HOT סיפור אמיתי מהיום

HOT סיפור אמיתי מהיום

כמנוי ותיק של הוט טלויזיה בכבלים בלבד , תושב אזור המרכז ( זה אומר משהו ? ) נתקלתי היום בתקלה נדירה שבה כל ארבעת המכשירים שבבעלותי בדירת מגוריי ( 2 עם ממיר 2 ללא ממיר ) פסקו מלפעול . פשוט אין קול/ סאונד ואין תמונה. סריקה קצרה בנקודת החיבור של הבניין לא העלתה שום ממצאים מחשידים. פניתי טלפונית להוט ונעניתי בתשובה שכולנו מכירים : נבדוק ונחזור אליך בהקדם . נו , מה נותר לי לעשות חוץ מלהמתין ? כעבור כעשר דקות כבמטה קסמים הכל חזר לקדמותו , דהיינו כל המכשירים פועלים כשורה. כעבור עשר דקות נוספות הטלפון מצלצל , ומי מאחורי הקו ? הוט !! הם אינם יודעים מה הסיבה אבל ישלחו מיד טכנאי . לא אין צורך אני עונה להם הכל תקין . או.קיי אם כך סליחה ותמשיך להנות. כעבור שלוש ארבע שעות טלפון נוסף מהוט - האם עדיין אתה נזקק לטכנאי ? כך אני נשאל לא תודה אני עונה . בשעה שש בערב טלפון נוסף והפעם שרות הלקוחות מבקש לדעת האם הטיפול לשביעות רצוני . חברים אינני מאמין שזה אמיתי - אבל מה לעשות זה הסיפור האמיתי.

3תיתי

New member
אני חושבת שמקום המגורים עזר קצת.

פרסום על אי הגעה למרכז הארץ, היה עושה גלים.

והם גם יודעים שהוא 'לאן ארץ אהובה' מהפורום

מה את מתפלא,סה"כ הם היו צריכים רק להתקשר

אילו היו צריכים להגיע זה סיפור היה כבר סיפור אחר,אגב בהמשך לסיפור של אותו חבר שסיפר על בעיות בחיוב בהוראת קבע ,גם אני קיבלתי היום הודעה מהבנק על החזרת הוראת קבע והסיבה אין הרשאה,אני חתמתי להם על כל המסמכים הרלוונטיים,אני רק מקווה שהם לא עושים לי תרגיל.כדי לקבל עוד קצת כסף שלא מגיע להם.

למעלה