Get Together - Maxi Single

• פותח הנושא avox
  • פורסם בתאריך

avox

New member
Get Together - Maxi Single../images/Emo220.gif

אוקי..הנה כמעט כל הטראקים מהמקסי סינגל!!! אחלה רמיקסים!....תהנו! ( איכות מ-ע-ו-ל-ה! ) הנה ארבע רמיקסים מה שחסר פה זה : ( במקסי) 1. גרסאת הרדיו 2. i love NY - רמיקס של פרייס ( יהיה גם בקרוב) ---לא כזה דחוף כי שמענו את שניהם כבר--

avox

New member
ביקורת על הרמיקסים !../images/Emo88.gif

אז ככה ...אחרי ששמעתי את כולם : Get Together -Jacques Lu Cont's Mix - רמיקס באמת יפה אבל לא ממש ממש שונה מהגרסאה המקורית...רמיקס ממש ממש לא רע! Get Together (Danny Howells & Dick Trevor KinkyFunk Mix) רמיקס לטעמי הכי יפה במקסי סינגל..אהבתי את הבאסים את הסגנון האלקטרוני , רמיקס מעולה! ( אגב החצוצרות הכי מהמם...) Get Together-Tiefschwarz Remix רמיקס מ-ש-ע-מ-ם ! חסר השקעה...כמעט ולא שומעים את מדונה ...יותר מידי חזרות...ממש ממש בורינג לטעמי..מיותר מאוד ! צלילים מעצבנים שנשמעים ממש לא מקצועי וממש לא קשור... בעעעעעע להקיא Get Together -James Holden Remix והרמיקס הזה גבירותי ורבותי הרמיקס הכייי מזעזע ומטומטם...פשוט מיותר בטירוף..ונשמע כמו מיקסוס עלוב של ילדה בת 12 ..צלילים מעצבנים לא קשורים..חסר השקעה פשוט להיות בשוק שדבר כזה נכנס למקסי סינגל..!!!

AgentOrange

New member
איך אני יכול להוריד?:(

אני לא מצליח זה לא נותן לי כל פעם אומר שאני צריך לפתוח איזה חשבוןא ו משהו וזה מביא אותי לדף של תשלום בכרטיס אשראי...זה באמת הכרחי? אני ממש רוצה לשמוע את זה:) אם תוכלו לעזור לי תודה.

ההורדה מאוד פשוטה ../images/Emo13.gif

*כדי להוריד קבצים מ rapidshare ---->
אתה לוחץ על הלינק ומופיע לך דף עם 2 טבלאות אחד של FREE ואחד של-PREMIUM
אתה גולל למטה עד שאתה רואה את Select your download
אתה לוחץ על ה-FREE
אתה מחכה עד שתיטען ההורדה ואז אתה צריך להקליד מספר ואותיות כפי שתראה,ואז חלון ההורדה יעלה *כדי להוריד קבצים מתוך YOUSENDIT אתה רק לוחץ על כפתור ההורדה הכחול DOWNLOAD NOW ואז חלון ההורדה יעלה

למעלה