GO BULLS!!! מה צופן העתיד?

GO BULLS!!! מה צופן העתיד?

זה לא סוד שמדובר בקבוצה צעירה מוכשרת שאף פעם אי אפשר לדעת למה לצפות מהם. אבל נראה שבלי איזה כוכב מנוסה ודינאמי שימשוך אותם קדימה הם לא יגיעו לשום מקום למרות כל הכישרון. הרבה שמועות מסתובבות סביב הקבוצה: 1. צ'אנדלר ועוד מישהו ישלחו לפיניקס תמורת מריון (פיניקס מכחישים). 2. צ'אנדלר + דאנג + בחירת דראפט עתידית בתמורה ל...גארנט (הכי הזוי בעולם). 3. כנראה שהבולס ינסו לשים יד על ביג בן ואם לא אז הם ילכו חזק על אל הרינגטון מאטלנטה. בקיצור, אין ספק שהקבוצה הזאת תהיה פעילה מאוד בעונת המלפפונים הקרובה. אז מה אתם אומרים? מי ילך? מי ישאר? גאנט יבוא? (אמן ואמן) מה הבולס צריכים לעשות כדי להפוך מקבוצה חביבה לקבוצה שפוחדים ממנה?

סלים וארזה

New member
מנהל
הם צריכים דבר אחד מאוד פשוט וגם מאוד נדיר. קוראים לו סנטר, ואני לא מדבר על נפלים כמו ג'רום ג'יימס, כריס מיהם או קיאון קלארק. עם כל הכבוד לטיי תומאס הוא אנדרסייזד אפילו לעמדה 4, וכבר יש להם איזה מייק סוויטני אז הם פשוט חייבים לארגן לעצמם טרייד. אתה יודע מה? לנסות להביא את אלונזו מורנינג!

HUMMER H3

New member
אלונזו מורנינג??

מה הם יעשו איתו הם צריכים מישהוא צעיר רענן עם אהבה למשחק אין לי שום דבר נגדו הוא חוסם אחושרמוטה מעולה

סלים וארזה

New member
מנהל
וזה בדיוק מה שהם צריכים מישהו שיתן הגנה תחת הסלים. דווקא ליד מורנינג ייתכן שמייק סוויטני יממש את הפוטנציאל שלו

QuickSilverAviv

New member
איזה פוטנציאל?

הוא סתם שמן

QuickSilverAviv

New member
למה?

חסרה לו טכניקת בוקס-אאוט וניתור מינימלי בשביל להיות אפילו מיני-ריבאונדר.

סלים וארזה

New member
מנהל
דיברתי על פוטנציאל בוקס אאוט זה עניין גם של כוח וגם של טכניקה. אתה לא יכול לומר שלסוויטני אין הכוח הדרוש. לגבי הניתור, פה אין הרבה מה לעשות, אבל גם לקארל מאלון לא היה ניתור מי יודע כמה, היה לו בעיקר כוח ויכולת התמצאות.

סלים וארזה

New member
מנהל
../images/Emo6.gif ברור שלא, אבל כן עושה אותך אובייקט שקשה להזיזו. מצד שני אם אתה שמן אז גם אתה מתקשה להזיז את עצמך...

ekro

New member
טייסון צ'נדלר הוא לא סנטר???

נראה לי שהוא כן, אפילו סנטר מאוד מוכשר, עם עתיד גדול, ואם יעבדו איתו אז הוא יכול להיות אחד הסנטרים הטובים בשנה הבאה

הקטע זה לא מה שמשקיעים בו

אלה מה שהוא משקיע בעצמו. צ'אנדלר שחקן הגנה מעולה, חוסם וריבאונדר מצויין. הבעיה שלו היא עצלנות יתר וחוסר השקעה. כל עוד הוא לא משקיע בעצמו זה לא ממש משנה כמה ישקיעו בו.

אני הייתי רוצה לראות את ואלס וגארנט

משחקים עם היינריך וגורדון, הם חייבים לעלות לפלייאוף עם רביעיה חזקה כזאת.

סלים וארזה

New member
מנהל
זה ממש לא פשוט גארנט יכול להגיע רק דרך טרייד ואני לא יודע מה יש לשיקגו להציע למינסוטה תמורת גארנט. השאלה היא גם אם שיקגו מתחת לתקרת השכר כי אם לא אז בן וואלאס יכול להגע רק דרך סיין אנד טרייד עם דטרויט וגם פה השאלה עולה מה בדיוק דטרויט יכולה לקבל משיקגו בתמורה?

לבולס יש המון כסף מתחת לתקרת השכר

ולמעשה הם יכולים להרשות לעצמם כל אחד בליגה. היינריך וגורדון לא צפויים להרוויח משכורות עתק כך שכם מהבחינה הזאת הבולס דיי מסודרים. איך שהו יש לי הרגשה (או אולי משאלת לב
)שאחד משני הסופרסטארים גארנט/ביג בן ימצא את עצמו בבולס בעונה הבאה. אני לא רואה את שנייהם מגיעים לשם אבל כמובן שאם זה יקרה אני לא אבכה על זה.

GeorgeChip

New member
קו קדמי.

אני מאוד אוהב את הקו האחורי של שיקגו וה SF שלהם. גורדון, היינריך ונוסיוני מספקים את הסחורה לרוב. הבעיה של הקבוצה זה הקו הקדמי, סנטר זה בעיה להביא, אבל אם יביאו 4 דומיננטי, ובמקביל יפתחו את את צ'נדלר, שיום אחד יהיה סנטר לגיטמי הם יכולים להיות קבוצה חזקה מאוד. עכשיו בדראפט הם הביאו שני פאור פווארדים טובים, למרקוס אלדריג' וטיירוס תומאס שאפשר לפתח אותם לעתיד.

סלים וארזה

New member
מנהל
זה כנראה גם כן עניין של כסף תומאס נבחר 4 ולא 2 ולכן הבולס ישלמו לו פחות. למרות זאת אני לא שותף להתלהבות מטיי תומאס. על פי מה שראיתי בטורניר המכללות לא מדובר על מישהו שמסוגל ליצור לעצמו מצבים, הטווח שלו קרוב מדי לסל והוא נמוך מדי לעמדה שלו. אז מה זה משנה אם הוא חזק כמו סוס? אני לא חושב שמדובר בסוג של בארקלי חדש.

QuickSilverAviv

New member
הוא 9'6, לא ממש נמוך ל-PF

אל שתכח שהוא פרשמן, שהוא השתפר ממשחק למשחק כל השנה, שהוא פיתח טווח עם הזמן ושמבחינה פיזית ואתלטית הוא משהו כמו סרומייל סוויפט עם ידיים ממש ממש ממש ארוכות. סקאוטרים רבים ואנשים רבים ב-NBA כולל הפרשנים הרשמיים באתר/ערוץ ה-NBA מדברים עליו כאמארה סטודומייר הבא, ואני לא בטוח שיש לו פחות פוטנציאל מל-STAT.

למעלה