hi agin

visitor

New member
hi agin

im writing my problem again cause people answered me that my windows is a copy well its not, when i bought the computer i was given the windows so if now anyone can help me ill be happy. my problem: i cant write in hebrow. thanks

ocp1

New member
try this..

1. Press Start > Settings > Control Panel 2. Double Click "Regional settings" 3. Under "Language" choose "Hebrew", under "Cuontry/region" choose "Israel". 4. Select "OK" 5. All your Hebrew problems should be fixed now. NOTE : IF THIS ANSWER WAS ALREADY GIVEN TO YOU, DISCARD IT WHILE I´LL TRY TO THIS ON ANOTHER SOLUTION. [Ocp!]

qazqaz

New member
tough luck for you...

you probably bought your windows outside israel, and there for your local version does not support hebrew. in so many words, you´re screwd. try to get a copy or windows that was bought in israel, or that has hebrew in it. (else, you should have found hebrew as OCP explained above)

צוחה

New member
הערה חשובה ../images/Emo70.gif

הוא לא יכול לכתוב בעברית
הוא יכול לקרוא עברית

qazqaz

New member
יש קצת הבדל בין אקספלורר לוינדוס

נדמה לי, ותקן אותי אם אני טועה, שיש קצת הבדל בין תמיכה בשפות של הדפדפן, שהוא אפילו מוריד לבד אוטומטית לפי הצורך, לבין התקנת שפת מערכת נוספת בוינדוס.

אתה לא הראשון ששואל ולהלן תשובה

קודם כל בפורומים של תפוז אפשר לכתוב בעברית...הם דאגו למקלדת וירטואלית. כל מה שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הלינק הקטן שבצד שרשום עליו "עברית". ובקשר לבעייה הכללית במחשב, אני מצרף קישור לתוכנה שתעזור לך. דון@קישוט

visitor

New member
היי לכולם ../images/Emo6.gif

כן אני סוף סוף יכולה לכתוב בעברית , לאחר שהורדתי תוכנה שתומכת בעברית. אני מודה לכל אחד שענה, לא ציפיתי שכל כך הרבה יענו. qazqaz צדק באמת ה windows נרכש לא בישראל. אהה ואני בת...... בכל מקרה עכשיו אני יכולה לכתוב בעברית בכל מקום (חוץ מהאיי. סי.קיו) אז אני שמחה. אז שוב תודה לכל מי שענה וחג שמח

ocp1

New member
בקשר ל"חוץ מהאיי.סי.קיו"...

את כן יכולה לכתוב בעברית בICQ, כל מה שאת צריכה הוא לשנות את הפונט לאריאל עברית ואז לא תהיה לך שום בעיה לכתוב בעברית. אם במקרה כבר ניסית זאת ואין הדבר פועל, פשוט הכנסי להגדרות ICQ ובחרי שם באופציה "Multi Language support". בהצלחה, [Ocp!]

למעלה