HELP מי שיכול לעוץ

מצב
הנושא נעול.

liron3ben

New member
עוד דבר והאם ניתן למנוע זאת..

אל תרוצי לגרושים
בנגוד לכל העצות כאן איך להתגרש על ידי קסם הפמיניסטית הלוחמת ושונאת הגברים בכל זאת תנסי לגשר. ללא ספק לידת התאומים גדולה על בעלך והוא חווה משבר . כדאי לנסות בשלב ראשון לשמור על המסגרת אם כי ברור שאי אפשר להחזיק אף אחד בכח. תדברי עם אימו של בעלך ותשאלי אותה איך הם חושבים שאת יכולה לגדל את הילדים לבד. תמתיני שבועיים-שלושה עם עורכי הדין הששים לקרב הגרושים.
כשפגשתי בו ביום חמישי בבית הוריו בצפת בקשתי שיחזיר לי את כ. האשרי כדי שאוכל לקנות אוכל לקטנים ולשוטף.. הוא הסביר לי שהוא ביטל אות כרטיסי האשראי ושאתחיל להעביר את ה. הקבע כמו כבלים אינטרנט. טלפון פלאפון חשמל ומים וכל השאר על שמי... ולהתחיל לדאוג לשלם. הוא יכול חוקית לעשות את זה ... משכורת החודש כבר נכנסה לחשבונו ואין לי אפשרות למשוך כיוון שאמר שביטל את כרטיסי האשראי והבנק גבה את כל החיובים במכה ואי אפשר למשוך... וכרגע אין כסף. הוא גם רמז לי שכמעט פיטרו אותו מעבודה ורק שביקש הזדמנות נוספת הסכימו. האם אלה סיבות לשמן או עבודה בעיניים. ואם לא נגיד האם מותר לו לבקש ממני כך לשלם עבור הכל... מידית .

שילה1

New member
לירון-בעלך וחוה כנראה משבר בעבודה,

כשפגשתי בו ביום חמישי בבית הוריו בצפת בקשתי שיחזיר לי את כ. האשרי כדי שאוכל לקנות אוכל לקטנים ולשוטף.. הוא הסביר לי שהוא ביטל אות כרטיסי האשראי ושאתחיל להעביר את ה. הקבע כמו כבלים אינטרנט. טלפון פלאפון חשמל ומים וכל השאר על שמי... ולהתחיל לדאוג לשלם. הוא יכול חוקית לעשות את זה ... משכורת החודש כבר נכנסה לחשבונו ואין לי אפשרות למשוך כיוון שאמר שביטל את כרטיסי האשראי והבנק גבה את כל החיובים במכה ואי אפשר למשוך... וכרגע אין כסף. הוא גם רמז לי שכמעט פיטרו אותו מעבודה ורק שביקש הזדמנות נוספת הסכימו. האם אלה סיבות לשמן או עבודה בעיניים. ואם לא נגיד האם מותר לו לבקש ממני כך לשלם עבור הכל... מידית .
לירון-בעלך וחוה כנראה משבר בעבודה,
בנוסף או בלי כל קשר למשבר בחייכם המשותפים.תני לו את הזמן,מצד אחד,ומצד שני-התחילי לטפל בעניניך. על פי כתיבתך-לא כל כך בטוח שיכם המשותפים ימשיכו.על כן-קחי אחריות על חייך וחיי הילדים,והתחילי לפעול.

KESEMDS

New member
עוד דבר והאם ניתן למנוע זאת= תשובה

עוד דבר והאם ניתן למנוע זאת= תשובה
את רואה ? מה אמרתי לך? הוא מכין לך בלאגנים ואת עוד רוצה לחכות? בשביל מה לחכות? את צריכה להגיש תביעות בשם הילדים.שלא תחשבי לרגע שהתאריך שתקבלי לדיון יהיה כעבור שבוע ובינתיים הזמן רץ , ההוצאות גדלות והחולירע הזה יהיה אצל ההורים שלו ועם המשפחה התומכת שלו ואת תשארי עם כל החובות וההתחייבויות ועם הילדים וכל ההוצאות סביבם ועם העבודה שלך והכל יפול על הראש שלך ואת תמשיכי לחלום חלומות בהקיץ ולתת לו צ'אנס.כאילו, איזה צ'אנס אתרוצה לתת לו? אם לא היו הילדים היית יכולה לעשות מה בראש שלך. אבל את צריכה לדאוג לילדים, את לא צריכה לחכות לשום דבר. מה שיגיע יהיה רע יותר. תראי לו שאת חזקה ושילך לקיבינימט ושלא יחשוב שאת צריכה אותו ואת הכסף שלו. את צריכה את הכספים בשביל הילדים. תזכרי את מדברת עכשיו ופועלת עכשיו בשביל ולמען הילדים. מה שהיה ביניכם נגמר. תגישי תביעות ותראי איך שתגישי תביעות הוא יזמר כבר אחרת. אם יקח עו"ד זה יעשוק אותו עד שלא ישאר לו גרוש. עוה"ד לוקחים ערימות של כספים ומבטיחים ניסים ונפלאות. יקירתי, אין ניסים ונפלאות. יש מזונות ילדים, יש הוצאות מדור, יש מחצית הוצאות חינוך,חוגים, הוצאות רפואיות חריגות שאינן מצויות בסל בריאות. את צריכה לתבוע ראשית - מזונות זמניים. או טרום זמניים.את צריכה שיתחיל להזרים לך מזונות. אם הוא לא ימלא את פסה"ד ישר ישר להוצאה לפועל ולהתחיל בעיקולים ובפקודות מאסר. אין דין ואין דיין. מי שמשאיר את הילדים שלו ומרים ידיים וחושב שהוא רווק יש לו טעות. צריך להלחם בהם עד חורמה. הילדים צריכים לקבל. הג'ננה של האבא את זה שהוא יעשה בבית של האמא שלו ושל המשפחה שלו. תזכרי, העצה היא - לפעול. יקירתי, אני עובדת בבית משפט למשפחה באחד המחוזות בארץ, אני לא מדברת סתם. אני רואה את הסיפורים האלה כל יום ....אז זה לא פמיניזם כמו שאיזה חוכמולוג שמכנה את עצמו 'ילד טוב ירושלים' כותב בפורום, וזה לא שום דבר אחר, זה להלחם בשביל הילדים. כל מה שאני מציעה לך זה בגדר החוק ולא בגדר עצות של חברים.... יאללה, בהצלחה...ותכתבי מה קורה.
ובשולי הדברים- תעשי את את הצעד הראשון ותפני לבית משפט למשפחה, כי אם הוא יקח עו"ד או שישמע ל'עצות' של המשפחה המופלאה והחברים הוא יפתח תיק בביה"ד הרבני ויכרוך תביעה לגירושין עם מזונות וכו', אז אכלת אותה.....אל תחשבי שהוא חושב שיהיה לך טוב, וחושב איך לעשות לך טוב ו/או חושב לחזור ולהשלים,,,,נמאס לו...הוא רוצה החוצה...הוא ילד שהפך להיות אבא . רוצי תגישי תביעות בבית משפט לעניני משפחה.................שלא יהיה מאוחר מידי.

KESEMDS

New member
ילד טוב ירושלים - תשובה

אל תרוצי לגרושים
בנגוד לכל העצות כאן איך להתגרש על ידי קסם הפמיניסטית הלוחמת ושונאת הגברים בכל זאת תנסי לגשר. ללא ספק לידת התאומים גדולה על בעלך והוא חווה משבר . כדאי לנסות בשלב ראשון לשמור על המסגרת אם כי ברור שאי אפשר להחזיק אף אחד בכח. תדברי עם אימו של בעלך ותשאלי אותה איך הם חושבים שאת יכולה לגדל את הילדים לבד. תמתיני שבועיים-שלושה עם עורכי הדין הששים לקרב הגרושים.
ילד טוב ירושלים - תשובה
באמת כינוי נחמד וחכם נתת לעצמך. אני לא ששה אלי קרב, חוכמולוג גדול, יש לנו כאן עסק עם בעל / אב ילדותי ביותר. אם רבים על שטויות שכאלה ובורחים מהבית אז על הגב' לצפות לכל מיני תעלולים שכאלה. כרגע יש תאומים, ואח"כ יכולים להיות עוד ילדים. על מי יפלו הילדים? על האמא. לכן כדי להראות שהיא חזקה והיא גם צריכה להאכיל , להלביש ולגדל את הילדים, אז האבא החכם הזה לא יצא בלא כלום. תוגש תביעת מזונות עבור הילדים והוא יתחיל לשלם. ברגע שפוגעים בכיס פתאום חושבים פעמיים. האמא שלו, האחים שלו, המשפחה שלו - זה ממש מאוד מאוד נחמד שכל המשפחה נכנסת לתוך הנשמה ומתערבת במשפחה. עד עכשיו הם לא עשו שום דבר. הם תומכים בו. חכם אתה 'ילד טוב ירושלים' אולי תקרא מה שהגב' כותבת ולא תגיד אם אני פמיניסטית או לא. אני רואה את המקרים האלה יום יום ושעה שעה אז אני כבר מכירה את המהלכים ויודעת מה הולך להיות "שלום בית" זה בולשיט. אני לא מאמינה ב"שלום בית". זה רק כדי לדחות את הקץ. אם עושים "גישור" אז ניחא, כי אז כותבים גם איזה שהוא הסכם וההסכם מקבל תוקף של פסק דין, אבל כל מיני טיולים מהמשפחה ולחברים ועוד כל מיני שיחות ודיבורים, זה קישקוש אחד גדול. האבא הנכבד שהביא תאומים לעולם צריך לשלם. הוא לא ילד שקם והולך ומשחק ב'ברוגז'..... תציע הצעות ואל תירה חיצים - מר ילד טוב ירושלים......................

שילה1

New member
תשאלי תבררי תעשי-ובינתיים הזמן עובר,

ילד טוב ירושלים - תשובה
באמת כינוי נחמד וחכם נתת לעצמך. אני לא ששה אלי קרב, חוכמולוג גדול, יש לנו כאן עסק עם בעל / אב ילדותי ביותר. אם רבים על שטויות שכאלה ובורחים מהבית אז על הגב' לצפות לכל מיני תעלולים שכאלה. כרגע יש תאומים, ואח"כ יכולים להיות עוד ילדים. על מי יפלו הילדים? על האמא. לכן כדי להראות שהיא חזקה והיא גם צריכה להאכיל , להלביש ולגדל את הילדים, אז האבא החכם הזה לא יצא בלא כלום. תוגש תביעת מזונות עבור הילדים והוא יתחיל לשלם. ברגע שפוגעים בכיס פתאום חושבים פעמיים. האמא שלו, האחים שלו, המשפחה שלו - זה ממש מאוד מאוד נחמד שכל המשפחה נכנסת לתוך הנשמה ומתערבת במשפחה. עד עכשיו הם לא עשו שום דבר. הם תומכים בו. חכם אתה 'ילד טוב ירושלים' אולי תקרא מה שהגב' כותבת ולא תגיד אם אני פמיניסטית או לא. אני רואה את המקרים האלה יום יום ושעה שעה אז אני כבר מכירה את המהלכים ויודעת מה הולך להיות "שלום בית" זה בולשיט. אני לא מאמינה ב"שלום בית". זה רק כדי לדחות את הקץ. אם עושים "גישור" אז ניחא, כי אז כותבים גם איזה שהוא הסכם וההסכם מקבל תוקף של פסק דין, אבל כל מיני טיולים מהמשפחה ולחברים ועוד כל מיני שיחות ודיבורים, זה קישקוש אחד גדול. האבא הנכבד שהביא תאומים לעולם צריך לשלם. הוא לא ילד שקם והולך ומשחק ב'ברוגז'..... תציע הצעות ואל תירה חיצים - מר ילד טוב ירושלים......................
הילדים אוכים שותים וגדלים,ומי יממן כל אלה? לאב שהביא לדים לעולם יש חובות ,וגם חוב מוסרי גדול. הנושא לא שייך לפמניזם,ולא לגברים מסכנים,אלא ללקיחת אחריות מלאה על משפחה.גם אני בעד גישור,אלא שהשאלה הגדולה היא אם הבעל יסכים.

KESEMDS

New member
תגובה ל= שילה1 - תשאלי תבררי

הילדים אוכים שותים וגדלים,ומי יממן כל אלה? לאב שהביא לדים לעולם יש חובות ,וגם חוב מוסרי גדול. הנושא לא שייך לפמניזם,ולא לגברים מסכנים,אלא ללקיחת אחריות מלאה על משפחה.גם אני בעד גישור,אלא שהשאלה הגדולה היא אם הבעל יסכים.
כל הכבוד על התגובה. מביאים ילדים לעולם ופתאום מי צריך לשאת בעול אם אצל האבא מסתובב הבורג? האמא? הגברים רק בוכים = אוי ואבוי,קשה לנו, דופקים אותנו, החוק לצד הנשים, אנחנו אוכלים אותה.... כדי להיות גבר צריך להוכיח גבריות, כי אחרת אתם בסה"כ זכרים כמו בטבע....גם בטבע הנקבה היא זו שדואגת להכל והזכר מה עושה? לכן כדי להיות גבר צריך לקחת אחריות, לא להרים ידיים. נולדים ילדים שלא ביקשו להיוולד צריך לדאוג להם..... כל הכבוד על התגובה. תגובה ענינית.

שילה1

New member
תודה.ניסיתי להדגיש אחריות,ובנוסף-אי אשמתם של

כל הכבוד על התגובה. מביאים ילדים לעולם ופתאום מי צריך לשאת בעול אם אצל האבא מסתובב הבורג? האמא? הגברים רק בוכים = אוי ואבוי,קשה לנו, דופקים אותנו, החוק לצד הנשים, אנחנו אוכלים אותה.... כדי להיות גבר צריך להוכיח גבריות, כי אחרת אתם בסה"כ זכרים כמו בטבע....גם בטבע הנקבה היא זו שדואגת להכל והזכר מה עושה? לכן כדי להיות גבר צריך לקחת אחריות, לא להרים ידיים. נולדים ילדים שלא ביקשו להיוולד צריך לדאוג להם..... כל הכבוד על התגובה. תגובה ענינית.
תודה.ניסיתי להדגיש אחריות,ובנוסף-אי אשמתם של
הילדים במצב שנוצר בין הוריהם.

bbaammbb

New member
שלחתי לך מסר

HELP מי שיכול לעוץ
שמי לירון ,נישאנו לפני כשנה וחצי ונולדו לנו תאומים מקסימים בנ י שנה כעת . המצב היה בהתחלה מקסים . אני אוהבת את בעלי מאוד אך עם לידת התאומים והטיפול מסביב לשעון החלו לצוץ ויכוחים וקצת בעיות . קצת ירידה ב סובלנות ובביחד. לפני כשבוע רבנו סיבה מטופשת . כעת אני מצטערת שלא הייתי יותר סובלנית מבינה ואולי אני הייתי לא בסדר . אך גם הוא לא היה מה שקרה זה שיחס גרר יחס גרוע יותר. בעקבות המריבה הוא עזב והלך להוריו בצפת . לא צלצל לא שאל מה עם התינוקות . אני לא אפשרתי לו לצאת עם התיק שהכין כי רציתי שיחזור מהר . שזו סתם מריבה . הלוואי והיום הזה היה נמחק. חלף יום ראשון שני ואני מצלצת שלחת אס אמ אסים שיחזור שאני מצטערת למה הוא עושה את זה קשה. לא בא מסרב אומר שהגיש תביעת גירושין שנמאס לו שקשה לו שאני לא התייחסתי יפה. קבלתי ביום שלישי את תביעת הגירושין מהרבנות. נדהמתי שקרים הכל שקרים. אם היה לו כזה לא טוב למה לא דיבר. גם לי היה אך חשבתי זו תקופה חולפת . שוב אני עדיין אוהבת אותו. מיד אספתי את הילדים בני שנה תאומים ונסעתי לצפת . חיפשתי אותו וכשצלצלתי הוא דרש שאחזור חזרה שהוא לא רוצה לראות אותנו. ניסתי שעתיים לשכנע אותו רק שיראה אותם. כלום. סיפר לי איזה סיפור על רב שמנחה אותו להיות חזק ושאסור לו לראות אותם. אמר שאם הרב מחר יגיד אחרת אז הוא יעשה מה שהרב אומר לו. נדהמתי אך אם זאת הוא הרגיע אותי שאם אחזור הוא ינסה להגיע לתיקון ושיקום הבית . נסעתי חזרה עייפה שבורה עצובה כואבת. חלף עוד יום כלום . טוען שצריך להתגרש. יום חמישי נסעתי שוב הפעם ממש אל בית הוריו . משפחתו חושבת שאני מפלצת שאני רעה שממש עשיתי אותו סובל בשנה האחרונה. וזה לא נכון הוא ממש סיפר בהגזמה מריבות קטנות ויכוחים וכו. איך יתכן? רק לפני שבועיים שלח לי אס מס לעבודה . אשתי היפה והמדהימה רוצה לסרט היום? כאילו איפה? בקיצור ניסתי לשכנע אותו לחזור . כלום. הילדים חשבתי יעשו לו משהו כלום. חזק כמו אבן משפחתו תומכת בו. לבסוף הסכמתי שילך לעו"ד לייעוץ לנסח הסכם עם תנאים לפי מה הוא רוצה ומה אני רוצה בתמורה אני אסכים להתגרש והוא יבוא לחיות איתנו לנסות לשקם ואם לא יהיה טוב יעזוב בכל עת שירצה. הסכמתי כי אני נואשת . לא אכפת לי להיות גרושה ממנו כי הנייר הזה לא מסמל עבורי ממש. אולי קצת . אבל אני מוכנה לוותר בלבד שינסה לחזור ולגדל את הקטנים יחד. רק בני שנה אין לי עזרה. ביום שישי אחרי לילה קשה עםהקטנים שאני צריכה לרוץ מאחד לשני ושבוע שלם של לילות שלא ישנתי בכיתי והצטערתי על הכל ביקשתי ממנו שיבוא לקחת את הילדים איתו לצפת כדי שאוכל לישון קצת לנוח . הוא סירב ואמר שהוא נוסע עם חברים לערד אמרתי לו אבל זה הילדים שלך . אחריות שווה בשווה . קח אותם לערד קח לכל מקום שיהיו איתך רק לילד אחד שאוכל לישון. לא . תרגעי ואם לא לא אלך לעורך דין ואני ממשיך בגירושין. אז הפסקתי . אמרתי טוב תבליגי . תני לו להנות . מה אני עושה? אני אובדת עצות . רוצה להגיש מחר בקשה לשלום בית ולהביא הוכחות שמה שטען בבקשה לגירושין לא נכון בכלל . אוסף של שקרים . נא עזרו לי .אם יש למי מכם עזרה עצה מלבד תעזבי אותו. כי אני מרגישה כל כך נטושה עם הקטנים שאני חייבת אותו.
שלחתי לך מסר
קיבלת?

מצב
הנושא נעול.
למעלה