Funeral Doom

WinterZ

New member
Funeral Doom

אם למישהו יש המלצות טובות ללהקות Funeral Doom טובות באמת, אני אשמח! [עד היום לא יצא לי לשמוע באמת דום יחסית כבד, ואני דיי מתעניין] תודה =]

שמקססן

New member
Catacombs

למען האמת זה אחת מלהקות הפיונרל היחידות שאני מסוגל לשמוע... תוכל לקרוא קצת על הלהקה וביקורת שכתבתי עליה פה ...

ahbarfilez

New member
הא!

קראתי את הביקורת הזו כשפרסמת אותה, והורדתי את האלבום. הגעתי למסקנה שאני לא סובל את הז'אנר הזה. זה משעמם גיהנום.

שמקססן

New member
זה לא רק הלהקה הזאת :)

זה סגנון מאוד מאוד קשה להכנס אליו... זה ממש איטי ואת הביקורת הזאת למעשה כתבתי במשך כמעט שבוע כי פשוט לא יכולתי לשמוע את האלבום הזה ברצף והייתי צריך לשמוע שיר אחד, לכתוב קצת, לחכות איזה יום שלם ואז עוד אחד... אבל זה אלבום פיונרל טוב... בד"כ (כמו שבטח אפשר לראות מהביקורות האחרות שפרסמתי) פיונרל דום ודום בכלל זה לא בדיוק הסטייל שלי, עם האלבום והביקורת האלה רציתי בעיקר לראות אם אני יכול לעשות דברים אחרים מעבר לז'אנרים שאני ממש אוהב (ת'ראש-דת'-פרוגרסיב ותת-ז'אנריהם)

Nazgul7

New member
../images/Emo45.gif על הטייראני. בנוסף

Monolithe - Monolithe II אלבום בנזונה. nortt,Longing for dawn, ו Despond - Supreme Funeral Oration שאני מחשיב לאחד אלבומי הפיונרל הטובים ביותר שנוצרו.

hierophant

פיונראל דום אדיר. כנראה המוזיקה הכי דכאונית שנוצרה. אם ת`בקטע של דום קיצוני בכללי רצוי מומלץ וראוי שתתן ניסיון ל khanate ‎, אמנם לא פיונראל, והאנשים שם באים מהדרון (סטפן אומאלי והבסיסט יסתממו פה בתור סאןאו))) בעוד חודש), ומהגרינדקור (אלן דובין מ old ), אבל כוסעמק, זו המוזיקה הכי מרושעת שנוצרה.

SublimeD

New member
...........

burning witch, umbra nihil, teeth of lions rule the divine, abruptum, , esoteric, Deinonychus, coffins, thergothon, shape of despair חלק כאן עם נגיעות מדיי פעם בדרון או בלאק, שורה תחתונה אחלה להקות...

אנהולי להקה נפלאה

אבל לא פיונרל דום. אותו הדבר בנוגע לכמה להקות אחרות שהזכרת, אבל לא חשוב. אני חייב להודות שהתפכחתי מחלק מהלהקות בז'אנר, ולטעמי רבות לא ראויות להאזנה. מה כן, ל Skepticism עוד יש חזקה על אזני מפעם לפעם, ותרגותון פשוט נפלאים. חובה להזכיר גם את Funeral, שיחד עם תרגותון כנראה היו ראשוני הז'אנר. א-פרו-פו, ישנה להקה של יוצאי תרגותון בשם This Empty Flow שלא עושים בכלל מטאל, אבל יוצרים מוזיקה מאוד עצובה. או, כן, ויש מטאל קיצוני שהוא לא פיונרל דום, אם זה Mournful Congregation, Winter, Worship או Stabat Mater. אז אל תרגיש רע אם הפיונרל נשמע לפעמים משעמם יותר מדי...

אבל `שיני הארי שולטים בשמימי` זה

בכלל לא פיונראל. זה סטונר / דרון דום פרופר אה-לה ארת` מבית סטיב אומאלי. מוזיקה שנשמעת כמו הצליל של ראש כשהוא נשרף שניה לפני שהוא נופל - רק במשך עשר דקות.

למעלה