Hope

Operation Ivy

New member
Hope

התמונה אמורה להיות חלק מסידרה אבל אין לי זמן לעבור על שאר התמונות ואפילו לא ראיתי עדיין מה יצא בגודל הרגיל של התמונה העיניים יצאו ממש יפות ובורקות, חבל שלא רואים את זה גם בתמונה המוקטנת

OhFear

New member
צילום מרשים. אהבתי את הקומפוזיציה,

את בימוי הדוגמן, את המבט למקום מסתורי, שאנו מעוניינים לדעת איפה הוא... הדבר היחיד שמפריע הוא שהחלק העליון מעל הדוגמן שרוף

dark spy

New member
אכן תמונה טובה....

אהבתי את הקומפו, הזווית מעולה, התנוחה וההבעה של הדוגמן מעולות... אהבתי גם את הבחירה בהיי קי... נראה מתאים לתמונה שהנושא שלה הוא תקווה

elistein

New member
נשרפה לך היד הימנית, חבל

בכל זאת התמונה בעלת חשיבה מעניינת. תגיד אני רואה פוטנציאל בתמונה. אולי אפשר לצלם שוב, אבל רק את הנעליים על המדרגה עם העלים היבשים.

Operation Ivy

New member
אפשר גם פשוט לעשות קרופ ../images/Emo6.gif

אני בטוח אחזור למקום, אבל אני לא בטוחה אם בזמן הקרוב (כי זה זמן מאוד לחוץ) אז נקווה שהעלים יחכו שם

Nat King Cole

New member
סליחה שאני כזה פדנט

אבל גם לי מאוד צורמת השריפה של היד (היא במרכז הצילום) הבנתי את הרעיון של הhigh key אבל זה חזק מידי ופוגם בישיבה המענינת ובציפיה. בדיעבד גם החלק העליון שרוף אז סגירה של צמצם או שניים יכלה לסיע. אסיים בנימה חיובית - המסגור של הדמות מצוין. אבי.

Operation Ivy

New member
תודה על התגובה

לא שמתי לב ששרפתי את היד ואת החלק האחורי, ואחרי שההערתם בדקתי את התמונה המקורית וראיתי ששם שום דבר לא שרוף, אז זה בגלל ההיי קיי. אני אתקן את זה מתישהו, פחות היי קיי, כשיהיה לי זמן...

למעלה