HELP !! (מגורים)

Alfa156 GTA

New member
HELP !! (מגורים)

מחפש לעבור לאזור המרכז - עדיפות להרצליה / רעננה, מה בדיוק אני אמור לחפש ? איזה רחובות / אזורים נחשבים טובים ? מבוקשים ? ראיתי הרבה מודעות, אבל אני לא יודע להחליט מה טוב ומה לא מבחינת אזור... כל עזרה תתקבל בברכה, וגם מסרים על דירות טובות שאתם יודעים עליהם...

GPZiv

New member
בד"כ המחיר מעיד על טיב האיזור

תבדוק הבדלי מחירים בין רחוב לרחוב ותנסה לראות במפה היכן הם נמצאים כדי לדעת ולהכיר פחות או יותר את האיזורים היותר טובים.

T0MERKE

New member
עברנו לפני שבועיים להרצליה

אנחנו בנווה אמירים שזה נחשב איזור די טוב.(על גבול רמת השרון) לקח לנו המון זמן למצוא פה דירה, האיזור נהיה די מבוקש לאחרונה. אין הרבה איזורים "לא טובים" בעיר , הפחות נחשבים אלו שכונות שביב ונווה ישראל ששם בד"כ המחירים הרבה יותר נמוכים. רעננה הרבה יותר יקרה, ארנונה יותר גבוהה. מצד שני, יש לה את הפלוסים שלה, שזה הרבה..

R750-Girl

New member
תומרקה!

תקפוץ תגיד שלום - אנחנו ממש שניה מנווה אמירים ברמת השרון (מול קפה נטו) תתחדש

Alfa156 GTA

New member
שאלה - מכבים בהוד השרון, אזור טוב?

או להתרחק ממנו ? מצאתי שם דירה שנשמעת טוב. זה רחוק מהרצליה פיתוח ?

Alfa156 GTA

New member
ואם כבר - מושבים ...

איזה מושבים יש בקרבת המקום? אלישמע אומר משהו? (שיייט לא מבין באזור הזה בשיט...) HELP !!!

T0MERKE

New member
../images/Emo26.gif

מכבים איזור נחמד, אם אני לא טועה זה נווה נאמן, ממש בכניסה להוד השרון. מושב אלישמע לא רחוק משם, יש באיזור עוד כמה מושבים - עדנים, נווה ירק (מאוד יקר) ונווה ימין - על הגבול עם כפר סבא. כולם במרחק של 5 דקות אחד מהשני. מהאיזור הזה להרצליה פיתוח זה עניין של בערך רבע שעה על אופנוע. אם אתה עם רכב, תתכונן לעמוד בפקקים כל בוקר עם עם ישראל ,האיזור עמוס בפקקים שבא למות.

T0MERKE

New member
טריפוליטאים ../images/Emo6.gif - תבין לבד..

אני אישית לא הייתי רץ לשם, מעדיף את הוד השרון או שאר המושבים.

מכבים זה בנווה נאמן , אחת השכונות

של הוד השרון , היתרון , קרובה ליציאה מהוד השרון לכיוון תל אביב - והרצליה פיתוח .. יש שם אני יודע הרבה יחידות להשכרה חלקן לא שוות את המודעה וחלקן אחלה עם גינה ומרווחות ומושקעות ... תלוי על מה אתה נופל

אני יכול להמליץ על רחוב נורוק

בהרצליה , בניינים ישנים , שחלקם עברו שיפוץ , דירות 3 חדרים לא הכי גדולות אבל כפי ששמתי לב חלקן משופצות , יש חברה צעירים , וגינה מרכזית שעברה גם היא שיפוץ של העירייה .. מחירים נראה לי סבירים אני לא סגור על המחיר

למעלה