Harry Potter SLASH!

Blackice

New member
והתגובה שלי:

וואו :) לא ידעתי שוורנר ברוס כאלה עוורים... :) כמה זמן לקח להם לקלוט? :) אבל באמת, לא נראה לי שהם יעשו משהו נגד הסלאש, ולא נראה לי שבכלל הם יכולים לעשות משהו :) ו... תיאוריה מעניינת לגבי למה נשים מעוניינות כל כך בסלאש... :) Long live Harry and Draco! Blackice

Marty McFly

New member
אוקי - אחת ולתמיד!!

אני פה יותר מ-3 חודשים בפורום הזו, ואני עדיין לא יודע מה זה סלאש!! מי מוכן להסביר לי??
דניאל

PopPy

New member
חח, דניאל..!

שאתה לא תדע מזה סלאש?! *בשוק* חחח, טוב, למען האמת לא קראתי כאלו בכלל, אבל, טוב חחח, זה מעין סיפורים על זוגות מאוד מוזרים בה"פ ( פופולארים בעיקר הארי ודראקו
למען האמת כשאני חושבת על זה.. פעם אחת כתבתי שיר כזה ("מתומן האהבה" משו) שהיה פארודיה על כל האהבות הכי מוזרות שיכולות להיווצר בספרים (וולדי-הארי-דראקו-סנייפ וכו´) וזה הפך כמו במעין שרשרת כשזה התחיל ונגמר בהארי, חחח כתבתי את זה לילה אחד שלא יכלתי לישון על דף (!) אז תארו לעצמכם
זה עדיין איפשהו בניירת שלי אני צריכה להעלות לכם את זה מתישהו *מחייכת חיוך זדוני* |S| פופי &
|S|

PopPy

New member
חחחח, דניאל...!

שאתה לא תדע מזה סלאש?! *בשוק* חחח, טוב, למען האמת לא קראתי כאלו בכלל, אבל, טוב חחח, זה מעין סיפורים על זוגות מאוד מוזרים בה"פ (|גיייז| ו
) פופולארים בעיקר הארי ודראקו
למען האמת כשאני חושבת על זה.. פעם אחת כתבתי שיר כזה ("מתומן האהבה" משו) שהיה פארודיה על כל האהבות הכי מוזרות שיכולות להיווצר בספרים (וולדי-הארי-דראקו-סנייפ וכו´) וזה הפך כמו במעין שרשרת כשזה התחיל ונגמר בהארי, חחח כתבתי את זה לילה אחד שלא יכלתי לישון על דף (!) אז תארו לעצמכם
זה עדיין איפשהו בניירת שלי אני צריכה להעלות לכם את זה מתישהו *מחייכת חיוך זדוני* |S| פופי &
|S|

Marty McFly

New member
חחח אתי...!

תודה, דבר ראשון.. ומצטער שנאלצת לכתוב הכל פעמיים.. ומה קורה איתך? תעלי לאיי סי קיו מתישהו... זהו תודה

למעלה