help please

amirkoz

New member
help please

i installed fedoa core5 with GNOME yesterday and updae the resporties with yum suddenly after restart my screen looks diffrent the windows frames are green and has whie dotin the left side of them i can't write in hebrew when i press with the left arrow of my mouse on the desktop in appers a menu that write there Twm and then Iconfy resize move and so on... some please know how i can get my GNOME back? thousends of thanks Amir

amirkoz

New member
שאלתי מישה והפיתרון היה לבצע התקנה

האם הדבר הזה נכון? עד שהתקנתי את כל התוכנות והעברתי את כל המסמכים נראה לי קצת פיתרון צולע, לא? חייב להיות פיתרון פשוט יותר אשמח לתשובה תודה רבה אמיר

זה לא.

היית צריך להתקין מחדש רק את גנום (בהנחה שהתקנתו נפגעה) ולעדכן את הgdm של המערכת. (man gdm היה נותן לך תשובות). נראה שמה שקרה זה אחד מהשניים: נפגעו קבצים הקשורים לגנום מבהלך העדכון, או ששונו הגדרות מערכת כך שברירת המחדל שלך היתה מנהל מסכים אחר.

amirkoz

New member
שאלה בקשר למה שכתבת

לא ביצעתי עדיין דבר איך אני מתקין מחדש את גנום ומעדכן את הGDM? (אני עדיין לא מבין בשורת הפקודה לצערי) קיבלתי תשובה מחבר שנתקל בבעיה זהה שענו לו כך: You have to login as a different user, 'su' as the affected account/user, 'cd' to that user's home directory and remove the following hidden directories: $HOME/.gconf $HOME/.gconfd $HOME/.gnome $HOME/.gnome2 $HOME/.metacity $HOME/.nautilus After you have removed these hidden directories, logout and login as the affected account. The desktop/gnome/metacity processes will rebuild the hidden directories and plugin default settings. Of course, you will need to recustomize your desktop afterward - like reload the theme, background image, desktop icons, etc. האם זהו פיתרון נכון?

נכון בתנאי

נכון, בתנאי שמה שהשתבש אלו ההגדרות של gmone היושבות תחת המשתמש שלו. במצב הזה, הפתרון שאני הצעתי מיותר. בכל מצב אחר, התשובה הזו לא מספיק טובה. בכל מקרה, בהתיחס למצב שלך, לא יזיק לנסות את זה. אני לא יודע ספציפית בקשר לכלים שיש בFC, וכל תשובה שאתן לך על עדכון גרסה ועל שנויי הגדרות יתבססו על שורת פקודה, שמן הסתם יש יעילות ממנה ולכן כדאי לך להמתין למישהו שכן יודע.

אבל שניה ...

אם יש גנום ורק עלה לו בדיפולט מנהל אחר, למה לא להרוג את GDM ואז להפעיל מחדש וכשהוא יעלה לבחור מהתפריט את גנום בחזרה ? ....

amirkoz

New member
אין לי אפשרות לבחור בתפריט את גנום

הוא נותן לי רק את הדבר הביזארי שיש לי עכשיו

נו ?

אז בהתאם למערכת שלך יש נידמה לי urpmi תתקין את גנום מחדש והוא ינס לך עם כל מה שכבר היה מקודם. בהנחה שלא מחקת את קבצי הקונפ הקודמים.

amirkoz

New member
זה מה שהתכוונתי לעשות..

הפקודה היא yum install Gnome או yum groupinstall Gnome ?

למעלה