GTX 1060

drass

Member
שלום
קבלתי הצעה למחשב לבן עם כרטיס GTX 1060.
הבנתי שהכרטיס מיושן.
עיקר השימוש. משחקי אסטרטגיה ו fifa

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
שלום
קבלתי הצעה למחשב לבן עם כרטיס GTX 1060.
הבנתי שהכרטיס מיושן.
עיקר השימוש. משחקי אסטרטגיה ו fifa
תביא את כל ההצעה והמחיר ונראה את כל החבילה.., ישן הכל יחסית למשחקים שציינת הוא די טוב לשחק באיכות סבירה..יחד עם זאת כל משחק צריך לבדוק דרישות מערכת וברשת לדעת מה מתאים בחומרה..ומה יש בפועל.., התהיה שלי מה עוד מיושן ששמו לך שם...או לא...
על פניו מראש הייתי קופץ ל

Gigabyte GeForce GTX 1650​

זה כבר יותר טוב...בהרבה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מדובר על
I5
16 גיגה זיכרון
SSD 500
6000 ש"ח כולל מסך.
תשמע בדקתי...נשמע לי יקר ...בדקתי מערכת שלימה ..עם נתונים דומים..מעבד זיכרון 16 מסך 144 הרץ למשחקים 27 אינטש...ווינדוס כמובן והכל כולל דיסק קשיח רגיל..ו 512 SDD NVME כרטיס מסך 1650GTX .ספק כוח איכותי מארז טוב...לוח אם מחברה טובה מספיק טוב...קיצור לדעתי קורעים אותך במחיר ללא תמורה טובה..
בגדול

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח Intel

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i5 10400 2.9Ghz 12MB Cache s1200 - Box 1
לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus PRIME B460M-A LGA1200, Intel B460, DDR4, PCI-E, DVI, HDMI, DP 1
זכרונות: זכרון למחשב HyperX Predator RGB 2x8GB DDR4 2933MHz CL15 Kit 1
כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX 1050 Ti OC 4GB DVI HDMI DP PCI-E 1
דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Blue 1TB Sata III WD10EZEX 1
כונני SSD: כונן קשיח ADATA XPG SX6000 Lite PCIe NVMe M.2 2280 512GB SSD ASX6000LNP-512GT-C 1
ספקי כוח: ספק כח CoolerMaster MWE 650 Bronze V2 650W 12cm Fan - צבע שחור 1
מארזים: מארז מחשב ללא ספק MSI MAG VAMPIRIC 010M Mid Tower - צבע שחור 1
מסכים: מסך מחשב גיימינג קעור Acer ED273 FHD VA 27" AMD FreeSync - צבע לבן 1
מע' הפעלה: מערכת הפעלה Microsoft Windows 10 Home Hebrew 32Bit / 64Bit Retail 1
הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 5370 שקל

תשיג מחנות אחרת כרטיס מסך 1650...מה שמוצע פה לנער זה מחשב טוב..למשחקים המתאימים כאמור עם מסך טוב מאוד למשחקים בעיקר...כולל מערכת הפעלה שזה חשוב..אפשר לקנות את ההצעה של KSP אפשר לחפש כ מסך 1650 במקום אחר להרכיב..ולא תעבור 6000 ש"ח!!!!!! גוזרים עלייך קופה ..!!! לדעתי באייבורי יש את GTX 1650 ..שלב את שניהם מחשב טוב מאוד לנער...

dudi4321

Member
יקר מאד מאד מאד
ומה שכתבת זה לא מפרט אלא רק תאור כללי של המחשב. יש ספקטרום רחב של מעבדי I5 וגם לזיכרונות, לא כתוב איזה לוח אם, לא איזה מסך. יש למשל ב100 ש"ח ויש ב2000 ש"ח.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יקר מאד מאד מאד
ומה שכתבת זה לא מפרט אלא רק תאור כללי של המחשב. יש ספקטרום רחב של מעבדי I5 וגם לזיכרונות, לא כתוב איזה לוח אם, לא איזה מסך. יש למשל ב100 ש"ח ויש ב2000 ש"ח.
נכון מאוד לכן בדקתי והצעתי חומרה אחרת מפורטת ועם ווינדוס ודיסק קשיח נוסף ..וכרטיס מסך יותר טוב..באותו מחיר כמעט...מחיר שחיטה של ממש נתנו לו ..מזל שבא הנה

dudi4321

Member
אגב, אני מחפש כרטיס, נמוך בגובה, מהסידרה GTX1060 עם זכרון לפחות 4G למחשב מעט ישן. מעדיף יד2

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אגב, אני מחפש כרטיס, נמוך בגובה, מהסידרה GTX1060 עם זכרון לפחות 4G למחשב מעט ישן. מעדיף יד2
מה הכוונה גובה נמוך? אורך כרטיס? או כמה שלבים הוא תופס במארז מאחורה?.. לא הבנתי מהשאלה מה אתה מתכוון ? או בכלל גובה = רמת כח ומחיר?..תסביר יותר טוב בבקשה..

dudi4321

Member
גובה = פרופיל נמוך, פחית קטנה. כמובן גם מחיר נמוך :) אם תופס מקום של כמה פחיות (שלבים) לא משנה.
העיקר שיהיה חזק ועם לפחות 4G RAM
ביד2 שחיפשתי הכל יקר מידי. באיביי ניסו למכור לי אויר.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
גובה = פרופיל נמוך, פחית קטנה. כמובן גם מחיר נמוך :) אם תופס מקום של כמה פחיות (שלבים) לא משנה.
העיקר שיהיה חזק ועם לפחות 4G RAM
ביד2 שחיפשתי הכל יקר מידי. באיביי ניסו למכור לי אויר.

כרטיס מסך Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC Low Profile​

נדמה לי שיש לו גם פס צר יותר כתושבת אחורית שתופסת פחות סלוט אחורי.....בכל מקרה בהגדרה הוא פרופיל נמוך...700 ש"ח בזאפ..אם זה יקר חפש ביד שניה...

dudi4321

Member
התקשרתי לשיריון שפורסם שמוכרים בזול. אין להם אץ הGTX1050.
בזאפ כביכול מופיעים אצלם כמה דגמים. "אמת בפרסום".
באיביי "מכרו לי אבל זיהיתי שזה פייק והמוכרים נעלמו מאיביי. אחד מ"ישראל" למעשה מרמאללה.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
התקשרתי לשיריון שפורסם שמוכרים בזול. אין להם אץ הGTX1050.
בזאפ כביכול מופיעים אצלם כמה דגמים. "אמת בפרסום".
באיביי "מכרו לי אבל זיהיתי שזה פייק והמוכרים נעלמו מאיביי. אחד מ"ישראל" למעשה מרמאללה.
תשמע המחירים עלו מהקורונה..ואתה רוצה כרטיס ביניים כזה ..ופרופיל נמוך..ובזול יחסית זו סתירה...אבל במחיר "שפוי קורונה" אני יכול להציע את זה של אייבורי וזמין במלאי...וחזק יותר וחיבורים טובים יותר מה1050 ...בתמורה הוא טוב למחיר ולביצועים שיש לצפות במשחקים /עבודה.
או לחפש שוב באתרים אולי גם פה תמצא זול יותר..

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
טוב זה לא מפרט בעיניי זה בדיחה אם ככה נתנו לך את זה...איפה מארז? ספק? לוח אם? מהירות זיכרון? דגם מעבד מדוייק?..איזה SSD רגיל? NVME ? איזה מסך דגם גודל חברה?...ככה מביאים מפרט מדוייק שנוכל לדעת ...ובכל זאת אוקיי המעבד והזיכרון אני מקווה זה 2X8 בפועל שני מקלות זיכרון(זה חשוב למשחקים ובכלל)..סבבי למשחקים..ה1060 יכול להיות אחלה...למשחקים בסיסים ברמה די בסיסית שוב תלוי איזה משחקים בדיוק..

יחד עם זאת ללא כל המפרט המדוייק קשה לומר לך אם אפשר יותר זול על אותה חומרה או חלופות טובות זולות יותר ..ואם בכלל לא דחפו לך למשל ספק כח ג'נרי לא מתאים למערכת , מסך איזו רזולוציה גודל מותג כמה הרצים?זה משנה לאיזה כרטיס מסך רצוי... ועושים קופה עלייך..העולם של המחשבים מורכב...
אם זו רק שאלת כ מסך אז תנסה ללכת ל 1650 יותר לעכשיו ולעתיד זה יותר טוב...אם כי אנו כבר שלוש סדרת מעל היום...

למעלה