HELP...

HELP...

אתמול יצאתי עם חברה לאיזה מועדון, ופגשנו שם כמה אנשים מהשיכבה. דיברנו איתם קצת, שתינו קצת, ואז נסענו הביתה. בדרך הביתה, אחד מהבחורים שפגשנו במועדון שלח הודעה לחברה שלי - ושאל אם נראה לה שאני אהייה מעוניינת במשהו איתו... היא שאלה אותי מה להגיד לו (היא יודעת על הנטיות המבולבלות שלי) ואני כל כך הופתעתי (וגם הוחמאתי) שפשוט לא ידעתי מה להגיד. ואז עשיתי טעות - אמרתי לה, שאולי זה לא יהיה כזה נוראי אם אני אנסה לצאת איתו, לראות מה יקרה. יעני, לתת צ´אנס אחרון להטרוסקסואליות. ואז קמתי היום בבוקר, והבנתי שאני פשוט לא מעוניינת בו, ולא באף בחור אחר! פתאום זה נהייה לי כל כך ברור, שאין לי מושג איך לא קלטתי את זה עד עכשיו. (אבל למען השפיות הזמנית נגיד שאני עדיין דו מינית). בקיצור, אז יופי - נפתרה התעלומה. אבל מה לעזאזל אני אגיד לו? זה בחור שאני ממש לא מכירה, אבל הוא בשיכבה שלי. אם אני אספר לו שאני לא נמשכת לבנים, כל הבי"ס ידע על זה, חוץ מזה שזה יהיה מוזר לספר למישהו שאני בכלל לא מכירה (קחו בחשבון שעד עכשיו סיפרתי רק לחברות הכי קרובות שלי). אם אני אגיד לו שאני סתם לא מעוניינת, זה לא יהיה יפה
הרי אתמול החברה שלי אמרה בשבילי שאני כן מעוניינת.

guy1974

New member
לא נעים אבל...

אולי בשביל למנוע מעצמך איזה אי-נעימות ותרוצים פשוט תפגשי איתו "תשחקי" אותה ופשוט תצאי מזה בצורה יפה שלא כ"כ מתאים לי וכו...

Gal-Mo0D

New member
I´ve got tons of these

"נכון שזה כיף לתלוש לחתולים רגליים ?"
"יש לי הערב פגישה של כת השטן, אולי מחר ?"
"אני לא אוהבת לגלח את עצמי, אמא בד"כ מגלחת אותי"
אותו דבר עם מקלחת ואבא
"הפרשות גם מדליקות אותך ?" \ "שמעת על מושג שנקרא מקלחות זהב?" וכו´ וכו´... תבחרי אחד. אם את צריכה עוד, תקראי לי

LOL!!!! ../images/Emo6.gif

בגלל שהבחור לא התקשר (שזה טוב כי אני פחדנית, אבל רע בשביל האגו שלי
) אולי נהפוך את זה לשירשור של משפטים כאלה? הנה כמה שחשבתי עליהם עכשיו:
החלטתי לנסות לראות מה קורה אם לא מתקלחים במשך מספר חודשים
נכון שזה סקסי כשבחורה לא מגלחת את בית השחי?
אני מוכנה לקיים יחסים רק בזמן שאני במחזור
לפני שאני יוצאת איתך בפעם הראשונה, אתה צריך לבוא להכיר את ההורים שלי, סבא וסבתא מצד אבא ומצד אמא וגם חלק מהדודים שלי.
אתה יכול להלוות לי את מכונת הגילוח שלך? פיספסתי חלק מהסנטר היום בבוקר.
מה זה דיאודורנט?
אכילת ירקות זה רצח!

גם אני רוצה../images/Emo70.gif

אני רוצה שתבוא קודם כדי לפגוש את מיצי, החתולה שלי, היא נמצאת עכשיו בחלקה המשפחתית...על הקבר כתוב באותיות גדולות- מיאו...צריך את אישורה לנישואים שלנו
, רגע
אתה מוכן כבר לחתונה נכון

hatul

New member
תופעה מוכרת.. הפתרון - לכתוב בכתבן

ואז להעתיק ולהדביק את ההודעה. מניסיון...

הממ...

"לא מגעילות אותך בנות עם הליטוסיס, נכון? *פרצוף מלא תקווה* - חחח

עוד אחד -

"אוי שכחתי, יש לי תור לרופא, צריך ניקוי לשיניים התותבות מדי פעם, אתה יודע..", ואני מבטיח שהוא לא ירצה לגעת ולדבר איתך יותר... חחח

hatul

New member
ברכותי על ההשלמה עם עצמך ../images/Emo171.gif

אני מציע לך להיפגש איתו, לנסות להכיר אותו כידידים, ואולי אף מעבר לכך. חבל לפסול את האדם רק כיוון שהוא לא במין המתאים
אני באופן אישי לא נמשך לבנות, אבל סך הכל אין לי התנגדות להכיר ידידות, אם כי אני דיי ביישן, ולעיתים לא מוצא עניין...

השלמה בגרוש ../images/Emo3.gif

עדיין כשאני נותנת לעצמי לחשוב על הנושא במקום פשוט להרגיש, צצות מחדש כל ההתלבטויות. ולנושא - לפי מה שאני מכירה אותו, אני חושבת שאפילו אפהייתי סטרייטית לא הייתי רוצה לצאת איתו... הוא התקשר אליי ב-3 לפנות בוקר (והעיר אותי
) כדי לשאול אם בא לי לבוא אליו. הממ... מעניין מה בנים רוצים לעשות ב-3 לפנות בוקר
קיצר, לא מתאים לי.

למעלה