Glee יוצאים לסיבוב הופעות באירופה!

איזה בעסה שדאבלין ולונדון לא הפוכות

אני בלנודון בתחילת יולי

y a m i girl

New member
ואו!|מדוזה|../images/Emo82.gif

גם ככה התכוונתי לטוס ללונדון שוב בקיץ! ואז ראיתי את המחירים של הכרטיסים להופעה. סורי, אני מתה על גלי אבל מה נראה להם?!?!?! המחיר הכי זול שהם מציגים באתר הוא 250 דולר (156.446 פאונד) ולל איזה מתנה, אתם יודעים כמה מיוזיקלז אני יכולה לראות בווסט-אנד בכסף הזה? 3 עם מקום ממש טוב ועוד ישאר לי עודף לקנות את התוכנייה של שניים מהם! ( ותוכנייה זה יקר!) וה-VIP בכלל, נע בין 350$-595$ - אר יו קידינג מי? נראה לכם שאני אשלם 1,270.95-2,160.62 שקלים על הופעה ( וכן, גם מרצ'נדייז ומקום טוב ואירוע לפני ההופעה וזה, אבל עדיין, אין מצב!) ממש התלהבתי קודם, עכשיו זה מבאס משו... טוב, נחזור לתכנון המקורי ונטוס בסוף יולי תחילת אוגוסט... ואם כבר, כל הטורס באירופה מגיעים גם לארץ, מה עם גלי?? שיבואו לפה! אולי זה יעלה קצת פחות? ( כן, בטח...)

אפילו לא בדקתי מחירים

אבל אם אלה המחירים אז שיקפצו
במחיר של כרטיס אחד שלהם אני הולכת לשתי הופעות של טייק דאת

y a m i girl

New member
תיקון!

חברה מלונדון מצאה שכרטיסים רגילים זה 50 פאונד, מחר נפתחת המכירה והיא מזמינה לנו כרטיסים להופעה הראשונה בלונדון! קיצר, לאקי מי.

riktal

New member
לא נותנים להם רגע מנוחה ../images/Emo8.gif

וזה גם אומר שבשנה הבאה הם לא יופיעו בקומיקון.

riktal

New member
כן,

הוא מתחיל ב-20 ליולי ומסתיים ב-24. שנה שעברה GLEE היו ב-24, שזה יום ראשון. נראה אם בכלל יהיה קומיקון השנה. כבר פעמיים שהם ניסו לפתוח את המכירה, אבל השרתים שלהם קרסו, אז עכשיו הם מחפשים פתרון ובינתיים אי אפשר לקנות כרטיסים
(מה שמעכב את כל תכנון טיול הקיץ שלי בשנה הבאה
).

shaharory

New member
אוף זה תמיד על היומולדת שלי ואז אני מתבאסת

שאני לא שם =\ בכל מקרה לא נראה לי שזה שהאתר קרס יהיה מה שימנע את הקומיקון השנה
ואני רוצה בסוף י"ב (אמן) לטוס לארה"ב למשפחה שאחד שם הוא מנכ"ל חברת פרסום ואמר שהוא יכול להפגיש אותי עם קונאן ואז בדרך אני ילך גם לקומיקון. אבל זה בעוד שנתיים, רחוק מאוד...

riktal

New member
כן, זה באמת באסה, אבל

זה נותן לך תקווה - יש למה לחכות כי זה כנס מדהים! ואיזה מגניב לך שתפגשי את קונן! זה הכי מגניב וכיף בעולם לפגוש אדם שאוהבים ומעריצים כל כך! ואני בטוחה שבסוף הם ימצאו פתרון, אבל בינתיים הם תוקעים את כולנו וזה מעצבן.

riktal

New member
אני יודעת ואני מבינה אותך לגמרי

זה בדיוק כמו שכמה שאני רוצה לפגוש את ג'יימס פנים מול פנים, אני מאוד מפחדת שכאשר זה יקרה, אני לא אדע מה לומר והוא יחשוב שאני מפגרת
.

shaharory

New member
אני יותר מפחדת מהקטע של מה אם הוא לא יהיה

כמו שדמיינתי... אני כמעט בטוחה שאני יצא סתומה אז זה סתם יעייף אותי לדאוג לגבי זה

riktal

New member
את פשוט צריכה

לזכור תמיד שלמרות שאני משוגעים עליהם ברמות, בסופו של דבר הם בסך הכל בני אדם על כל המשתמע מזה. אבל את צודקת, מדובר בעוד הרבה מאוד זמן - אז אין טעם שכבר מעכשיו תתחילי לדאוג לזה.

shaharory

New member
חח כן..

כשלחצתי את היד של בן סטילר הייתי כזה "הוא מוצק!" ><

למעלה