Guilty Pleasures

Guilty Pleasures

לא, זה לא זיהוי, הצעה לשרשור... לכולנו יש אותם. אמנים שנתבייש להמליץ עליהם פה מחשש שנהיה מושא לגיחוך בקרב מעריצי דפש, שירים שמוחבאים אצלנו עמוק בפליי-ליסט, כי אפילו בפני האח בן ה- 16 שלנו לא היינו מוכנים להודות שאנחנו אוהבים אותם. אז מה שלכם? (משובות נעורים יתקבלו בברכה, בתנאי שאתם עדיין מאזינים להן!) אז מה שלי?
יש לי חיבה מיוחדת ובלתי מוסברת לשיר Africa של Toto (המכונה בפי חברי הטוב "טינופת גלגל"צית").
הערצתי בלי גבולות את Take That ויש לי גם פינה חמה בלב ל- *NSync בעקבות הופעה שלהם שראיתי, וכמו כן גם לרובי וויליאמס (חמישה אלבומים שלו מונחים על המדף שלי...) ולג'סטין טימברלייק (רק אחד, בינתיים...).
קניתי את הדיסק של סאבלימינל והצל. גנבו לי אותו. אני לא חושבת שאני אקנה חדש אבל הייתה לנו תקופה טובה יחד.
אלביס הוא המלך, ושלא יגידו לכם משהו אחר!
כל זמרת משנות השמונים ששמה מתחיל ב- S ונגמר ב- A היא בהכרח ראויה להאזנה.
גסולינה זה אחלה של שיר! יאללה - עכשיו אתם...

Ice machinE

New member
חסר?!

britney spears - born to make you happy עופר לוי - מאוהב בגשם קובי פרץ - את כמו אש זהבה בן - מלך אמיתי אייל חדד - מיליון או דולר סאבלימינל והצל - אני יכול

Ice machinE

New member
זה מה שקורה

שרוצים לרשום שרית חדד ואז מתחרטים ומנסים לכתוב אייל גולן

Oren G

New member
אז אתה גם שרוף על שרית חדד

נוסף לכל הצרות.. יהיה בסדר אסף זה קורה במשפחות הכי טובות

Oren G

New member
הישראלים מלכים ../images/Emo47.gif

כבשו את המדינה ב'החיים על פי Y'

טבע dj

New member
אההההההההה!

שורטי וביגי זה הישראלים??? חח.. מצטערת על הבורות,אבל כל פעם שדיברת עליהם, לא היה לי שמץ של מושג מי הם (וגם לא שמן של מוסך
) וטוב שכך

why the hell

New member
אין קשר.

יש שורטי שהיא זמרת (דבורית שרגל) ויש את שורטי מ-שורטי וביגי=הישראלים (ששניהם גברים).

למעלה