Guns & Roses

cowgirl Ms

New member
Guns & Roses../images/Emo80.gif

נו, זה דרש. תכירו, זה הברטה 0.22 שלי, עם איזה וורד אקראי. פעם ראשונה שאני עושה צילום סטודיו עם תאורה ובדים בלאגנים, אז אשמח לשמוע דעות, הצעות לשיפור וסקילות למינהן
.

J U B

New member
תמונה נחמדה

הייה הרבה יותר טוב אם היית מראה יותר מהברטה :)

cowgirl Ms

New member
תודה :)../images/Emo80.gif

יש לי המון, המון, המווון גרסאות של הסיטואציה הזאת, והתמונות שחשבתי שהכי מוצלחות מבחינת ביצוע, שמתי פה... יש גם תמונה של כל הברטה, אבל היא לא אומנותית יותר מדיי, אלא סתם להתלהב מהבייבי החדש שלי

היי...

הראשונה היא המוצלחת בסדרה, האנדר כאן בא לקראתך בהדגשת הגוון על הורד, הייתי ממליץ להבא זווית טיפה יותר עליונה,בכדי לתת יותר משקל לאקדח שלך וסגירת צמצם בעוד איזה סטופ או שניים בכדי להכניס גם את הורד לפוקוס מלא הניסיון מוצלח בפני עצמו

cowgirl Ms

New member
תודה :)../images/Emo80.gif

יש לי תמונה שגם הורד בפוקוס, פשוט אהבתי את זאת יותר. אעלה אותה כשאגיע הבייתה.

bnayal

New member
אמממ,

אהבתי בעיקר את התמונה השניה, רואים פרטים קטנים על האקדח - אני אוהב את זה. אני חושב שאם הנושא שלך הוא גם הורד וגם האקדח היית צריכהל הכניס לפוקוס גם את הורד, אבל בתמונה השניה זה נהדר גם ככה. בוקר טוב
.

הראשונה הכי טובה!

כמו שכבר אמרו- מאוד מפריע לי שאין פוקוס על הורד... הרקע השחור פשוט מעולה לעומת הכסף והבורדו!

dark spy

New member
אממממ...

אז ככה: התמונה הראשונה- התאורה על הוורד מעולה, אני גם לא מסכים עם כל מי שאמר שצריך לפקס עליו... אבל האור על האקדח קשה מדי ולדעתי יש מקום להאיר אותו מהצד (עם רפלקטור אפילו, שיהיה אור יותר חלש ועדין). בתמונה השניה התאורה על האקדח הרבה יותר טובה אבל שוב- כדאי להאיר אותו מהצד... התמונה השניה ריקה מדי לדעתי... לא אהבתי

cowgirl Ms

New member
חחח, רפלקטור../images/Emo80.gif

אני לא עד כדיי כך משוכללת, אפילו חצובה מסכנה אין לי ;-P בקשר לשלישית, חשבתי שהיא נוטה מעט לכיוון האבסטרקט. לא..? כן..?

dark spy

New member
אמממממממ....

לא צריך להיות משוכללת... דף נייר, נייר כסף, כיסוי לשמשה של רכב.. כל אלה יעשו את העבודה יופי...

OrdinaryDay

New member
לדעתי האור לא ממוקם נכון.

קשה מאוד לראות שזה אקדח. אולי אם האור היה בא מלמעלה ולא מלפנים. ואני דווקא בעד חוסר הפוקס על הורד.

cowgirl Ms

New member
עשינו המון גרסאות לתמונה הזאת../images/Emo80.gif

כולל תאורה מכל מני כיוונים, וזאת הגרסא שיצאה הכי מוצלחת, לדעתי. בשאר הגירסאות רואים כבר את הטקסטורה של הבד יותר מדיי בברור וזה הפריע לי...

jily

New member
דעתי

לפקס את הוורד, לא לפקס, בכל מקרה צילומים מדהימים ומקוריים

למעלה