gkeidar נמצא?

מצב
הנושא נעול.

Warren Buffett

New member
gkeidar נמצא?

gkeidar נמצא?
ב- 19/11 שאלת על עתידה של מניית בזק והבעתי את דעתי שאין מה לדאוג. מאז המנייה עלתה כמעט 7% תוך 7 ימי מסחר (קצב לא רע...), לדעתי יש לה עוד הרבה לתת.

הוא גם הגן פה בלהט על מכתשים

gkeidar נמצא?
ב- 19/11 שאלת על עתידה של מניית בזק והבעתי את דעתי שאין מה לדאוג. מאז המנייה עלתה כמעט 7% תוך 7 ימי מסחר (קצב לא רע...), לדעתי יש לה עוד הרבה לתת.
ובדיעבד צדק... אבל מה עושים עכשיו? נפטרים ממנה?

Warren Buffett

New member
להיפטר ממכתשים? מה פתאום?

ובדיעבד צדק... אבל מה עושים עכשיו? נפטרים ממנה?
צלחה היום רמת התנגדות 2200, אם כי סולידיים אולי לא יסתפקו במחזור וימתינו לאישור הפריצה מחר (?).

אני לא מחסידי הניתוח הטכני

צלחה היום רמת התנגדות 2200, אם כי סולידיים אולי לא יסתפקו במחזור וימתינו לאישור הפריצה מחר (?).
אבל אם כבר, איפה אתה חושב שההתנגדות הבאה? 2250? יש שמועות על תכנית ייעול ופיטורים שהמנכל-יו"ר החדש מביא איתו במטרה להחזיר את החברה למסלול. חוץ מזה, ביטלו את הדיבידנד של רבעונים שניים ושלוש בגלל הירידה בריווחיות, ובכ"ז נערמים שם רווחים, ייתכן שהם מתכננים איזו רכישה משמעותית יותר מהקודמות... אני עדיין שוקל לנצל את הגל הזה להקטין את הפוזיציה (בטח לא להגדיל)

Warren Buffett

New member
אני הייתי פשוט זורם איתה

אבל אם כבר, איפה אתה חושב שההתנגדות הבאה? 2250? יש שמועות על תכנית ייעול ופיטורים שהמנכל-יו"ר החדש מביא איתו במטרה להחזיר את החברה למסלול. חוץ מזה, ביטלו את הדיבידנד של רבעונים שניים ושלוש בגלל הירידה בריווחיות, ובכ"ז נערמים שם רווחים, ייתכן שהם מתכננים איזו רכישה משמעותית יותר מהקודמות... אני עדיין שוקל לנצל את הגל הזה להקטין את הפוזיציה (בטח לא להגדיל)
אני הייתי פשוט זורם איתה

gkeidar

New member
אתה מדבר על תמיכה או התנגדות?

אתה מדבר על תמיכה או התנגדות?
ההתנגדות הבאה לא יכולה להיות ב-2250 כשהשער הנוכחי גבוה בהרבה מזה (2268). תראה, מדובר במניה שטיילה ברבעון הראשון של השנה בסביבות 2650-2700 ואני דברתי (אז) על זה שלא אתפלא אם עד סוף השנה היא תגמה את הדרך ל-3000. אנחנו עכשיו נכנסים לחודש האחרון של השנה ואיפה המניה ואיפה מה שחשבתי. אבל אם אתה מדבר על התנגדות, אז אני לא רואה סיבה למה שיווצר חשש כלשהוא לפני שהמניה תתחיל לטייל בסביבות 2500 (ואפילו גם אז) כשמדובר בכזאת חברה וכאלה חדשות. כי למי שבא להשקיע בה, בטווח השערים שהיא נמצאת בו עכשיו ועד שהיא תגיע לתחום שכרגע ציינתי (2500), זה עדיין רחוק מאד מהפסגות שנראות בגרף שלה כשמסתכלים אחורה כמה חודשים. הרי לא מדובר פה בשלד בורסאי שצריך להתחבר לקוצב לב כשמשקיעים בו. החברה הזאת לא הולכת לשום מקום. היא היתה כאן לפנינו ותהיה פה אחרינו. זאת חברה במימדים רציניים ביותר, לא בסטה של כעכים בצד הכביש.

gkeidar

New member
היה יותר נכון לשאול אם גדעון1 נמצא

gkeidar נמצא?
היה יותר נכון לשאול אם גדעון1 נמצא
סאבח-אל-חיר אדון באפט: אדון גדעון1 טען בעקשנות רבה שאני לא יודע מה אני מדבר ושצריך לחתוך ממנה ושאין ממנה סיכוי ל''חיר'' לפחות עד הרבעון השני של השנה הבאה (אם אני זוכר טוב את לוח הזזמנים שהוא נקב בו). אני כפי שהצהרתי יותר מפעם, בפנים כבר הרבה מאד זמן. אבל מה שחשוב יותר זה שטענתי שאני נשען על חוסנה של החברה ושחברה במימדיה תשכיל לנתב את עצמה (גם אם ימציאו מחר שיטה חקלאית לגדל ללא דשן). אז את זה אולי עוד לא המציאו, אבל תחרות איומה שמורידה ת'מחירים יש, והיא עד כדי כך משמעותית שלמרות שנפח המכירות עלה הרווח ירד. אז גרדו שם (במ''א) קצת את הראש והתחילו לרכוש נדל''ן במזרח אירופה. כי אם שלד בורסאי כמו אסים השק' יכול להשקיע שם בנדל''ן, אז גם חברה כמו מ''א שקרמה עור וגידים אולי עוד לפני שהיתה בורסה בת''א יכולה. ככה שעכשיו אני יכול להתוודה שכבר בשבוע שעבר כשהחדשות התפרסמו לגבי הנ''ל בא לי לצייץ, אבל החלטתי לשבת בשקט. אבל (עכשיו) כמו שהגשש אומרים: הנה אני מדבר... רק שנמשיך לשמוע טובות, טפו, טפו, טפו...

מצב
הנושא נעול.
למעלה