help

comicsgirl

New member
help

אני לא שמנה, בכלל לא. אני רק קצת יותר מלאה מבחורות אחרות, אני לא אנורסקית וגם לא ענקית. אני אני. שלשום ירדתי עם הכלב שלי למטה, סתם לעשות איתו טיול, פתאום עוברת מכונית עם איזה 4 בחורים בפנים שצועקים לי "תעשי דיאטה יא דבה..." כבר שנים שאף אחד לא אמר לי דבר כזה, שנים! בשלוש שנים האחרונות ירדתי מ100 קילו (כן, בגיל 14 שקלתי קרוב ל100) לסביבות ה60 פלוס מינוס. אז אם אני שוקלת קצת יותר מקליסטה פלוקהרט או מכל הדוגמניות מותר להעליב אותי?! מה אתם חושבים שאני צריכה לעשות?!

מ ח י י ך

New member
כלום

לשים זייייייין ענק על 3 טמבלים שחלפו להם במכונית ויצאו לך מהחיים באותה המהירות שבה נכנסו. לא קרה כלום. לא צריך לעשות כלום. אולי רק פחות לקחת ללב פעם הבאה. :)

Lady Eowyn

New member
בהחלט.

אין לך שליטה לגבי מה שהמטומטמים החליטו לצעוק, אבל את כן יכולה להחליט כיצד להתייחס לזה, ואם לקחת אותם ברצינות. האם הם מכירים אותך? לא. האם מילותיהם צריכות להשפיע על הרגשתך או מהלך חייך? כמובן שלא. אז יאללה, תפסיקי לבזבז זמן שבו את יכולה לחייך על לחשוב על מה שאנשים שאת לא מכירה צועקים לך ברוב טיפשותם ברחוב.

מאנסטר

New member
../images/Emo45.gif פשוט לא להתייחס

הנם לא שווים את זה

גלית35

New member
למה לא רדפת אחרי האוטו../images/Emo35.gif../images/Emo20.gif

סתם בצחוק
באמת שאת לא צריכה לעשות כלום-לא שווה להתעצבן בגלל טיפשות של אחרים. וברוכה הבאה

חמודונת .....

זה יישמע לך מוזר אולי זה קרה לי בגיל 17 ירדתי עם הכלב שלי הקודם דובי, לטייל זמזמתי שיר שנקרא "יצאתי לטייל עם הכלב..." של יהודית רביץ במכונית במקרה שלי לא רק היו נערים (פושטקים עם שפם מתחיל), אלא גם נערות עם שיער חלר שטני מתבדר ברוח, הם ליוו אותי לכל אורך השדירה בצחוקים ולעג והייתי נערה דיי ביישנית שלושה ימים של בכי וזהו.... החזרת אותי אחורה עם הסיפור הזה היום אולי בגלל גילי המופלג במקרה יצא לי לפגוש חבורת נערים ליד הבניין, יצא לי לדבר איתם בעקבות התעניינות שלהם בכלבים שלי, היה כייף דברים משתנים אבל אם המקרה עוד זכור לי, (אולי בגלל הסיפור שלך הוצאת לי אותו מהמחבוא)- אז זה רק אומר שהפגיעה היתה חזקה שימי פס יש קארמה בעולם

matyc

New member
../images/Emo24.gifפשוט לשים זיין על כולם

הם לא שווים את ההתעצבות שלך

Koritsi

New member
קרה לי בדיוק...

אותו דבר לפני שבוע. שני בחורים צעקו לי מרכב "יו איזה תחת גדול". בהתחלה הייתה לי הצריבה המוכרת הזו מבפנים, ואחר כך פשוט חייכתי, ולחשתי מילות אהבה לתחת שלי שבשבילי הוא מושלם :) וברצינות, תזכרי שרזה או שמנה, מה זה משנה איזה מילים נזרקו לעברך ממכונית חולפת? משנה מה שאת חושבת על עצמך, באיזה אופן את בלבד מסתכלת על עצמך במראה. את הדין וחשבון את צריכה לתת רק לאדם אחד- לעצמך.

comicsgirl

New member
אוי,

אני אוהבת אתכם אנשים! העלתם לי את המצב רוח לרמות שלא ידעתי שקיימות. תודה מלאכים שלי. רעות.

במשקל 60 פלוס מינוס את רחוקה

מלהיות "דבה" , כנראה שהם סתם היו סתם משועממים ואת היית הראשונה שעברת לידם , אז הם הרשו לעצמם להוציא את כל התיסכולים שלהם עלייך. עלובים!

עופר 123

New member
מה לעשות?

מה לעשות? הדבר הראשון הוא פשוט לשכוח מהם. הם לא שווים את ההתייחסות שלך, לא שווים את הזמן והאנרגיה שאת משקיעה בהם, ולא שווים שתשקיעי בהם עוד דקה אחת מזמנך ומהרהוריך. הם לא מכירים אותך, הם לא יודעים מי את ומה את, ואם הם קראו לך דבה, זה אומר שהם פשוט ראו יותר מדי אנורקסיות... אל תקחי ללב. הם באמת שלא שווים את זה.
עופר

t u t a

New member
נכון שכולם אומרים...שימי ***...אבל

זה לא בדיוק ככה... יצא לי ככה כמה פעמים לקבל הערות כאלה ברחוב..ואני לא מתביישת להגיד שלא פעם ולא פעמיים יצא לי לבכות בגלל זה... משום מה אנשים חושבים שלאדם שמן...(אני יודעת שאמרת שאת לא שמנה...אני פשוט מבהירה נקודה),הם חושבים שלאדם שמן מותר להגיד הכל,כאילו ללכת ברחוב לפגוש מישהו שלא מכירים ולנהל לו את החיים...אנשים כאלה הם פשוט מטומטמים.. תנסי להתעלם אם את יכולה...אם לא...פשוט תשלימי עם זה שיש אנשים מפגרים בעולם הזה...

נערה קוסמית יקרה

כל הכבוד קודם כל שהצלחת לרדת 40 קילו שהם 40 אחוז ממשקלך אז. צריך לזה הרבה אופי ומשמעת. יש תופעה כזו של אנשים שאוהבים לרדת על אנשים בצורה מכוערת סוג של בקשת תשומת לב מעוותת והשגת כוח באופן מעוות. הם מתכוונים לפגוע. אל תתני להם את התענוג. תחשבי כמה הם עלובים ולא ראויים להתייחסות שלך.זה קשה אני יודעת. לאף אחד אין זכות להעליב אותך גם אם היית עדיין שוקלת 100 קילו. אבל אנשים לא תמיד נוהגים לפי מה שמותר וראוי. כל מה שאת צריכה לעשות זה לדעת שהם דפוקים ולא להתרשם.

למעלה