Fucking for a just cause.

Some Nick

New member
Fucking for a just cause.

שלום. אני בחור בן 25, מת"א. אני מעוניין להרחיב את אופקיי המיניים, ולשפר את יכולותיי בתחום. אם את בחורה לא מעשנת, בטווח הגילאים של 18-28, מאיזור ת"א, שאוהבת ומאמינה במין. בעלת נסיון, שרוצה לתת מנסיונה, ולקבל הרבה (ממה שאת אוהבת) בתמורה, אני אשמח אם תצרי קשר.
 

vered 212 sexy

New member
"ולקבל הרבה (ממה שאת אוהבת) " ממש מפתה

אתה מציע את זה כאילו זה ממש מפתה... גועל נפש!
 

NEO83

New member
ואולי בשביל חלק זה כן מפתה?

זה פורום הכרויות, פורום שנועד בשביל להכיר אנשים לכל מטרה, וזכותו להכיר נשים למטרות סקס, אין לך שום זכות לקטול אותו ככה, וגם את ההודעה האחרת של הבחור השני שרשם הודעה בסגנון.
 

HaifaMan

New member
מה גועל נפש בסקס??

גם אני נגד סטוצים ולא בעד ההודעה שלו, אבל עדיין - free country ... הוא לא עובר על החוק.
 

vered 212 sexy

New member
אין לי שום בעייה עם סקס

יש לי בעייה עם בורדלים... מי מעוניינת להיפגש לסקס, נשמע נואש ומגעיל וזול ובעעעעע אני מרחמת על זו שנענת להודעה כזו (אם יש כזו) וד"א כמו שזכותו לכתוב מה שבא לו זכותי לענות מה שבא לי. יום טוב.
 

HaifaMan

New member
מסכים איתך שזה לא נשמע טוב

אבל עדיין - זכותו, ואני לא מסכים שזכותך לבקר ולקטול כל מי שכותב כאן הודעות שהן עדיין בגדר הלגיטימיות.
 

vered 212 sexy

New member
זכותי!

זכותי לבקר את מי שבא לי והביקורת עדיין תהיה לגיטימית נ.ב. מי אתה שתבקר אותי?
 

HaifaMan

New member
זכותי!

זכותי לבקר את מי שבא לי והביקורת עדיין תהיה לגיטימית נ.ב. מי אתה שתבקר אותי? ברצינות - שכנעת אותי, צודקת. כל עוד הביקורת נעשית בטוב טעם ולא ברמה מזלזלת ופוגעת כמובן (לכן הייתי נמנע מהגועל נפש בסוף, אבל כמו שאמרת - מי אני שאומר לך מה לומר).
 

vered 212 sexy

New member
גועל נפש

הביקורת לדעתי נעשה ביתר טוב טעם ובכלל לא בזלזול, אומנם קיים זלזול, אך הוא לא בא לידי ביטוי בהודעה שלי אם הוא כן הייתי מבטאת את הזילזול שלי... הוא היה הרבה יותר מורגש, אני מבטיחה. וגועל נפש = ההרגשה שחשתי בעת קריאת ההודעה שד"א הייתה זולה ופרובוקטיבית סטייל "שבדית, שחרחורת וג'ינג'ית מארחות בביתן... 200 שקל לשעה" כמובן שאין לי כלום נגד הודעות מהסוג הזה, רק כשהן נמצאות במקום המתאים להן: בדף האחורי של שבועון זול או תלויות מאחורי דלת המקלחות של קבוצת הכדורגל של כיתה יא' 2 בי"ס רמלה-לוד.
 

HaifaMan

New member
די די כבר הסכמתי איתך...

גם אותי ההודעה הזו הגעילה... אבל שיהיה לו לבריאות (למרות שתכלס לא נראה לי שכדאי לו לשבת ליד המייל ולחכות לפניות
)
 

קוטג1

New member
חיפה,אתה רוצה להגיד לי

שבחיים לא היה לך סטוץ?? וגם אם היה לך אתה מצטער על זה??
 

HaifaMan

New member
אני לא מצטער על שום דבר שעשיתי בחיים

מכל דבר לומדים. ולשאלתך - היה לי סטוץ פעם אחת, ולמדתי ממנו שזה לא בשבילי. סקס זה כיף ואני אשקר אם אני אומר שאני לא אוהב את זה, אבל - לדעתי סקס מאבד המון מערכו אם אחריו פשוט אומרים שלום ונפרדים... סקס עם בחורה שאוהבים מכל הלב הוא פי עשרות מונים יותר מרגש ויותר מהנה, ועוד - חלק לא מבוטל מההנאה שלי בסקס היא בהנאה שאני גורם לבת הזוג, וזה כמובן פחות רלוונטי כשאני עושה את זה עם מישהי שלא ממש אכפת לי ממנה... ולסיום - אני לא יכול לעשות סקס מבלי להתחבק ולהתנשק וכל הדברים הרגשיים האלו, ואני לא מסוגל לחבק ולנסות ולהפגין כאלו ביטויים פיזים לרגשות כלפי בחורה שאני לא מרגיש כלפיה כלום. בקיצור - אין לי שום דבר נגד סטוצים ואני לא חושב שזה פסול, מי שאוהב את זה - שילך על זה בכיף. לי אישית זה לא מתאים.
 
חיפה?

אני לא יכול לעשות סקס מבלי להתחבק ולהתנשק וכל הדברים הרגשיים האלו, ואני לא מסוגל לחבק ולנסות ולהפגין כאלו ביטויים פיזים לרגשות כלפי בחורה שאני לא מרגיש כלפיה כלום. מישום מה אני לא מאמינה לך!!! יש גברים שאוהבים לחבק ולנשק בלי מחויבות אתה רוצה להגיד לי שאתה לא?
 

HaifaMan

New member
זה לא מתקרב להרגשה של סקס בתוך קשר רציני...

עם זה את יותר מסכימה?
 

vered 212 sexy

New member
אושרית! תתפלאי לשמוע!

אני אישית מכירה דיי הרבה גברים (יחסית לצפוי) שפשוט לא מסוגלים (!!!) לנשק בחורה אם אין להם רגש אלייה לאו דווקא אהבה מטורפת, אבל הם חייבים שיהיה להם רגש משמעותי כלפי אחרת הם לא יוכלו לנשק אותה או להישאר לישון איתה. הם כן עושים סטוצים כשאין להם אופצייה אחרת אבל הם עושים את זה פיזי ובלי נשיקות ו3 דקות אחרי הסקס רצים לבית (או שולחים אותה לבית) ולמקלחת. (ואני מכירה גם גברים שנגעלים מסטוצים) נ.ב. אני יודעת את זה מדיבורים צפופים עם אחים שלי / חברים שלהם / ידידים טובים שלי ולא! לא מניסיון אישי!!!
 
למעלה