Fucking for a just cause.

gery28

New member
לא חסר גם הזמנות כאלה מבחורות בפורומים שכנים

זה שהבחור כתב את ההודעה בפורום הכרויות ולא סקס זו בעיה במיקוד שלו .

NICKEL BACK

New member
זה כמו שארשום

המטרה האמיתית שלי זה להכיר אותך ולראות את היופי בעיניים (אבל אני בעצם רוצה ברובד הסמוי, להרגיש את הפיטמות היפות שלך, ולחפש איתך את המטמון)... בולשיט, לפחות הוא כנה לא? חחח

vered 212 sexy

New member
אם מישהו משקר...

רק הוא מפסיד! לי אישית יצא להכיר גברים שקרנים שהמציאו לי מלא סיפורים ותכלס רק חיפשו סקס, אז יצאנו פעם, פעמיים, כשקלטתי שהם מחפשים סקס, העפתי אותם! (או שהם ראו שאין מצב והחליטו לפרוש) אז מה יצא להם מזה? סקס? אולי עם היד שלהם! לא איתי זה בטוח!!! בכל מקרה, סקס זה לא משהו שמשיגים במרמה. ואם הוא היה כותב שהוא מחפש אהבה ולא יודעת מה עוד... אז הוא היה מבזבז זמן ונישאר עם ה*** ביד לא ניראה לי שמישהי טיפשה מספיק כדי לשכב איתו רק בגלל שהוא הצהיר שהוא מחפש אהבה.

את לא היחידה..

שיצא לה להכיר גברים כאלה...ומה לעשו יש גברים שיגידו ה-כ-ל כדי להכניס אותך למיטה(יש כאלה שלא..אבל איפה הם איפה..
) ואת (הבחורה) מחליטה אם להיות מספיק חכמה כדי לדעת איפה לשים את ה- STOP

vered 212 sexy

New member
אני דווקא מכירה כמה! איכותיים!

אבל הם כולם ידידים טובים שלי או חברים של אחים שלי, אז יש בנינו דיסטנס

חח אתה כותב איזה בכאילו אתה ספק ...

תיתני לי ככה ואני אתן בתמורה... אני בדיעה של חיפה תמיד אוהבת את הדיעות שלו.. ושל הבחורהלמעלה..א לא הרבה בנות אוהבות את זה אני אחד מיהם. אני כמו חיפה מן לא מסוגלת וכן איי פעם יהיה מסוגלת וזה לא קשה אבל איין רצון לתנות אוהבים בלי שאוהבים. זה הרגשה של זול ביותר.

vered 212 sexy

New member
נכון ש...

מו"מ על סקס הוא לא כזה נחמד את תיתני לי אוראלי ובתמורה אני יתן לך אנאלי וכו'... ונכון ש 90% מהבנות יגעלו מכזה סחר במין ותתפלאי לשמוע - גם רוב הגברים יגעלו מבחורה שמציעה מין בצורה כ"כ נואשת ובוטה ועדיין, יש המון (כן! המון!) בנות שאוהבות סטוצים. נ.ב. נכון שמקובל לחשוב שגברים צריכים סקס יותר מנשים ושאצלם הסקס אינו מחובר לרגש ושבגלל זה גברים יותר מחפשים סקס, יותר צריכים ו צורכים סקס ובוגדים יותר אבללל זה ככה רק בארץ, כי פה התרבות היא מיושנת (כן, כן, האמת כואבת) ומושפעת ממדינות ערב הטיפשות והשובניסטיות שם הגברים יכולים להתחתן עם כמה נשים בזמן שהאישה צריכה להיות חסודה בבית ולא לדבר על המדינות שחותכים לבחורה תדגדגן כי רק לגבר זכות להנות ממין ולכן יש לגברים בארץ יותר לגיטימציה להיות ברברים, תאוותנים, רודפי סקס ובוגדנים ולהאשים את "הטבע הגברי" אז גברים עושים כל מה שבא להם ואומרים "ככה אני בנוי" ו "מה אני יעשה אני גבר" ובחורה שעושה חצי ממה שגבר עושה נחשבת לפרחה, כי היא בחורה היא צריכה לשלוט ביצרים שלה, לה אין צרכים! בגלל זה הבנות מחפשות רגש והגברים תענוג! ולכן יותר קשה בארץ למצוא גברים "טובים" ויש יותר בחורות "חסודות" אבל זה רק בארץ, ברוב המדינות המפותחות יש שיוויון בין גברים לנשים לרבות בקטע ההתנהגותי נשים צורכות סקס כמו גברים, בוגדות כמו גברים, הכל כמו גברים ולהיפך (לטוב או לרע) ואני לא באה לומר שסקס זה טוב או רע שבגידות זה טוב (כי זה לא) ושאני בעד סטוצים (כי אני לא) אבל אני כן בעד שיויון ונימאס לי מהסתיגמות האלו שגברים צריכים סקס ונשים צריכות אהבה זה פשוט לא נכון! גברים ונשים צריכים סקס באותן רמות תלוי בבנאדם (אינדבידואלי) ורגש באותן רמות תלוי בבנאדם (גם אינדבידואלי) ואם יש דבר מעצבן זה בחורות שמצהירות שאין גברים טובים כי יש, רק שבמדינה שלנו אין להם לגיטימציה להראות את זה (וכבר יצא לי להכיר גברים שהתביישו שחברים שלהם ידעו שהם מעדיפים לחכות עם הסקס בקשר או שידעו שהם מאוהבים בבחורה ולא רק רוצים ממנה סקס וכו'...) התרבות שלנו מייצרת זיינים סדרתיים!!! וזהו! חחח... מגילה אם הגעתם עד לפה אז

HaifaMan

New member
זה באמת כ"כ סטיגמתי ושגוי

וצדקת לגמרי - זה רק אצלנו... כשהיינו בדרום אמריקה ראינו איזה הבדלים יש בתרבויות בנוגע לסקס... אין דבר כזה בחורות נותנות וגברים לוקחים.. כולם אוהבים ורוצים סקס.

vered 212 sexy

New member
GOD BLESS (SOUTH) AMERICA

ואת כל אמריקה, כי זה לא רק בדרום וגם את אירופה, כי גם שם זה ככה למעשה, מעטות הארצות שלא התפתחו תרבותית ונשארו שובניסטיות ואנחנו בניהם

NICKEL BACK

New member
בקשר לחברה הישראלית..

אנחנו חברה שמושפעת ממלחמות וטרגדיות, רוב החיים פה עוברים בעצבות ובכישלונות.. היחס לנשים הוא מופקר, אין אהבה אין רומנטיקה, מעטים הגברים שמראים את זה.. אנחנו מפחדים להראות לכן רומנטיקה, כי אתן לא מאמינות בזה, וכמו שאמרת מחפשים רק לזיין ולברוח.. עצוב, אבל אנחנו חברה מסריחה, שובניסטית, גזענית...

vered 212 sexy

New member
אין קשר

לעצבות וכישלונות מלחמות וטרגדיות נכון שאנחנו חברה שסבלה המון ונכון שאנחנו מתבגרים יותר מהר ומציאותיים יותר אבל זה השובניזם הוא תוצר של תרבות קלוקלת, מושפע מהדת היהודית ומתרבות האיסלם שסביבנו. ובנות כן מאוד אוהבות רומנטיקה, הן רק לא קונות כל מילה. חושדות יותר ומתרגשות פחות וזה לגיטימי.

אקסיומה

New member
יש לי הרגשה שאתה מחפש במקום הלא נכון...

www.xlove.co.il זה המקום בשבילך (שמעתי שזה מקום מעולה לחפש בו סקס, אם זה כל מה שאתה מחפש, אבל מעולם לא בדקתי את האתר הזה בעצמי...) תהנה.

למעלה