goog morning
תל"מ נובמבר

goog morning../images/Emo124.gif תל"מ נובמבר

אני לא מאמינה שהגיע החודש שלנו!!! כאילו רק אתמול ראיתי את הפסים המיוחלים..... אני עוד זוכרת היטב את ההודעה בפורום לקראת.... את ההתרגשות והדמעות של המשפחה כשסיפרנו להם.... את כל הבדיקות המדהימות שעזרו לי להבין שאכן עולם קטן צומח בתוכי.... הבטן מתחילה לצמוח.... זרמים נעימים שעם הזמן הפכו לבעיטות עדינות (ולפעמים כואבות).... ואז מתחילים קורס הכנה ללידה.... בדיקת עלויות ציוד..... הזמנת לידה..... עיסוי פירינאום, תה פטל, נר הלילה.... סיור בחדר לידה.... ו....... זהו!!!! אני מוכנה
!!!!
התקופה הזאת היתה חוויה מדהימה נהניתי (ועדיין אני נהנית) מכל רגע אבל.... אני כבר כל כך רוצה לראות איזה יצור מדהים ייצא מהאהבה שלנו, כל כך רוצה להסניף את הריח המתוק של הבריאה (תמיד אמרתי שזה הריח שיש לתינוק חדש!), להתעורר בלילה ולראות את הבובה הקטנה הזאת ישנה לידי
.... בקיצור.... כל כך כבר ללדת!!!! מה אתכן??? גם אתן קמתן היום בהתרגשות ועם עודפי אדרנלין??? יאללה התפקדות! וכל בוגרות אוקטובר שעברו אלינו - אני מוכנה לתת לכן את הכבוד לפתוח את לידות החודש (בתנאי שזה יהיה היום
!!!)

ag 26

New member
אני כבר מחכה לסיפור לידה שלך-

נראה שבאמת את מוכנה. כבר קניתי רהיטים,בגדים,עגלה?

גם אני מחכה לו...../images/Emo9.gif

הזמנו משילב רהיטים שצריכים להגיע עד סוף השבוע ואז סופסוף אוכל לסדר את ערמות הבגדים שירשתי מאחיותיי!
על העגלה כבר החלטנו (וזאת היתה אחת המשימות היותר קשות שעמדנו בפניהן!) וביום שישי נלך לקנות!
ואפילו הצלחנו להסכים על 2-3 שמות מיועדים (וזה אחרי שכל ההריון חשבתי שלעולם לא נגיע להסכמה בעניין הזה)! כן, אני מוכנה... בעבודה לא מבינים מה אני עושה כאן (כולם היו בטוחים שב-1 בנובמבר אלד
) ואפילו האחות בטיפת חלב אמרה לי שלפי האף שלי זה ממש קרוב (ובאותו רגע, למרות שנורא שמחתי לשמוע שמבחינתה זה קרוב, היה בא לי להעיף לה סטירה
) מתי תורך?

ag 26

New member
את הפשוש ה1 שלי ילדתי 24 לנובמבר

ואת הרהיטים גם הזמנתי משילב,איכות מעולה,שירות טוב מאוד. איזה עגלה בחרתם?אנחנו קנינו לו פג פי3 +אמבטיה ועד לפני חודש השתמשנו בעגלה.(בזמן שכל החברות שלי החליפו עגלות,אני נשארתי עם ...). זהו תאריך לידה שלי 20 למרץ יש לי זמן.... איזה בי"ח את רוצה ללדת? שיהיה לך לידה קלה.

../images/Emo140.gif

בחרנו את הגרקו קוואטרו! התוכנית היא ללדת בבי"ח "העמק" בעפולה. שמחה לשמוע שאת מרוצה משילב הם נראים לי באמת הכי אמינים
וגם לך שיהיה הריון מקסים ולידה קלה

מתפקדת... תל"מ 14/11 ../images/Emo112.gif

ממש קשה להאמין שנובמבר הגיע... נראה לי שאני משנה את דעתי לגבי הלידה איזה 100 פעמים ביום. כל פעם מתחשק לי משהו אחר, פעם שיצא כבר (ממממ, רוצה כבר להריח ריח של תינוק "טרי"
) ופעם ממש לא בא לי שיגמר ההריון. אבל עכשיו אני מוכנה. כל הציוד כבר הגיע והחדר מוכן, אז בכלל אין בעיה שהוא יצא כבר.
זה מתקרב

miamigirl27

New member
תל"מ 3/11../images/Emo57.gif

ואני יותר ממוכנה אני כבר בשלבי ייאוש
כל ההריון עבר לי בסבבה והייתי בטוחה שאני יולדת לפני הזמן והנה אני מגיעה לשבוע 40 והנסיכה בכלל לא בכיוון לצאת
כנראה שיותר מידי נעים לה שם
מה שכן כאשר היא תחליט לצאת היא תראה שיותר שווה לה בחוץ הסבתא מארץ הגיעה במחיוחד רק בשביל להיות איתה ואבא שלה הכין לה חדר של נסיכה ממש

זהו, לא להאמין הגענו עד כאן!!!

גם התל"מ שלי הוא ה- 7.11, וכל יום שעובר גורם לי לרצות יותר ללדת. לא רוצה להתלונן, להפך, היתה תקופה נפלאה!! ברוך ה' הרגשתי מצויין, פורחת ומלאת אנדרנלין, כולם החמיאו לי שההריון מתאים לי... אבל רוצה כבר שייגמר, שנראה סוף סוף את הנסיכה שלנו, שנחזיק אותה בידיים, נריח אותה, ונדע שהיא שלנו! מקווה שהלידה תהיה ממש בקרוב (אתמול זה מצויין...) ושתהיה לידה קלה לכולנו!!!

פוּ

New member
../images/Emo23.gifנובמבר../images/Emo23.gif

מתחיל ברגשות מעורבים
מצד אחת - זה ה-חודש, לא רציתי ללדת לפני
ומצד שני
כבר, רגע בואו נהנה עוד קצת מהזוגיות כי זה לעולם לא יחזור עוד, רוצה עוד להנות מלהרגיש אותו בפנים
החזרת אותי אחורה, התקופה הזו באמת עברה מהר
החזרת אותי להודעה שלי בלקראת היריון...הדרך לכאן היתה רצופה במכשולים אבל בסוף הגענו
ועכשיו אני לא ממש רוצה לעזוב
ההריון התחיל סבבה, אבל בסקירה התחלנו קצת לפרפר לאור הממצאים ובעצם רק מהחודש ה - 7 התחלתי באמת להנות ממנו, כך שזה בעצם זמן קצר
כמובן שמאוד רוצה כבר להריח ולהחזיק, לחתל, לקלח, להאכיל, לא לישון בלילה
ולבלות את כל היום איתו
אבל נהנת גם מכל רגע שהוא שם בפנים מפגין את כושרו
הכל כבר מוכן לקראת הגוזל
(נו, כמעט הכל..) השידה והמיטה כבר בבית והשידה מלאה מכל טוב
, השבוע ככל הנראה יגיע הוילון עם סט המצעים , המזרן ומזרן השידה ונוכל לתלות את התמונות, התיק לחדר לידה ברובו כבר מוכן גם הבגדים לשיחרור
עם האפי נו אני כבר נוגעת ב - 9 ס"מ
את השקית הראשונה של התה פטל כבר חיסלתי
כמובן שקורס הכנה ללידה כבר מזמן סיימנו - אצל מרסי
והמון
על ההנאה המרובה שהיא העניקה לנו
הרבה דברים בבית כבר סודרו והוכנו, היבשן עובד, ברז בכיור הולחף, תריסים ועוד כל מיני קישקושים
בקיצור עכשיו רק להנות האחד מהשני ולהמתין לו שיצטרף
התאריך המיועד 16/11/2005
אבל לא חייבים לדייק
נ ו ב מ ב ר
לא יאומן שהוא כבר כאן
...

bath in light

New member
אוח הזכרת לי חלום מוזר שהיה לי קודם

בחלום התינוקת מתהפכת מבפנים, בועטת ולא נותנת מנוח. זה הייתה הרגשה גרועה שהזכירה את עובר הנוסע השמיני שמנסה לפרוץ החוצה מתוך הגוף של סיגורני וויבר. אני מתה כבר להתחיל להרגיש אותה באמת כדי לוודא שאין בחלום הזה אף שמץ של מציאות.

bath in light

New member
אני בטוחה :)

החלום כנראה הגיע מפחדים שיש לי בתת מודע. שכלית אני מבינה שזה מדהים וכבר לא יכולה לחכות!

../images/Emo12.gifנדמה שרק אתמול "נצפס"../images/Emo9.gif...

וכבר נובמבר... בעקבות פו גם אני חזרתי להודעת הפסים שלי בפורום "לקראת" המקסים. אמנם... יש עבודה לאחרי החופשה סיימתי את החובות לתואר חידשתי קשרים ישנים קראתי המון ספרים עשיתי קורס אצל מרסי ו...אספתי בגדים ישנים מכל המשפחה אבל...בקשר ל
כלום לא מוכן ובעיקר לא אני... החדר עדיין חדר עבודה, עוד לא צבענו, לא קנינו שולחן חליפי למחשב, לא סיימנו את הקניות, לא בנינו את המיטה הצמודה לשלנו, לא הזמנו חיתולים רב-פעמיים, לא הכנו תיק, עיסוי פירנאום נתחיל היום... מטביעה את התל"מ בעבודה קשה ובתה פטל... ומזמינה את כולכן לעקוף אותי... המשפט ששומעים הכי הרבה אצלנו בבית (אני ובנזוגי ממלמלים לעבר הבטן...) "בייבי, בייבי, אתה בייבי או בייבית?!"

פוּ

New member
את וחנוכה../images/Emo6.gif

חייה באשליות
רק בגללך הלכתי ובדקתי
25/12 - זה חנוכה
ולחשוב שסביבך כולם חושבים שרק אז את יולדת
לא פלא שיש לך עוד רשימה לא קצרה של דברים להספיק
העיקר שבנתיים את נהנת

../images/Emo163.gifאבל פו- כבר יש סופגניות...

תזכירי לי, מרסי אמרה משהו על סופגניות כ"מבשרי לידה"?!

למעלה