HOLIDAY MASSACRE !!!! :)

limbonic666

New member
HOLIDAY MASSACRE !!!! :)

HOLIDAY MASSACRE - 27/12 ההאירוע הגדול של השנה שמאחד תחתיו את כל הסצינה האלטרניבית בארץ
לאחר ההצלחה חסרת התקדים של הערב הקודם The Massacre Is Back!!! (
~הנחה לחברות הפורום בסוף~
) ביום שבת , ה-27.12 חופש חנוכה. ניפגש כולנו לסגור את שנת 2008 במסיבה הכי מטורפת שהייתה השנה, איחוד של כל הסצינה האלטרנטיבית בארץ על כל קצוותיה, עם מיטב התקלטינים שלסצינה האלטרנטיבית יש להציע!
___________________________________________ Zone I - xCOREx DJ Itai Sterling
מחלוצי סצינת ההארדקור בישראל DJ Tenta _xXx_ Core
DJ VAGINA GRIND
היפה בנשים, שתיסגור את הערב בסט אלים במיוחד שלושתם יתנו בסטים חזקים אגרסיבים ולא נשכחים של NU METAL / EMO / SCREAMO / HARDCORE / GRINDCORE / EMOCORE ______________________________________ Zone II - DARK ELECTRO DJ Dror Teicher
רזדינט ליין "האלטרנטיב" בימי חמישי במוסד DJ Lord Or
מבעלי ורזידנט של ליין ה-אנדרגראונד DJ DR. Online
די ג'יי האייקון ממסיבות הדארק רבולשן המצליחות! שלושתם יתנו בראש ברחבה האפלה ביותר בתל אביב DARK ELECTRO / EBM / HARSH HELLEKTRO / SYNTHPOP / CYBER METAL / GOTHIC _______________________________ Zone III - Metal DJ Hadas
אין צורך לומר מילה... השם מדבר בעד עצמו :) מוכרת לכולנו מהליין "האלטרנטיב" בימי חמישי במוסד ומכל הופעת מטאל שמכבדת את עצמה בתל אביב DJ Raffi 'Distorted
' רפי, סולן וגיטרה בלהקת הדת' דום מטאל הישראלית המצליחה דיסטורטד,שחצתה את גבולתייה של מדינת ישראל, יתן סט מיוחד לכבוד הארוע!!! בואו לשמוע אגדה :) למי שלא מכיר את דיסטורטד מוזמן להתרשם בעמוד המייספייס שלהם http://www.myspace.com/distortedband שניהם יתנו בראש בסט כבד של ALTERNATIVE/ DEATH / BLACK / HEAVY / POEWR / DOOM / GOTHIC / THRASH METAL ______________________________________ כאמור, המסיבה תתקיים במועדון סטודיו 49 , ביום שבת ה-27.12 החל מהשעה 23:00.
שימו לב - כולם מוזמנים ללא הבדל דת גזע מין וגיל
לכל שאלה נוספת מוזמנים לפנות דרך המייספייס או בטלפון0544-844036 או לייחצן הקרוב לאיזור מגורכם ;)
לפרטים נוספים:
myspace.com/katchke האתר הרשמי של המסיבה של השנה, פרטים על האירוע וגלריה מהמסיבה הקודמת כמו כן , מוזמנים לאשר הגעה בעמוד האירוע בפיסבוק!!!:) http://www.facebook.com/home.php#/event.php?eid=45649363637
כאמור, כמו כל אירוע שאני אחראי עליו :)למשתמשי פורום אופנה אלטרניטיבית אנחנו מקלים על הכניסה !!!:) במקום שתימצאו ייחצן, אתם מוזמנות לישלוח לי לתיבה האישית - שם, שם מישפחה וטלפון ואני אדאג לרשום אותכם ברשימה המיוחדת של פורום תפוז. כלומר , תוכלו להכנס ב50 שח, במקום 60 שח . ~חשוב לומר שהישום אינו מחייב הגעה (למרות שמולמץ מאוד ! ), ובמידה ותחליטו להגיע,כל מה שתצטרכו לעשותזה לומר בקופה שאתם רשומות ברשימה של פורום א"א בתפוז~ כמו כן, כרטיסים ממשים ימכרו בנוקס. כל מי שיקנה כרטיס ב-NOX יהיה זכאי להנחה של 5% על מגוון הבגדים המממים שבחנות!!!!:) :) -DRESS TO IMPRESS- :) :)
מקווים לראות את כולכם באירוע הגדול של הסצינה האלטרנטיבית לשנת 2008, אירוע יחיד במינו שמאחד את כל קצוותיה של הסצינה!!! גיא דוקטור אונליין ולורד אור !!! :)

HAMUSIT

New member
יאיייייייי

מימימימימי בא? ואם מישהו לא יודע את הדרך הוא מוזמן להפגש איתי בתחנה מרכזית ולהתלוות אליי

חח לא יודע אם לבוא P:

אני בדר"כ שונא מסיבות אבל משום מה באלי לבוא... הקטע שגם יבואו כמה אנשים שלא הכי בא לי לראות... איי איי חחח אני כבר אראה :O

HAMUSIT

New member
תקראי את כלללללללללללל ותראי../images/Emo3.gif

סתם, לא הכל חחח רק את הקטעים בסוף

BellaMoerte

New member
אה, חח פשוט לא קראתי בהתחלה ../images/Emo126.gif

כי התחלתי לקרוא וכבר הכרתי את על הטקסט הזה של מה יהיה ומי היה וכל זה.. הממ טוב, אני כבר רשומה אצל מישהו אז לא משנה :)

limbonic666

New member
אני אנסה לנסח את עצמי יפה :)

א. מלבד הדס מתקלט רפי מדיסטורטד. אני לא חושב שיש צורך להכיר לך את האיש והאגדה, במידה וכן את מוזמנת להכנס ללינק בספייס. ב. אני לא יודע איפה שמעת את הדס מתקלטת, התילקוט של הדס יהיה בהתאם לקהל. הדס דיג'יי טובה ומנוסה ותאמיני לי שאת יכולה להנות מתיקלוט שלה. ג. אם יש לך בקשות מיוחדת לשירים/להקות/סגנונות את מוזמנת לשלוח לי ואני אעביר ישירות להדס ורפי. ד. אני חושב שיש לך עוד הרבה מה לילמוד לפני שאת אומרת שת'ראש זה לא מטאל. וזה הניסוח הכי עדין שיכולתי לימצוא.

hilaglam

New member
ת'ראש זה ז'אנר במטאל שאני לא רואה בו מטאל, אז

אם יש לך הסתגויות משלך את מוזמנת להביע בצורה נורמלית. אין לי מה ללמוד במוזיקה (למזלי, לימודים מקצועיים מספיקים לי), תודה רבה. אם היא טובה ומנוסה, למה היא לא מתחשבת בקהל שרוצה עוד ז'אנרים? ביומולדת שלי ושל החבר שלי, ביקשנו שנינו שתשים שיר מסויים שבגלל שלא היה ת'ראש (בלאק, לצורך העניין) היא לא שמה אותו עד ש(רפי?)ההוא החליף אותי. אני לא אומרת דברים סתם ולא אמרתי שהיא חרא של דיג'יי, אני פשוט חושבת שמן הראוי להתחשב גם בבקשות של אחרים, לפחות ביום ההולדת שלהם (יש לו ולי יום הולדת זהה). בכל אופן, אם את כבר מעבירה ישירות בקשות להדס ולרפי, אשמח אם תמסרי להם שברחבה המרכזית אפשר לשים קצת בלאק ודת' ולא יקרה כלום, אני מכירה אנשים שבאים למוסד ושומעים את הז'אנרים האלה, ואני אחת מהם. ועל דיסטורטד אני לא אתחיל לדבר בכלל. בואי נגיד שהמטאל הישראלי לא מגרד את הציפורן של החו"לי. (חוץ מבצפר)

limbonic666

New member
בנות ובני הפורום היקרים :)

מזכיר לכם !!! ההרשמה מומלצת לכל מי מכם שחושבת להגיע!!! :) שלחו לי את השם, במידה ותבואו - תהיו רשומים בהנחה. במידה ולא, לא יקרא כלום. הרשמה אצלי היא לא מחייבת אותכם להגיע ביום המסיבה. אבל למקרה שתגיעו, שתהיו רשומים ברשימה של הפורום הכי הורס בתפוז ותיכנסו במחיר מוזל :) :) :) אלה שנרשמו בנתיים, רשמתי לי :) מחכה לישמוע עוד שאלות, הערות, הארות, ובעיקר למסרים אישים ממכם :)
אוהב, גיא :)

למעלה