Fan Mail של מדונה? מישהו?

• פותח הנושא saritamar84
  • פורסם בתאריך
S

saritamar84

Guest
Fan Mail של מדונה? מישהו? ../images/Emo35.gif

היי, מישהו יודע במקרה מה הכתובת ל-Fan Mail של מדונה? הכוונה היא לכתובת הפיזית ולא הוובית כמובן? תודה.

morgold

New member
בבקשה

8491 Sunset Boulevard 485 West Hollywood, California 90069 or 6342 Mulholland Hwy. Hollywood, Ca 90068-1648

S

saritamar84

Guest
מגניב! מישהו שלח לשם פעם?

FreTleSS

New member
עכשיו שאני חושבת על זה,

למה באמת אף אחד מהפרוום לא שלח לשם מכתב עדין? האם זה סתם גרוע,וזה בכלל לא מגיע אפילו למישהו שקצת מקורב למדונה? האם רב המכתביםלא נענים? או שסתם אף אחד לא שלח.. דיברנו כל הזמן על מכתב תודה,מושיקו שלח ולא קיבל תשובה עדין. זאת גם יכולה להיות אפשרות במקרה שדרך הפורום הרשמי זה לא יילך.. מישהו יודע עוד מידע על האפשרות הזאת? ומה דעתכם?

morgold

New member
אני חושבת שהסיכוי קלוש מאוד שיענו

למישהו על מכתב..וגם אם יענו זה יהיה למכתב רציני ולא משהו בסגנון "מדונה אני אוהב\ת אותך מאוד..." וכו'.. שולחים למדונה המון מכתבים באינטרנט ובכתובת שנתתי,למשל כשאני כתבתי לה באינטרנט (פעמיים) שלחו לי בחזרה "תודה רבה ששלחת לאתר שלנו"

amazing mf

New member
הזמן עובר

ואיתו המומנטום. הביקור שלה פה היה כבר דיי מזמן, והדבר הופך ללא רלוונטי. כדאי שנעשה משהו בקרוב!

FreTleSS

New member
את צודקת.אבל זה קשה נורא להרים

דבר כזה ובינתיים אנחנו מחכים לתשובה מהפורום הרשמי. חוץ מזה אני לא רואה עוד דרכים להעביר את המכתב.. אם יש לכם עוד רעיונות תציעו,אני פשוט לא יכולה לחשוב על דרך אחרת. כי כל האתרי מעריצים שלה שנשלח אליהם זה לא יגיע אפילו למישהו שאיכשהו מקורב אליה

למעלה