות לפחות לבחור מספר ספריות שונות, ושיעשה רנדום רק ביניהם? האם יש נגנים שכן מאפשרים לבנות לעצמך אוספים מתוך השירים שיש לך על הנגן? תודה מראש

כן

בבאג לפחות. הוא כמעט אותו דבר בדיוק כמו ה-D2, אז אם אתם יודעים את התשובות ל-D2 על השאלות ששאלתי, אז אני אשמח לדעת...

אם זאת שאלה, אז התשובה היא כן

הוא בדיוק אותו דבר כמו ה-D2, רק שהמסגרת שלו היא מפלטיניום, הממשק מעוצב יותר, והסאונד אמור להיות טוב יותר. והוא באותו מחיר כמו ה-D2

Necromancer1

New member
...

אצל הD2 אפשר. אני מניח שגם ב+ זה עובד אותו הדבר.. אתה נכנס למוסיקה-> Browser. משם ל Music List. שם אתה מסמן את התקיה או את השיר שאתה רוצה ולוחץ על Settings ואז על Add To DPL. כשאתה מסיים לבחור את השירים הרצויים שוב פעם נכנסים למוסיקה-> Browser. משם לDPL. ואתה נמצא ברשימה השמעה שלך... בהצלחה.

One Echoe

New member
איאפשר ליצור רשימות השמעה...

יש שני מצבים - אחד זה (DPL (dynamic playlist ואחד זה BOOKMARK. לא מבין כ"כ מה ההבדל ביניהם אם בכלל. מה שכן אפשר לעשות, זה ליצור רשימות השמעה דרך מדיה פלייר ואז להעביר לנגן, שתומך בהן. אם תשאל אותי אני בכלל לא מבין למה זה טוב, אבל זה בטח רק אני- שאוהב לשמוע אלבומים ולא סינגלים

ואיך יוצרים רשימה עם המדיה פלייר?

ניסיתי כמו שמסבירים באתר של cowon וזה לא ממש הלך. ועוד שאלה - הבנתי שיש לו רמקול פנימי/מובנה, אבל עד עכשיו אני מצליח לשמוע רק דרך האוזניות. אתה יודע איך אפשר לשמוע באמצעות הרמקול המובנה? אשמח לתשובה על 2 השאלות, תודה.

sha na na revol

New member
הבנת לא נכון,

הכוונה לדעתי היא למגבר המובנה, שמאפשר לך לשוע בעוצמה רבה דרך אוזניות\ רמקולים חיצוניים.

אז מוזר, כי יש לנגן אופציית שעון מעורר

ומוזר לי מאוד שעון מעורר שאפשר לשמוע אותו רק באוזניות...

sha na na revol

New member
כן, גם אני התאכזבתי מאוד מזה.

רציתי לכוון את השעון המעורר, אבל פשוט אין לי חשק לחכות עם האוזניות.

One Echoe

New member
איך יוצרים במדיה פלייר?

כנס ל"ספריה", פתח את חלון רשימות ההשמעה (לחץ על החץ הקטן שמתחת לכפתור), שים בו שירים כאוות נפשך ולחץ על כפתור "שמור רשימת השמעה". הרשימה תישמר תחת My Playlist בMy Docoments (בהנחה שאתה משתמש בווינדואוס), או בMy Playlist תחת התיקייה שממנה נשאבת המוזיקה. לD2 אין רמקול מובנה, יש לו מיקרופון מובנה. איאפשר לשמוע ממנו שלא דרך אוזניות, לעומת זאת ניתן להקליט שלא דרך מיק' חיצוני.

אז איך זה שיש לו שעון מעורר?

שעון מעורר שמעיר אותך רק אם אתה שומע עם אוזניות?

אבל לא ברור איך אני מוסיף

לשם שירים. אין כפתור של add files או משהו כזה. ומתחת לאיזה כפתור יש חץ קטן? סורי שאני מציק...אם זה מפריע בפורום, אפשר להתחיל לדבר במסרים.

למעלה