Help me

lihico

New member
Help me

אני מרגישה כ"כ אבודה. אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי. מתה לחתוך את הורידים ואין לי אומץ אני יודעת שזה שלב ויודעת שזה יעבור, אבל גם יודעת שזה יחזור על עצמו מתה שיהיה לי את האומץ לעשות את זה פעם אחת רק פעם אחת - לא צריך יותר אין לי עם מי לדבר אין מי שיעזור help............................

אין לך מושג עד כמה אני מזדהה...

הכל נראה חרא אבל אף פעם אסור לך לוותר! לקחת לעצמך את החיים כשאת לא יודעת מה מצפה לך אחרי זה? לקחת לעצמך את החיים כשיש מצב שהכל ישתפר? ואם לא הכל אז קצת, משו קטן לפחות זה יכול להאיר לך את היום קצת... תנשמי עמוק, תשמעי מוסיקה אבל אל תחתכי. תעשי משו שמרגיע אותך... כאן בשביל מאמי, תחזיקי חזק...

American Girl

New member
גם אני מאוד מזדהה.....

מתוקה... הנה חיבוק בישבילך
וכמו ש"רורי המתוס2כת" אמרה אסור לוותר. ואני יודעת שאם לא תוותרי את תנצחי בסוף.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אבודה..

אבודה את מחפשת את הדרך הנכונה שתגרום לזה שיעבור הקושי, שיעבור הכאב, שתעבור ההתמודדות כמה שיותר מהר... מחפשת את הדרך, מה שניסית לא עזר, רוצה לנסות גם לחתוך, אולי זה יעזור... והפחד עוצר אותך ורגע לפני, שולח אותך לחפש ולנסות עוד דרך. דרך של לדבר עם מישהו, דרך של למצוא מישהו שיעזור. דרך שהביאה אותך לפורום הזה, למקום תומך ומבין שאת יכולה לשתף בו, לספר מה שכואב, מה שמציק, בלי לחשוש מה יגידו. אנחנו פה כולנו בשבילך, מזמינים אותך לדבר איתנו, רוצים לנסות לעזור לך. שתפי אותנו פה בפורום בהתמודדות היום-יומית שמביאה את הרצון לנסות ולחתוך. במה שכואב, במה שמפריע...

למעלה