HELP

HELP../images/Emo53.gif

פליזזזזזז כאילו אין מצב שלא תעזרו לי פה........אני יודעת שיצלחי לכם לעזור לי אז ככה כבר שעה אני מנסה לכתוב ברכה למורה יעל כיתה ב2 ........ולא מצליח לי שעה שלמה...........ולא מצליח לי....
ואם לחשוב מה הייתי עושה בשעה ......אופפפפ .....לא חושבת! תצילו אותי.....אני בטוחה שיש פה מישו שזה יוצא לו קל מהשרוול....בלי לחשוב הרבה. אז יאלה......זה לא אוסקר או משו....אבל פליזזזזזז ברכה קטנה למורה מה כל כך קשה? אה.....כן......היא מקסימה.....וחמה.....אימהית.....משקיענית....אוהבת וגם קצת חברה שלי
אז תעזרו לי? כי לי יש לעטוף עכשיו 40 מתנות......
אההההה........ חשוב ביותר אני צריכה להקריא את הברכה הזאת........כאילו.....כן......ל ה ק ר י א <אז תתחשבו גם בזה?> תודהההההההההההההההההההההההההההההההה ידעתי שתעזרו לי
שוקולדה לא מרירה

נעמי 1

New member
ברכה...

למורה שלנו יעל שהיא מקסימה...אימהית... משקענית... וגם קצת חברה שלי... תודה לך על שנה נפלאה...שבזכותה אנו עולים כיתה... אנחנו מאחלים לך חופש נעים... של ים וגלים... אבטיח עם גבינה מלוחה... והרבה אהבה. אנחנו... התלמידים שלך מכיתה ב´. אם לא מתאים לך... את יכולה להעיף ישר לפח. נעמי

ברכה ליעל...

זה אינו עוד סתם שיר טעם טוב בפינו ישאיר, זהו פשוט שיר הלל שיר הלל למורה יעל. מה נאמר על המורה האימהית שכל משפט שלה הוא להיט, בין אם היא באה ברגל או במונית היא פשוט חמה ומשקיענית. נותנת כתף ומושיטה יד חברתי היא לעולמי עד, תמיד אומרת "שטו" ולא "נאדה" חמה ורכה היא כמו שוקולדה. מצטער...אני בוגר החינוך המיוחד...

giulietta

New member
ברכה ליעל

(שיו...איך אנחנו אוהבים שמפעילים אותנו חחחחחחחח) בסיומה של שנה ובטרם דרכינו נפרדות גאים אנחנו לברכך ולהודות על שנה שלמה של חוויה ולמידה על השקעה ומסירות לכל ילד וילדה. לנצח על כיתה של ארבעים פנים ושמות אין זו מן הקלה שבמשימות אך את , בדרכך המופלאה, השכלת לראות, בכל ילד עולם ומלואו. הענקת להם תמיכה וחיוך וחום, היית להם לאם לחצי יום...כל יום. את מה שנטעת בהם הם תמיד יישאו עימם וזו צידה נפלאה להמשך דרכם. ועל כן אותך נברך ונהלל ונאחל- "תבורך מנשים יעל". צ´וקולטית, את רשאית להוסיף, לקצר, לשנות,לשכתב, או כמו שאמרה נעמי, להשליך לפח הקרוב למקום מגורייך
ג´ול

../images/Emo51.gif

יו ממתקיות,ידעתי......פשוט ידעתי שיש עם מי לדבר כאן תודה עכשיו כשיש לי כבר כמה ברכות מממממממ לא יודעת מה לבחור......אופפפפפ איתכם....סתם.....סתם שכחתי לכתוב שאני צריכה גם להקריא את זה? <לא נראה לי ששכחתי
> אהההההה.......היה שם גם ממתק לא רק ממתקיות תודה <גם לך עם המסר> שוקולדה לא מרירה <יששש עכשיו יש לי גם קצת זמן ל "זמן איכות"
>

למעלה